výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.26 QA
2 28 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.32 QA
3 63 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.39 qB
4 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.48 qB
5 191 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.55
6 155 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.68
7 36 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.70
8 53 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 11.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99 QA
2 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.23 QA
3 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.43 qB
4 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.52 qB
5 12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.53
6 118 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.69
7 30 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.70
8 13 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 12.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.96 QA
2 154 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 =SB 11.12 QA
3 107 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.20 qB
4 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.31 qB
5 43 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.60
6 120 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
7 103 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.61
8 140 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.96 QA
2 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.99 QA
3 154 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 =SB 11.12 QA
4 107 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.20 qB
5 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.23 QA
6 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.26 QA
7 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.31 qB
8 28 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.32 QA
9 63 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.39 qB
10 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.43 qB
11 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.48 qB
12 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.52 qB
13 12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.53
14 191 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.55
15 43 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.60
16 120 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
17 103 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.61
18 155 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.68
19 118 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.69
20 30 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.70
21 36 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.70
22 53 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 11.74
23 13 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 12.03
24 140 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.28

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 10.69 11.00
2 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.71 9.00
3 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.00 8.00
4 154 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.15 7.00
5 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.20 6.00
6 28 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.23 4.00
2 107 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.24 3.00
3 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.42 2.00
4 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.44 1.00
5 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.54
6 63 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 10.69 11.00
2 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.71 9.00
3 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.00 8.00
4 154 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.15 7.00
5 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.20 6.00
6 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.23 4.00
7 107 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.24 3.00
8 28 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33 5.00
9 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.42 2.00
10 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.44 1.00
11 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.54
12 63 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.30

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2019 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.16 QA
2 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 12.20 QA
3 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.41 QA
4 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.67 qB
5 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.73 qB
6 284 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.05 qB
7 351 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.30
8 353 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2019 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.32 QA
2 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.55 QA
3 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.85 QA
4 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.85 qB
5 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.93 qB
6 231 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.12 qB
7 311 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.38
8 280 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.16 QA
2 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 12.20 QA
3 226 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.32 QA
4 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.41 QA
5 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.55 QA
6 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.67 qB
7 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.73 qB
8 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.85 QA
9 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.85 qB
10 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.93 qB
11 284 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.05 qB
12 231 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.12 qB
13 351 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.30
14 311 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.38
15 280 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.63
16 353 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.74

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.26 11.00
2 226 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.34 9.00
3 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.44 8.00
4 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.45 7.00
5 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.84 6.00
6 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.52 4.00
2 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.60 3.00
3 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.64 2.00
4 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.83 1.00
5 284 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.84
6 231 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.26 11.00
2 226 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.34 9.00
3 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.44 8.00
4 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.45 7.00
5 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.52 4.00
6 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.60 3.00
7 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.64 2.00
8 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.83 1.00
9 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.84 6.00
10 284 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.84
11 231 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.89
12 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.90 5.00

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:45) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.72 11.00
2 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.42 9.00
3 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 7.00
4 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 22.93 6.00
5 12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.06 5.00
6 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 4.00
7 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.36 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.66 8.00
2 191 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.31 3.00
3 103 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 23.52 1.00
4 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.55
5 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.87
6 155 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 24.10
7 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 15:45) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.87
2 58 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.14
3 53 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 24.19
4 13 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.82
5 121 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.84
6 73 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.72 11.00
2 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.42 9.00
3 74 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.66 8.00
4 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 7.00
5 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 22.93 6.00
6 12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.06 5.00
7 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 4.00
8 191 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.31 3.00
9 108 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.36 2.00
10 103 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 23.52 1.00
11 116 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.55
12 119 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.87
13 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.87
14 155 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 24.10
15 58 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.14
16 53 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 24.19
17 98 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.36
18 13 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.82
19 121 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.84
20 73 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.21

