Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Kolín (20. - 22. 9. 2019)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 21.9.2019 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 11.84 q X10.3811.8411.84
2 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 10 11.68 q 11.68X10.3511.68
3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 11.46 q 11.1011.4611.0711.46
4 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 8 11.23 q 11.2310.85X11.23
5 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 10.99 q 10.4110.9910.0410.99
6 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 10.99 X09.8910.9910.99
7 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 13 10.68 10.4610.6810.6610.68
8 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 6 10.52 09.0810.5210.5110.52
9 Kateřina KošátkováKateřina Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 2 10.45 09.3609.9810.4510.45
10 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 10.32 10.3209.8709.9410.32
11 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 10.31 09.4610.2610.3110.31
12 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 09.01 07.9209.0108.4209.01
Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (so, 21.9.2019 - 13:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 13 12.31 Q 12.3112.31
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12 11.97 q 11.2711.7311.9711.97
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 11 11.75 q 11.2110.6111.7511.75
4 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 11.52 q 10.9010.6311.5211.52
5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 11.51 q 10.7609.5811.5111.51
6 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 11.27 q 11.2710.5011.1711.27
7 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 PB 11.14 q 09.2511.1410.3011.14
8 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 2 10.83 10.3110.7110.8310.83
9 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 10.66 10.20X10.6610.66
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4 10.35 10.3509.71X10.35
11 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 10 10.03 08.2710.0309.3110.03
12 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 5 10.02 09.8909.7010.0210.02
13 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 8 09.89 09.8509.8909.8309.89
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 13.36 12.8413.0213.0013.0212.5112.3013.36
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 11 11.83 11.2211.7011.8311.8311.4311.0410.98
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3 PB 11.78 11.06X11.7811.7810.8010.8511.04
4 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 11.70 11.0111.1811.2711.2710.8411.7011.40
5 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4 PB 11.59 11.5911.1810.8711.5910.80X10.69
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 11.56 09.82X11.5611.5611.0610.9210.24
7 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 11.48 10.4511.4811.3311.48X11.24X
8 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 11.41 10.9610.3411.4111.4110.6110.2411.10
9 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 8 11.27 11.2711.05X11.27
10 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 11.27 10.7311.2710.2111.27
11 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 10.82 09.9510.8210.1010.82
12 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 10.70 09.6110.7010.4210.70
Celkem 12 závodníků