výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Kolín (20. - 22. 9. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 15:55) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.22 Q
2 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.41 Q
3 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.49 Q
4 55 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.51 q
5 491 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.60
6 247 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.71
351 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 DNS
130 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 15:55) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.19 Q
2 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 =PB 07.24 Q
3 603 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.47 Q
4 301 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.59
5 425 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 07.61
6 402 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.65
7 17 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.67
8 123 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 3 07.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 15:55) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.35 Q
2 58 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.52 Q
3 278 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 PB 07.55 Q
4 201 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.61
5 343 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 07.62
6 214 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 07.77
7 522 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.87
487 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 15:55) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 295 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 Q
2 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 07.28 Q
3 131 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.36 Q
4 155 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 q
5 1 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 07.57 q
6 499 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.58 q
7 600 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.63
8 196 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 07.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.34 Q
2 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.36 Q
3 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.40 Q
4 131 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.42 q
5 58 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.65
6 278 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 07.68
7 55 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.69
8 499 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.75
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.29 Q
2 295 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.42 Q
3 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 07.47 Q
4 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.49 q
5 603 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.60
6 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 7 07.60
7 155 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.63
8 1 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.68
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.20
2 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 =PB 07.24
3 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.27
4 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 07.30
5 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.31
6 295 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.33
7 131 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.39
8 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.49
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 13:40) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.73
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.90
3 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.98
4 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.00
5 147 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.03
6 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.07
7 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.09
8 188 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.12
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.74 Q
2 583 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 08.02 Q
3 582 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.09 Q
4 378 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.13
5 385 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.16
6 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.18
7 528 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.27
8 106 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 8 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.03 Q
2 550 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.04 Q
3 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.04 Q
4 401 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.07 q
5 584 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.19
6 173 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.20
7 542 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.27
8 215 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 =PB 07.92 Q
2 76 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 08.05 Q
3 607 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.09 Q
4 256 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10 q
5 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.11
6 6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.21
7 369 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.29
8 154 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 08.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 07.92 Q
2 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.93 Q
3 171 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.94 Q
4 188 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 07.97 q
5 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.08 q
6 432 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.19
7 429 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.36
483 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.75 Q
2 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.98 Q
3 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.02 Q
4 188 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.02 q
5 550 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.08
6 607 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.10
7 401 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.23
8 256 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.29
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 07.91 Q
2 147 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.02 Q
3 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.02 Q
4 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 08.05 q
5 583 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.07
6 76 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.11
7 171 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.11
8 582 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.20
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.40 Q
2 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 17.94 Q
3 53 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.50
266 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
611 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
502 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.36 Q
2 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.61 Q
3 321 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.15
4 196 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.36