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.40 11.00
2 282 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.14 8.00
3 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 25.22 7.00
4 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.63 6.00
5 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 25.71 5.00
6 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 26.16 3.00
7 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 26.31 2.00
8 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:30) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 24.97 9.00
2 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.05 4.00
3 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.38 1.00
4 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 26.42
5 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.92
6 311 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.86
7 278 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 28.70
8 354 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.71
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.40 11.00
2 206 Viktória ForsterViktória Forster 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 24.97 9.00
3 282 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.14 8.00
4 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 25.22 7.00
5 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.63 6.00
6 386 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 25.71 5.00
7 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.05 4.00
8 252 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 26.16 3.00
9 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 26.31 2.00
10 203 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.38 1.00
11 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 26.42
12 283 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.70
13 309 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.92
14 311 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.86
15 278 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 28.70
16 354 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.71

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.21 11.00
2 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.41 9.00
3 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.02 8.00
4 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.55 5.00
5 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.27 1.00
6 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.36 7.00
2 82 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.48 6.00
3 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67 4.00
4 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.68 3.00
5 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 51.21 2.00
6 42 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
2 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.76
3 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.89
4 153 František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.93
5 44 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 53.13
6 178 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 55.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.21 11.00
2 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.41 9.00
3 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.02 8.00
4 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.36 7.00
5 82 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.48 6.00
6 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.55 5.00
7 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67 4.00
8 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.68 3.00
9 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 51.21 2.00
10 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.27 1.00
11 42 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.40
12 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
13 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.90
14 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.76
15 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.89
16 153 František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.93
17 44 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 53.13
18 178 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 55.02

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.09 11.00
2 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.37 9.00
3 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.31 8.00
4 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 58.78 7.00
5 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.69 3.00
6 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 58.88 6.00
2 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.17 5.00
3 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.97 2.00
4 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 62.21
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 59.68 4.00
2 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 61.11
3 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 61.15
4 263 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 62.82
5 392 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.09 11.00
2 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.37 9.00
3 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.31 8.00
4 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 58.78 7.00
5 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 58.88 6.00
6 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.17 5.00
7 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 59.68 4.00
8 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.69 3.00
9 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.97 2.00
10 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.75 1.00
11 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 61.11
12 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 61.15
13 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 62.21
14 263 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 62.82
15 392 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.11
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:57.60 11.00
2 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:58.22 9.00
3 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.89 7.00
4 184 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.31 6.00
5 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:00.40 3.00
6 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:00.41 2.00
7 22 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:00.82 1.00
8 105 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:00.84
9 68 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.70
10 76 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:01.90
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400128Karlach Jakub (SLAPR)1:02.12
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 180 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:58.53 8.00
2 134 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:59.74 5.00
3 61 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:00.04 4.00
4 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:02.01
5 15 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:03.14
6 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:03.88
7 186 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:08.70
8 192 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:10.61
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400180Šťovíček Matěj (HVEPA)56.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:57.60 11.00
2 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:58.22 9.00
3 180 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:58.53 8.00
4 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.89 7.00
5 184 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:59.31 6.00
6 134 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:59.74 5.00
7 61 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:00.04 4.00
8 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:00.40 3.00
9 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:00.41 2.00
10 22 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:00.82 1.00
11 105 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:00.84
12 68 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.70
13 76 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:01.90
14 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:02.01
15 15 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:03.14
16 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:03.88
17 186 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:08.70
18 192 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:10.61

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:22.65 6.00
2 286 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:23.45 5.00
3 356 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:25.09 3.00
4 274 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:25.79 2.00
5 266 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:26.52 1.00
6 267 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:26.68
7 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:26.80
8 357 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:33.20
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400267Perglerová Anna (BEROU)1:17,87
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 343 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 2:18.27 11.00
2 264 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:18.56 9.00
3 234 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:19.46 8.00
4 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:20.06 7.00
5 389 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:24.08 4.00
6 285 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:38.30
7 310 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:47.67
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
221 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400221Vozábalová Melissa (ATLJM)1:06.14
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 343 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 2:18.27 11.00
2 264 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:18.56 9.00
3 234 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:19.46 8.00
4 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:20.06 7.00
5 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:22.65 6.00
6 286 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:23.45 5.00
7 389 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:24.08 4.00
8 356 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:25.09 3.00
9 274 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:25.79 2.00
10 266 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:26.52 1.00
11 267 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:26.68
12 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:26.80
13 357 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:33.20
14 285 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:38.30
15 310 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:47.67
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
221 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF

