výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Kolín (20. - 22. 9. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(pá, 20.9.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 94 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15:59.16
2 48 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 16:07.33
3 349 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 PB 16:23.74
4 461 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 17:20.58
5 49 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 17:34.89
6 246 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 18:15.79
7 310 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 18:32.38
8 599 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 19:13.13
9 298 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 19:48.87
10 348 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 20:32.88
11 297 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 21:18.13
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(pá, 20.9.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 150 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 15:34.87
2 74 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 15:39.49
3 51 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 16:55.90
4 350 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12 PB 17:47.31
5 283 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 PB 17:51.99
6 472 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 PB 18:08.81
7 284 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 9 SB 18:15.12
8 99 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 18:25.39
9 465 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 18:38.91
10 469 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 18:44.02
11 570 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 PB 19:53.26
428 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
635 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 DNS
73 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
463 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNF
480 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 DNS
71 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16 DNS
Celkem 17 závodníků