5 438 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.47
487 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.81 Q
2 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 17.43 Q
3 201 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.94
4 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 18.25
5 499 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.32
6 169 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.19 Q
2 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.32 Q
3 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.69 q
4 495 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.93
5 600 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.63
351 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.18 Q
2 558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.63 Q
3 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 17.85 q
4 289 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.09
5 603 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.16
6 177 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 22.9.2019 - 11:20) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 16.72 Q
2 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.05 Q
3 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.26 q
4 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 17.46 q
5 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.68
6 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.75
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (ne, 22.9.2019 - 11:20) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.24 Q
2 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.28 Q
3 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.87
4 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 17.95
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.90
2 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 17.06
3 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.06
4 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 17.38
5 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.38
6 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 12:50) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 18.75
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.95
3 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.09
4 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 19.17
5 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.37
6 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 18.54 Q
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 =PB 18.72 Q
3 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 18.90 q
4 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.24
5 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.35
6 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.65
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.91 Q
2 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.01 Q
3 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.20 q
4 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.36
5 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.46
6 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.76
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 18.88 Q
2 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.61 Q
3 339 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.11
86 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
327 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.93 Q
2 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.32 Q
3 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 19.46 q
4 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 19.48 q
5 318 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 19.66
6 143 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.18 Q
2 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.52 Q
3 252 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.70
4 385 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.90
5 106 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.52
104 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.91 Q
2 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.36 Q
3 582 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.79
4 65 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.94
607 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
550 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 18.94 Q
2 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 19.30 Q
3 453 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.75
4 315 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.92
5 173 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.01
6 371 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.09
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 61 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.61 QA
2 495 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 37.65 qB
3 53 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 38.43 qB
4 156 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.93
5 266 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.52
6 408 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 41.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 36.50 QA
2 445 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 38.33 qB
3 248 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 38.72
4 359 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 38.76
5 263 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 38.98
6 404 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 42.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 611 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 37.61 QA
2 289 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 38.18 qB
3 403 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 39.58
4 177 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 40.30
56 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
57 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.10 QA
2 293 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 37.66 qB
3 621 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.57
4 153 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 38.62
5 134 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.94
6 612 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 39.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.9.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.25 QA
2 474 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 PB 37.62 qA
3 230 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.96 qB
4 538 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 38.92
5 13 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 39.17
6 46 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 39.29
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 36.27
2 61 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.41
3 611 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 36.47
4 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 37.21
5 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 37.56
6 474 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 37.80
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 293 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 37.33
2 495 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 37.66
3 445 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 37.87
4 289 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 37.94
5 53 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 38.42
230 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.38 QA
2 111 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 43.12 qB
3 473 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 43.58
4 437 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 43.79