1500 m - Junioři

(so, 28.9.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:13.55 11.00
2 151 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:14.26 9.00
3 22 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:16.17 8.00
4 94 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:16.84 7.00
5 180 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 PB 4:18.21 6.00
6 68 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:19.91 5.00
7 27 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:20.56 4.00
8 23 Jakub BárekJakub Bárek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:22.83 3.00
9 52 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:24.48 2.00
10 61 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:26.32 1.00
11 186 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 4:35.84
12 158 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 PB 4:37.97
13 123 Samuel ŘíhaSamuel Říha 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 4:39.50
14 9 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:55.54
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 356 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:38.75 11.00
2 347 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:47.06 9.00
3 201 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:47.31 8.00
4 286 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:56.10 7.00
5 334 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:58.16 6.00
6 274 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 4:58.81 5.00
7 267 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:03.49 4.00
8 357 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:03.87 3.00
9 384 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 5:04.44 2.00
10 235 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 5:11.65 1.00
11 315 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 11 5:19.90
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 288 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:18.98
2 256 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 5:21.15
3 287 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:21.65
4 244 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 5:37.00
5 211 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 5:38.22
6 319 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 5:58.65
7 246 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 6:00.22
8 248 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 6:36.70
9 220 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 6:46.47
10 382 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 7:10.16
388 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 356 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:38.75 11.00
2 347 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:47.06 9.00
3 201 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:47.31 8.00
4 286 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:56.10 7.00
5 334 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:58.16 6.00
6 274 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 4:58.81 5.00
7 267 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:03.49 4.00
8 357 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:03.87 3.00
9 384 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 5:04.44 2.00
10 235 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 5:11.65 1.00
11 288 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:18.98
12 315 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 11 5:19.90
13 256 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 5:21.15
14 287 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:21.65
15 244 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 5:37.00
16 211 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 5:38.22
17 319 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 5:58.65
18 246 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 6:00.22
19 248 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 6:36.70
20 220 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 6:46.47
21 382 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 7:10.16
388 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

3000 m - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 264 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:43.66 11.00
2 243 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10:45.32 9.00
3 344 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 11:10.67 8.00
4 212 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11:12.81 7.00
5 349 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11:19.25 6.00
6 398 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 11:39.43 5.00
7 399 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 11:45.44 4.00
8 290 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11:55.83 3.00
9 238 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11:57.47 2.00
10 210 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12:09.35 1.00
11 239 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12:35.71
12 289 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 12:37.62
13 277 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 12:55.68
272 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 DNF
Celkem 14 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 28.9.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 113 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 16:01.23 11.00
2 72 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 16:14.71 9.00
3 71 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 16:17.56 8.00
4 164 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 16:51.70 7.00
5 8 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 17:01.88 6.00
6 31 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17:02.13 5.00
7 6 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 17:02.39 4.00
8 188 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 17:16.22 3.00
9 187 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 17:39.19 2.00
10 10 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 17:46.85 1.00
11 67 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 18:00.25
12 97 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 18:11.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100072Zajíc Martin (UNIBR)3:26.80
2000113Pazdera Roman (KOLIN)6:40.60
3000113Pazdera Roman (KOLIN)10:00-94
4000113Pazdera Roman (KOLIN)13:06.49
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.13 11.00
2 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.54 9.00
3 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.75 8.00
4 215 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.95 7.00
5 340 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.99 6.00
6 314 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.05 5.00
7 331 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 21.70
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 15.49 4.00
2 260 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.85 3.00
3 301 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.89 2.00
4 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 16.00 0.50
5 377 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.00 0.50
6 232 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.19
7 278 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.02
8 359 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.46
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.13 11.00
2 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.54 9.00
3 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.75 8.00
4 215 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.95 7.00
5 340 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.99 6.00
6 314 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.05 5.00
7 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 15.49 4.00
8 260 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.85 3.00
9 301 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.89 2.00
10 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 16.00 0.50
11 377 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.00 0.50
12 232 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.19
13 278 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.02
14 359 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.46
15 331 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 21.70

