Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

1500 m překážek - Žáci

(so, 14.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 4:52.09 11.00
2 28 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 5:03.31 9.00
3 31 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 5:11.73 8.00
4 227 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:14.37 7.00
5 32 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:14.58 6.00
6 29 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 5:17.82 5.00
7 30 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:30.51 4.00
8 34 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 5:35.60 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(so, 14.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 285 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 1 5:18.37 11.00
2 369 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 6:01.71 9.00
3 286 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 6:01.75 8.00
4 280 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 6:01.95 7.00
5 283 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 6:02.83 6.00
6 281 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 6:05.29 5.00
7 287 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 6:06.02 4.00
8 282 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 6:15.38 3.00
9 290 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 6:20.97 2.00
10 284 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 9 6:42.85 1.00
11 289 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 10 6:45.42
Celkem 11 závodníků