5 367 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 44.63
6 622 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 45.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 467 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.90 QA
2 255 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.06 qB
3 65 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.25 qB
4 185 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 43.50
5 112 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 44.33
6 397 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 45.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 151 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.30 QA
2 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 42.42 qB
3 195 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 43.14
4 468 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 43.42
5 540 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 44.71
6 35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 46.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.40 QA
2 314 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.04 qB
3 510 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 43.12
4 253 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.48
5 319 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 43.95
6 141 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 44.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 41.45 QA
2 121 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 41.65 qA
3 318 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 42.70 qB
4 287 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 43.26
5 168 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.95
6 393 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 45.13
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 39.96
2 467 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.19
3 151 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.24
4 171 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 41.12
5 121 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 41.14
6 534 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 41.17
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 41.21
2 255 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 41.43
3 318 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 42.21
4 65 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 42.43
5 314 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 43.05
6 111 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 43.42
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 344 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 MR 1:57.39
2 605 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 1:58.51
3 358 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:59.76
4 337 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:00.23
5 568 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:04.06
6 199 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:05.68
7 102 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:08.15
8 44 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:09.44
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 344 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:01.98 Q
2 199 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:06.69 Q
3 421 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 2:06.73
4 103 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:07.14
5 191 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 2:08.61
6 268 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:08.77 143.32
7 588 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 2:09.82
8 157 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.17
Poznámky:
268 Čuda Michal - Žlutá karta
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 605 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:05.59 Q
2 337 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:05.65 Q
3 102 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:06.04 q
4 44 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 2:06.55 q
5 242 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 PB 2:09.04
6 31 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:09.98
7 235 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:10.17
8 206 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:18.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 568 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:08.54 Q
2 358 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:08.64 Q
3 127 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:09.73
4 193 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 2:10.76
5 341 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:11.45
6 414 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:12.25
7 197 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:12.42
446 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 365 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.10 Q
2 63 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.69 Q
3 280 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:22.99
4 386 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.52
5 138 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:26.98
6 573 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 2:28.51
7 490 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 2:28.74
8 34 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 431 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:22.05 Q
2 583 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:22.52 Q
3 577 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:22.66 q
4 172 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 2:24.75
5 541 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:26.97
6 387 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:29.32
7 434 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:33.48
8 229 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:37.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 326 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:17.35 Q
2 192 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:17.46 Q
3 273 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 2:19.49 q
4 332 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 2:23.74
5 105 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.96
6 6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:25.37
7 412 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:26.98
8 115 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 2:30.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 365 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.11
2 431 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:19.15
3 326 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:19.44
4 63 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.80
5 192 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 2:21.32
6 273 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:21.49
7 577 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:23.24
8 583 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:27.81
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 22.9.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 323 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:19.34
2 523 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:20.14
3 296 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2 4:20.41
4 203 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 4:20.57
5 190 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 4:25.36
6 555 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 4:25.46
7 462 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 4:26.37