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 14.53 11.00
2 40 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 14.80 9.00
3 129 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.97 7.00
4 111 Jan LepeškaJan Lepeška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.44 5.00
5 141 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.65 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.82 8.00
2 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.23 6.00
3 34 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.53 3.00
4 59 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 19.18 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 14.53 11.00
2 40 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 14.80 9.00
3 84 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.82 8.00
4 129 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.97 7.00
5 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.23 6.00
6 111 Jan LepeškaJan Lepeška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.44 5.00
7 141 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.65 4.00
8 34 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.53 3.00
9 59 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 19.18 2.00

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.36 11.00
2 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.09 9.00
3 56 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 56.87 7.00
4 141 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.30 6.00
5 106 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 57.40 5.00
6 16 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 57.69 4.00
7 134 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 57.80 3.00
8 114 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.08 8.00
2 69 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 58.12 2.00
3 110 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.30 1.00
4 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 58.69
5 96 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.43
6 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 59.94
7 4 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 65.69
34 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.36 11.00
2 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.09 9.00
3 84 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.08 8.00
4 56 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 56.87 7.00
5 141 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.30 6.00
6 106 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 57.40 5.00
7 16 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 57.69 4.00
8 134 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 57.80 3.00
9 69 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 58.12 2.00
10 110 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.30 1.00
11 39 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 58.69
12 114 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.05
13 96 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.43
14 182 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 59.94
15 4 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 65.69
34 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 343 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 63.06 11.00
2 387 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 64.46 9.00
3 295 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 64.86 8.00
4 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 64.91 7.00
5 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.96 4.00
6 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 68.25 2.00
7 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 70.33
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 65.21 6.00
2 346 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 65.28 5.00
3 232 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 66.71 3.00
4 261 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 68.48 1.00
5 215 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 68.81
6 271 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 70.62
388 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 393 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 69.96
2 389 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 70.12
3 316 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 70.59
4 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 71.89
5 291 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 72.57
6 360 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 72.67
7 361 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 81.90
351 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 343 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 63.06 11.00
2 387 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 64.46 9.00
3 295 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 64.86 8.00
4 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 64.91 7.00
5 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 65.21 6.00
6 346 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 65.28 5.00
7 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.96 4.00
8 232 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 66.71 3.00
9 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 68.25 2.00
10 261 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 68.48 1.00
11 215 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 68.81
12 393 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 69.96
13 389 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 70.12
14 339 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 70.33
15 316 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 70.59
16 271 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 70.62
17 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 71.89
18 291 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 72.57
19 360 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 72.67
20 361 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 81.90
388 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
351 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

