výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Kolín (20. - 22. 9. 2019)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 20.9.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 13 36.16 Q 36.1636.16
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 PB 35.77 Q 28.8030.1035.7735.77
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 6 PB 31.72 q 30.5729.3331.7231.72
4 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 30.74 q X30.7426.4730.74
5 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 PB 30.67 q 30.6723.93X30.67
6 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 29.65 29.65X28.7629.65
7 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3 28.32 24.1628.3224.3328.32
8 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 9 28.25 28.2527.90X28.25
9 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1 27.08 27.08XX27.08
10 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 26.81 X26.8124.6926.81
11 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 8 25.43 22.44X25.4325.43
12 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 25.05 XX25.0525.05
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12 NM
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (pá, 20.9.2019 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 13 39.89 Q 39.8939.89
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 8 PB 33.70 Q X33.7033.70
3 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 12 33.01 Q 29.3033.0133.01
4 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 31.12 q 28.49X31.1231.12
5 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 10 29.98 q 26.36X29.9829.98
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 9 29.71 q 29.71XX29.71
7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 29.67 q X28.7929.6729.67
8 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 29.52 29.5228.8327.9429.52
9 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 28.90 26.9725.0228.9028.90
10 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 25.09 25.09X22.7825.09
11 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 6 24.91 24.91XX24.91
Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 DNS
Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4 NM
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 40.22 32.8638.6039.6639.6640.2236.68X
2 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 PB 38.27 32.7436.6436.7236.7238.1837.8138.27
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 10 35.59 34.0734.2135.3735.3735.59X33.03
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 PB 35.36 28.8934.1435.3635.36X29.63X
5 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 9 PB 34.81 31.6131.35X31.61X30.0434.81
6 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 PB 33.58 28.21XX28.2132.5628.8233.58
7 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 7 PB 32.46 X28.3732.4632.4627.4628.8330.74
8 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 28.68 28.4825.31X28.4828.68X27.48
9 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 3 27.82 X26.8227.8227.82
10 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 1 26.59 26.59X22.3126.59
11 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 26.29 XX26.2926.29
12 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 25.73 23.3722.3325.7325.73
Celkem 12 závodníků