8 419 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 PB 4:27.14
9 41 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 4:27.71
10 308 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 4:29.02
11 455 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 14 PB 4:36.60
12 217 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 4:38.54
13 219 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 4:40.15
14 226 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 17 PB 4:41.61
15 488 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16 4:44.80
16 335 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18 PB 4:47.43
17 149 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 5:01.84
265 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 22.9.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 562 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:52.00
2 597 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 SB 4:52.67
3 120 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 4:55.79
4 441 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 PB 4:57.14
5 39 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 4:59.05
6 456 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 SB 5:00.00
7 292 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 PB 5:00.95
8 563 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 PB 5:02.85
9 122 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 5:04.00
10 448 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:04.77
11 466 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 PB 5:06.16
12 598 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18 PB 5:08.38
13 565 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 5:08.97
14 572 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:14.20
15 224 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 5:29.69
535 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15 DNF
624 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 DNS
325 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 21.9.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 619 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NL 09:16.34
2 382 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09:27.26
3 593 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09:28.74
4 322 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 09:30.87
5 95 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09:37.65
6 239 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 PB 09:54.42
7 125 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 10:02.04
8 497 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 10:02.05
9 384 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 10:02.08
10 294 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 PB 10:05.14
11 213 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17 PB 10:06.69
12 245 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 PB 10:07.43
13 592 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 PB 10:12.96
14 587 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12 PB 10:19.36
15 299 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20 PB 10:22.26
16 352 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 PB 10:23.17
17 269 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 PB 10:24.07
18 396 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16 PB 10:24.27
496 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19 DNF
75 Matyáš PávekMatyáš Pávek 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Celkem 20 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 MR 12.89 Q
2 126 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.17 Q
3 54 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 14.21 Q
4 202 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.32 q
5 424 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 14.46 q
6 178 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 15.15
7 479 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 14:05) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 521 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.86 Q
2 342 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 14.13 Q
3 264 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 14.49 Q
4 279 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 PB 14.58 q
5 336 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 14.69
6 109 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 14.80
7 2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 15.97
8 517 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 16.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 14:05) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.81 Q
2 204 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.53 Q
3 477 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 14.60 Q
4 305 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.06
5 602 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.12
6 551 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.23
7 353 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.18
492 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ 168.7b
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 14:05) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 221 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.68 Q
2 128 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.76 Q
3 578 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 14.34 Q
4 85 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.42 q
5 498 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.98
6 514 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.33
7 170 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 15.45
8 409 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 16.07
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 21.9.2019 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.94 Q
2 521 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.49 Q
3 342 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 14.15 Q
4 204 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.26 q
5 202 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.32
6 578 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.34
7 477 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.62
8 279 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 14.71
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 21.9.2019 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 221 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 13.44 Q
2 128 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 =PB 13.66 Q
3 59 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.85 Q
4 85 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 PB 14.25 q
5 126 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.29
6 54 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.40
7 264 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 8 15.09
8 424 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 15.71
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.90
2 221 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 13.32
3 521 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.37
4 59 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.69
5 128 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.95
6 85 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 14.30
7 204 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 14.40
8 342 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 14.42
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.43
2 560 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.66
3 256 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.81
4 107 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 14.82
