výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Kolín (20. - 22. 9. 2019)

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.40 Q
2 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 17.94 Q
3 53 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.50
266 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
611 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
502 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.36 Q
2 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.61 Q
3 321 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.15
4 196 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.36
5 438 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.47
487 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.81 Q
2 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 17.43 Q
3 201 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.94
4 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 18.25
5 499 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.32
6 169 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.19 Q
2 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.32 Q
3 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.69 q
4 495 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.93
5 600 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.63
351 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.18 Q
2 558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.63 Q
3 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 17.85 q
4 289 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.09
5 603 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.16
6 177 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.81 Q
2 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.18 Q
3 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.19 Q
4 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.32 Q
5 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.36 Q
6 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.40 Q
7 4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 17.43 Q
8 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.61 Q
9 558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.63 Q
10 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.69 q
11 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 17.85 q
12 495 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.93
13 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 17.94 Q
14 201 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.94
15 289 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.09
16 321 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.15
17 603 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.16
18 449 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 18.25
19 499 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.32
20 196 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.36
21 438 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.47
22 53 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.50
23 600 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.63
24 169 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.71
25 177 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.96
266 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
611 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
502 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
487 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DNS
351 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 DNS

150 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 22.9.2019 - 11:20) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 16.72 Q
2 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.05 Q
3 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.26 q
4 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 17.46 q
5 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.68
6 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.75
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (ne, 22.9.2019 - 11:20) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.24 Q
2 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.28 Q
3 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.87
4 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 17.95
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 16.72 Q
2 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.05 Q
3 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.24 Q
4 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.26 q
5 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.28 Q
6 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 17.46 q
7 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.68
8 60 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.75
9 259 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.87
10 110 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 17.95
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
558 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.90
2 617 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 17.06
3 616 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.06
4 267 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 17.38
5 591 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 17.38
6 181 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 18.88 Q
2 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.61 Q
3 339 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.11
86 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
327 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.93 Q
2 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.32 Q
3 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 19.46 q
4 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 19.48 q
5 318 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 19.66
6 143 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.18 Q
2 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.52 Q
3 252 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.70
4 385 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.90
5 106 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.52
104 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.91 Q
2 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.36 Q
3 582 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.79
4 65 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.94
607 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
550 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.9.2019 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 18.94 Q
2 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 19.30 Q
3 453 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.75
4 315 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.92
5 173 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.01
6 371 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 18.88 Q
2 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.91 Q
3 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.93 Q
4 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 18.94 Q
5 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.18 Q
6 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 19.30 Q
7 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.32 Q
8 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.36 Q
9 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 19.46 q
10 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 19.48 q
11 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.52 Q
12 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.61 Q
13 318 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 19.66
14 252 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.70
15 453 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.75
16 582 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.79
17 385 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.90
18 315 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.92
19 65 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.94
20 173 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.01
21 371 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.09
22 339 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.11
23 143 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.19
24 106 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.52
86 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
327 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 6 DNS
104 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
607 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
550 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS

150 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 18.54 Q
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 =PB 18.72 Q
3 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 18.90 q
4 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.24
5 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.35
6 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.65
Celkem 6 závodníků
Semifinále 2 (ne, 22.9.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.91 Q
2 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.01 Q
3 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.20 q
4 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.36
5 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.46
6 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 18.54 Q
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 =PB 18.72 Q
3 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 18.90 q
4 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.91 Q
5 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.01 Q
6 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.20 q
7 140 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.24
8 316 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.35
9 117 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.36
10 481 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.46
11 9 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 19.65
12 596 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.76

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2019 - 12:50) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 18.75
2 8 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.95
3 26 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.09
4 80 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 19.17
5 223 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.37
6 135 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.49
Celkem 6 závodníků