5 608 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.88
6 98 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.25
7 355 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 15.27
8 509 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.29
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 20.9.2019 - 14:35) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 354 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.05 Q
2 609 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 15.11 Q
3 560 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 15.13 Q
4 536 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 15.19 q
5 136 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.61
6 97 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.74
143 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.9.2019 - 14:35) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.58 Q
2 188 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 14.96 Q
3 256 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.00 Q
4 98 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.03 q
5 509 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.18 q
6 238 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 15.34
7 212 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.9.2019 - 14:35) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 485 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.42 Q
2 430 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.46 Q
3 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.48 Q
4 451 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 15.49
5 79 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 15.59
6 315 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.72
7 137 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.9.2019 - 14:35) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 355 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.88 Q
2 608 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 15.01 Q
3 147 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 15.18 Q
4 107 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 15.20 q
5 252 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.44
6 447 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 15.54
7 167 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.69
8 371 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.87
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 21.9.2019 - 12:40) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.38 Q
2 107 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 PB 14.63 Q
3 98 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.02 Q
4 354 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.08
5 188 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 15.18
6 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.26
147 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
430 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 21.9.2019 - 12:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 560 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 14.60 Q
2 608 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 14.78 Q
3 256 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.87 Q
4 355 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.03 q
5 509 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.07 q
6 609 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.17
7 485 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.46
536 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 22.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NL 25.66 QA
2 346 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 27.37 qB
3 305 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.92 qB
4 409 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 29.17
5 498 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.21
6 158 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 26.41 QA
2 521 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.12 qB
3 559 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 28.04 qB
4 54 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 28.28
5 476 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 29.78
59 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 580 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.85 QA
2 278 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 27.77 qB
3 336 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.06 qB
4 15 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.78
5 306 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 29.37
424 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.9.2019 - 10:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 26.25 QA
2 293 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 26.59 qA
3 494 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.09
4 290 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 28.41
5 38 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 29.16
6 360 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 30.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 22.9.2019 - 10:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 28.25 QA
2 403 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 28.28
3 204 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 28.78
4 126 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.86
5 478 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 29.34
514 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 22.9.2019 - 12:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NL 25.71
2 5 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 26.45
3 293 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 26.50
4 337 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.52
5 580 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 27.81
6 202 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 29.04
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 278 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 27.33
2 336 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 27.38
3 346 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.64
4 305 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.08
5 559 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 28.12
521 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 609 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 29.86 QA
2 101 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 30.25 qB
3 627 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 30.38 qB
4 238 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 30.53
5 137 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.75
6 222 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 30.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 29.58 QA
2 512 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 29.58 qA
3 33 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 29.86 qB
4 540 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 31.08
5 390 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 31.88
511 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 375 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 29.68 QA
2 447 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 30.27 qB
3 571 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 30.40 qB
4 274 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 30.60
5 581 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 31.37
25 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 561 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.16 QA
2 608 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.91
3 262 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 31.04
4 165 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 31.18
5 251 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 31.32
6 610 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 32.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 22.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 91 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 PB 29.78 QA
2 107 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 30.21 qB
3 485 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.48
4 97 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 30.74
5 482 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.87
108 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 22.9.2019 - 12:20) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 375 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 29.29
2 512 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 29.61
3 534 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.82
4 609 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.09
5 561 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 30.63
6 91 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 31.06
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.9.2019 - 12:20) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 571 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 29.76
2 627 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 29.97
3 33 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.11
4 107 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 30.52
5 447 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 30.98
6 101 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 31.14
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(so, 21.9.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 148 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 NL 4:39.87
2 320 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 4:41.50
3 261 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 4:45.12
4 566 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:48.51
5 620 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 4:51.43
6 395 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 4:52.88
7 183 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 PB 4:55.43
8 43 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 PB 4:57.81
9 381 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 4:58.44
10 3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 PB 5:01.52
11 519 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 PB 5:04.07
12 285 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 PB 5:04.85
13 406 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 5:05.75
14 407 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 PB 5:05.95
15 307 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 17 PB 5:07.68
16 160 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 PB 5:08.00
17 361 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 PB 5:08.22
18 306 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:10.73
Celkem 18 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 5:19.20
2 410 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:28.36
3 471 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 5:29.61
4 114 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 1 5:34.52
5 100 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 PB 5:37.55
6 470 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 5:38.17
7 529 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 5:43.41
8 10 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 PB 5:44.73
9 244 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 PB 5:46.08
10 210 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 PB 5:48.26
11 22 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 5:50.73
12 250 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:50.75
13 81 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 5:58.77
14 389 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 PB 5:59.28
15 340 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 6:00.03
16 629 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18 6:06.19
17 162 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 6:07.71
18 383 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 6:16.74
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 20.9.2019 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řehák T., Tolj D., Slabý M., Veselý L. Řehák T., Tolj D., Slabý M., Veselý L. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 27.38
2 Fojt O., Kremel P., Jakob B., Kika Š. Fojt O., Kremel P., Jakob B., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.75
3 A - Konvalina Š., Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V. A - Konvalina Š., Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.81
4 Holeček A., Plachý A., Šulc J., Holeček V. Holeček A., Plachý A., Šulc J., Holeček V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.04
5 Hájek F., Horal K., Housa K., Šafář J. Hájek F., Horal K., Housa K., Šafář J. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.41
Hendrych J., Jánský D., Pavlyuk M., Jareš K. Hendrych J., Jánský D., Pavlyuk M., Jareš K. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 20.9.2019 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peterka J., Haidelmeier M., Zajíc V., Koza T. Peterka J., Haidelmeier M., Zajíc V., Koza T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.79
2 Jára M., Rajmon J., Zuzánek J., Češka J. Jára M., Rajmon J., Zuzánek J., Češka J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.29
3 Kraft Š., Škarda K., Buršík L., Kurfürst D. Kraft Š., Škarda K., Buršík L., Kurfürst D. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 28.53
4 Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.94
5 Kadavý R., Horna L., Princ R., Vávra V. Kadavý R., Horna L., Princ R., Vávra V. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 29.43
Martečík M., Galvas M., Vrbacký T., Pavlíček M. Martečík M., Galvas M., Vrbacký T., Pavlíček M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 20.9.2019 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gross T., Baxa K., Kinkor J., Holeček I. Gross T., Baxa K., Kinkor J., Holeček I. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.95
2 Glocman M., Daněk M., Gužiak F., Bek M. Glocman M., Daněk M., Gužiak F., Bek M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 29.29
3 Obst A., Saint-Bonnet S., Píka M., Klusoň D. Obst A., Saint-Bonnet S., Píka M., Klusoň D. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.35
4 Čech Š., Křehlík J., Večeřa V., Neufuss T. Čech Š., Křehlík J., Večeřa V., Neufuss T. TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 29.40
5 Sitek T., Bok V., Kmiť A., Škrland D. Sitek T., Bok V., Kmiť A., Škrland D. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 29.78
Malaniuk P., Grulich S., Izotov A., Vaněk M. Malaniuk P., Grulich S., Izotov A., Vaněk M. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 20.9.2019 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlas Š., Mozga J., Sup M., Hrubý T. Pavlas Š., Mozga J., Sup M., Hrubý T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 28.53
2 B - Svoboda J., Douděra J., Boháč M., Pernica V. B - Svoboda J., Douděra J., Boháč M., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.80
3 Růžička J., Žitný F., Jež M., Kovář D. Růžička J., Žitný F., Jež M., Kovář D. BYAC BrnoBYAC Brno 4 30.27
4 Stejskal J., Pikl D., Havelka T., Vacek L. Stejskal J., Pikl D., Havelka T., Vacek L. SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 30.95
5 Froněk P., Kocián J., Zitterbart M., Petráš J. Froněk P., Kocián J., Zitterbart M., Petráš J. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 31.18
6 Bousek M., Swaczyna M., Wilczek J., Schneider M. Bousek M., Swaczyna M., Wilczek J., Schneider M. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 31.74
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 20.9.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakabová S., Jelínková B., Lasíková L., Elfmarková E. Jakabová S., Jelínková B., Lasíková L., Elfmarková E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 29.86
2 A - Schneeberger M., Toová K., Fialová D., Válková N. A - Schneeberger M., Toová K., Fialová D., Válková N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.03
3 Brabcová V., Nemejtová A., Plosová S., Běloubková K. Brabcová V., Nemejtová A., Plosová S., Běloubková K. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 30.51
4 Gruniková K., Hefková A., Brázdilová K., Vavříková A. Gruniková K., Hefková A., Brázdilová K., Vavříková A. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.69
5 Ondrigová J., Polášková J., Klišíková D., Vlachynská E. Ondrigová J., Polášková J., Klišíková D., Vlachynská E. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 31.27
6 Gaubmannová T., Hobelantová A., Náhlovská N., Vaníčková N. Gaubmannová T., Hobelantová A., Náhlovská N., Vaníčková N. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 39.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 20.9.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Hloucalová A., Šarounová M., Voženílková D., Havlíčková A. A - Hloucalová A., Šarounová M., Voženílková D., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.42
2 Jaroušková A., Fliegelová K., Melounová N., Křížová B. Jaroušková A., Fliegelová K., Melounová N., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 30.43
3 Migová K., Němečková E., Vojtěchovská E., Primasová M. Migová K., Němečková E., Vojtěchovská E., Primasová M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.90
4 Mislerová A., Janďurová L., Jandejsková B., Kracíková B. Mislerová A., Janďurová L., Jandejsková B., Kracíková B. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 30.93
5 Lamlová K., Joannidu N., Stankovičová A., Ondráčková J. Lamlová K., Joannidu N., Stankovičová A., Ondráčková J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.16
6 A - Cardová K., Vlková A., Kopelentová A., Pesslová R. A - Cardová K., Vlková A., Kopelentová A., Pesslová R. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 31.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 20.9.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zvěřinová E., Bohmová S., Jánská V., Petrušová K. Zvěřinová E., Bohmová S., Jánská V., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.91
2 Zemánková A., Dorazinová N., Kaucká T., Táborská T. Zemánková A., Dorazinová N., Kaucká T., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.33
3 Urbanová K., Košťálová K., Křivková M., Ručová S. Urbanová K., Košťálová K., Křivková M., Ručová S. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 30.51
4 Soukalová H., Pešlová P., Tkáčová A., Feilhauerová E. Soukalová H., Pešlová P., Tkáčová A., Feilhauerová E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 30.53
5 Richterová K., Hýblová E., Sochorová A., Latislavová E. Richterová K., Hýblová E., Sochorová A., Latislavová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.67
Kozlová H., Košátková A., Záhořová T., Ulčová V. Kozlová H., Košátková A., Záhořová T., Ulčová V. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 20.9.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Babyncová V., Králová A., Ubryová L., Hejdová D. Babyncová V., Králová A., Ubryová L., Hejdová D. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 31.05
2 Babjáková N., Zwolińská L., Skramušská P., Holá Z. Babjáková N., Zwolińská L., Skramušská P., Holá Z. AK MostAK Most 1 31.27
3 Husáková A., Dobešová E., Lafatová K., Sajtlová N. Husáková A., Dobešová E., Lafatová K., Sajtlová N. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 31.49
4 Fajfrová M., Motejlová K., Strapková S., Sebránková E. Fajfrová M., Motejlová K., Strapková S., Sebránková E. AK BílinaAK Bílina 3 31.57
5 Ludvíčková P., Vrbová E., Mašková B., Mokrejšová N. Ludvíčková P., Vrbová E., Mašková B., Mokrejšová N. Atletika BenešovAtletika Benešov 5 32.28
6 Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Vecková E. Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Vecková E. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 34.08
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 20.9.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Vantuchová S., Březná G., Zdražilová D., Dokulilová A. B - Vantuchová S., Březná G., Zdražilová D., Dokulilová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.57
2 Sátrová K., Horálková Z., Doubková T., Fialová Z. Sátrová K., Horálková Z., Doubková T., Fialová Z. TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 31.93
3 B - Dittrichová S., Blatníková M., Rychterová L., Šmídová J. B - Dittrichová S., Blatníková M., Rychterová L., Šmídová J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 32.16
4 Hrnčířová K., Holečková N., Mlejnková K., Krubová N. Hrnčířová K., Holečková N., Mlejnková K., Krubová N. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 32.48
5 Poláková A., Konvičková M., Votavová M., Kollárová M. Poláková A., Konvičková M., Votavová M., Kollárová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 32.54
B - Novotná A., Hroudová V., Marvánková A., Vitoušová A. B - Novotná A., Hroudová V., Marvánková A., Vitoušová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.9.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Kořének J., Halíř A., Král D., Novák D. Kořének J., Halíř A., Král D., Novák D. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:41.43
2 4 B - Kubák J., Plachý A., Kopenec M., Myslivec J. B - Kubák J., Plachý A., Kopenec M., Myslivec J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:42.05
3 3 Kinkor J., Baxa K., Gross T., Holeček I. Kinkor J., Baxa K., Gross T., Holeček I. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:44.82
4 6 Vacek L., Stejskal J., Havelka T., Pikl D. Vacek L., Stejskal J., Havelka T., Pikl D. SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:50.49
5 Pavlas Š., Tůma O., Walter T., Mozga J. Pavlas Š., Tůma O., Walter T., Mozga J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 170.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 22.9.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Řehák T., Tolj D., Slabý M., Veselý L. Řehák T., Tolj D., Slabý M., Veselý L. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:32.62
2 6 A - Holeček A., Kocnár T., Šulc J., Holeček V. A - Holeček A., Kocnár T., Šulc J., Holeček V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:36.06
3 5 Hájek F., Horal K., Housa K., Šafář J. Hájek F., Horal K., Housa K., Šafář J. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:38.31
4 4 Szkatula F., Mitrenga N., Holub V., Szczerba V. Szkatula F., Mitrenga N., Holub V., Szczerba V. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:39.69
5 1 Tran Thai B., Blatný D., Hrdlička M., Auředník J. Tran Thai B., Blatný D., Hrdlička M., Auředník J. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:42.07
6 3 Sitek T., Vyleťal T., Bok V., Škrland D. Sitek T., Vyleťal T., Bok V., Škrland D. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:44.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.9.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Zuzánek J., Jára M., Rajmon J., Češka J. Zuzánek J., Jára M., Rajmon J., Češka J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:33.57
2 4 Boháč M., Kalaš T., Kratochvíl Š., Synek J. Boháč M., Kalaš T., Kratochvíl Š., Synek J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:33.77
3 6 B - Haluzík M., Todorov R., Háp M., Kremel P. B - Haluzík M., Todorov R., Háp M., Kremel P. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:40.10
4 3 Šašek A., Melichar J., Matěják M., Šrejber M. Šašek A., Melichar J., Matěják M., Šrejber M. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:44.15
5 1 Šolc M., Placatka M., Jarušek M., Dražan M. Šolc M., Placatka M., Jarušek M., Dražan M. SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:44.16
6 5 Ebert J., Štolfa F., Helebrant O., Koszegi M. Ebert J., Štolfa F., Helebrant O., Koszegi M. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:47.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 22.9.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Ullman J., Nerad Š., Hudeček P., Dvořák T. Ullman J., Nerad Š., Hudeček P., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:32.84
2 4 A - Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. A - Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:34.46
3 1 Peterka J., Hrubý R., Bíman T., Zajíc V. Peterka J., Hrubý R., Bíman T., Zajíc V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:34.55
4 2 Mašláň J., Novosad P., Migdal M., Sedlář P. Mašláň J., Novosad P., Migdal M., Sedlář P. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:43.48
5 5 Roháč T., Pergler M., Honzík O., Houžvička M. Roháč T., Pergler M., Honzík O., Houžvička M. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:49.15
3 Horna L., Jehlička T., Dusil J., Princ R. Horna L., Jehlička T., Dusil J., Princ R. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ 170.19
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Fliegelová K., Honzíková K., Melounová N., Křížová B. Fliegelová K., Honzíková K., Melounová N., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:51.74
2 3 Dorazinová N., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. Dorazinová N., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:51.78
3 5 Vašinová A., Hobelantová A., Náhlovská N., Vaníčková N. Vašinová A., Hobelantová A., Náhlovská N., Vaníčková N. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:53.78
4 4 Novotná A., Štěrbová B., Vlachovská A., Vlková A. Novotná A., Štěrbová B., Vlachovská A., Vlková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:54.71
5 2 Lafatová K., Prokopová K., Hezinová A., Procházková N. Lafatová K., Prokopová K., Hezinová A., Procházková N. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:01.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Šarounová M., Blatníková M., Havlíčková A., Voženílková D. Šarounová M., Blatníková M., Havlíčková A., Voženílková D. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:51.68
2 2 Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:52.58
3 6 Maršálková J., Králová L., Chalupová P., Bahenská L. Maršálková J., Králová L., Chalupová P., Bahenská L. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:55.79
4 1 Ruttová A., Blažková E., Šichová E., Žáková A. Ruttová A., Blažková E., Šichová E., Žáková A. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:59.93
5 4 Hlaváčková E., Čechová M., Sátrová K., Doubková T. Hlaváčková E., Čechová M., Sátrová K., Doubková T. TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:08.12
6 3 C - Krykorková K., Atanasová H., Plecháčová T., Latislavová E. C - Krykorková K., Atanasová H., Plecháčová T., Latislavová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:10.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. Vilčková K., Kubajurová T., Ťahanová V., Cagašová A. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:49.70
2 4 Ondráčková J., Joannidu N., Lamlová K., Suchánková B. Ondráčková J., Joannidu N., Lamlová K., Suchánková B. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:55.84
3 6 Wicková A., Vodová T., Němečková E., Vojtěchovská E. Wicková A., Vodová T., Němečková E., Vojtěchovská E. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:59.06
4 3 Ulčová V., Záhořová T., Košátková A., Kozlová H. Ulčová V., Záhořová T., Košátková A., Kozlová H. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 3:00.07
5 1 Holá Z., Mikulková N., Davídková B., Babjáková N. Holá Z., Mikulková N., Davídková B., Babjáková N. AK MostAK Most 1 3:02.56
6 2 B - Hýřová E., Richterová K., Sochorová A., Krykorková T. B - Hýřová E., Richterová K., Sochorová A., Krykorková T. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:03.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 A - Fistrová A., Schneeberger M., Válková N., Vantuchová S. A - Fistrová A., Schneeberger M., Válková N., Vantuchová S. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:49.37
2 5 Šímová V., Svobodová B., Pijáková T., Hutárková V. Šímová V., Svobodová B., Pijáková T., Hutárková V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:49.76
3 2 Manuel L., Borová A., Kovářová J., Marušová K. Manuel L., Borová A., Kovářová J., Marušová K. TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:57.45
4 1 Svobodová A., Štélová K., Brdičková K., Grabovská A. Svobodová A., Štélová K., Brdičková K., Grabovská A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:59.51
5 3 Matoušková K., Fialová M., Salcmanová K., Dzurová V. Matoušková K., Fialová M., Salcmanová K., Dzurová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:00.86
6 A - Šáfrová A., Hýblová E., Plecháčová A., Kumstátová P. A - Šáfrová A., Hýblová E., Plecháčová A., Kumstátová P. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DQ 170.17
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Somrová Š., Alexová A., Vlková T., Lamačová T. Somrová Š., Alexová A., Vlková T., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:51.57
2 6 Brabcová V., Nemejtová A., Plosová S., Běloubková K. Brabcová V., Nemejtová A., Plosová S., Běloubková K. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:52.12
3 2 Hudečková L., Konečná E., Alexová B., Němcová A. Hudečková L., Konečná E., Alexová B., Němcová A. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:56.55
4 3 Ubryová L., Babyncová V., Peterková N., Králová A. Ubryová L., Babyncová V., Peterková N., Králová A. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:58.61
5 4 Stehnová T., Kovačičová B., Kozlová M., Hlouchová R. Stehnová T., Kovačičová B., Kozlová M., Hlouchová R. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:59.33
6 1 Kociánová V., Hanáková T., Golasovská L., Zeithamelová K. Kociánová V., Hanáková T., Golasovská L., Zeithamelová K. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 3:07.03
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 22.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Dang T., Strapková S., Sebránková E., Lacinová T. Dang T., Strapková S., Sebránková E., Lacinová T. AK BílinaAK Bílina 4 2:54.05
2 2 B - Toová K., Fialová D., Březná G., Zdražilová D. B - Toová K., Fialová D., Březná G., Zdražilová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:54.62
3 6 Mlejnková K., Holečková N., Pacltová K., Krubová N. Mlejnková K., Holečková N., Pacltová K., Krubová N. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:57.71
4 5 Pindorová Z., Sikorová T., Bojková A., Čmielová J. Pindorová Z., Sikorová T., Bojková A., Čmielová J. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:58.71
5 1 Konvičková M., Poláková A., Votavová M., Kollárová M. Konvičková M., Poláková A., Votavová M., Kollárová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:03.99
6 3 Burešová L., Šalátová V., Kučerová E., Dušková Š. Burešová L., Šalátová V., Kučerová E., Dušková Š. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:04.34
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.631.681.731.771.811.841.871.901.93
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 =NL 1.90 -OOOOOOXXOXXX
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 12 =NL 1.90 --OXOOOOXXOXXX
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 =NL 1