3000 m překážek - Junioři

(so, 28.9.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10:00.24 11.00
2 76 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10:19.81 9.00
3 162 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10:26.65 8.00
4 11 Adam JanošíkAdam Janošík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:34.59 7.00
5 89 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10:34.92 6.00
6 93 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10:35.16 5.00
7 5 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:35.32 4.00
8 7 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10:39.63 3.00
9 176 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 11:20.86 2.00
10 177 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 11:27.44 1.00
11 70 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 PB 11:30.79
26 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000105Hodboď Ondřej (KOLIN)3:10.48
2000105Hodboď Ondřej (KOLIN)6:30.72
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 345 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 10:58.96 11.00
2 234 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11:28.42 9.00
3 308 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:33.04 8.00
4 266 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:37.84 7.00
5 360 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12:12.97 6.00
6 385 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 12:44.20 5.00
7 241 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 12:54.31 4.00
8 270 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13:02.76 3.00
9 361 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13:05.73 2.00
10 255 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14:23.47 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000345Koláčková Adéla (AKOLY)3:30.20
2000345Koláčková Adéla (AKOLY)7:13.15
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.90 11.00
2 A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.52 9.00
3 A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.58 8.00
4 Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.88 7.00
5 A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.91 6.00
6 A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 44.16 5.00
7 Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 44.65 2.00
8 Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 44.65 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.19 4.00
2 B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.33 3.00
3 D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.38
4 B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.44
5 B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.92
6 B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.20
7 C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 49.85
B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.90 11.00
2 A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.52 9.00
3 A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.58 8.00
4 Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.88 7.00
5 A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.91 6.00
6 A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 44.16 5.00
7 C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.19 4.00
8 B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.33 3.00
9 Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 44.65 2.00
10 Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 44.65 1.00
11 D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.38
12 B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.44
13 B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.92
14 B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.20
15 C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 49.85
B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 48.74 11.00
2 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.84 9.00
3 A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.06 8.00
4 A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.63 6.00
5 A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.38 5.00
6 A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 2 51.65 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 49.57 7.00
2 B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.39 4.00
3 A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.06 1.00
4 B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.10
B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 51.83 2.00
2 C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 54.75
3 C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.26
B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ 170.7
B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 48.74 11.00
2 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.84 9.00
3 A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.06 8.00
4 B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 49.57 7.00
5 A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.63 6.00
6 A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.38 5.00
7 B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.39 4.00
8 A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 2 51.65 3.00
9 C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 51.83 2.00
10 A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.06 1.00
11 B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.10
12 C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 54.75
13 C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.26
14 B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ 170.7
B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kotyza D., Plaček T., Bix D., Ježek D. A - Kotyza D., Plaček T., Bix D., Ježek D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:21.14 11.00
2 A - Urban E., Žlutíř M., Pospíšil J., Dömötör P. A - Urban E., Žlutíř M., Pospíšil J., Dömötör P. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:23.85 9.00
3 A - Machotka D., Ornst M., Komárek V., Karlach J. A - Machotka D., Ornst M., Komárek V., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:25.04 8.00
4 A - Koška M., Krakuvčík T., Lepeška J., Lúža M. A - Koška M., Krakuvčík T., Lepeška J., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:25.89 7.00
5 A - Bína M., Strnad M., Němeček D., Franěk M. A - Bína M., Strnad M., Němeček D., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:33.16 1.00
Kabyš D., Páník M., Carpentier P., Termer D. Kabyš D., Páník M., Carpentier P., Termer D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Doležal J., Hodboď O., Soukal L., Jíra S. B - Doležal J., Hodboď O., Soukal L., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:25.90 6.00
2 B - Krčma V., Janek J., Staníček P., Havelka D. B - Krčma V., Janek J., Staníček P., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:28.38 5.00
3 A - Stibal J., Vícha D., Skýpala T., Bárek J. A - Stibal J., Vícha D., Skýpala T., Bárek J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:29.43 4.00
4 B - Havlík A., Přibyl L., Novotný J., Janík T. B - Havlík A., Přibyl L., Novotný J., Janík T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:31.13 3.00
5 B - Mautner J., Vychodil J., Dutelly J., Berger J. B - Mautner J., Vychodil J., Dutelly J., Berger J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:32.90 2.00
6 Horký F., Novák P., Boketta N., Voborský M. Horký F., Novák P., Boketta N., Voborský M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:43.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Ďurdina J., Höfner V., Podnecký T., Holub D. C - Ďurdina J., Höfner V., Podnecký T., Holub D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:36.22
2 B - Šťovíček M., Kavička P., Zelenka M., Macháček M. B - Šťovíček M., Kavička P., Zelenka M., Macháček M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:40.97
3 C - Slavík O., Lošťák T., Pazourek P., Effenberger M. C - Slavík O., Lošťák T., Pazourek P., Effenberger M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:42.45
4 D - Puczek T., Řehák M., Sojka T., Zákora T. D - Puczek T., Řehák M., Sojka T., Zákora T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:43.83
5 B - Janošík A., Baštýř K., Češla P., Piskoř A. B - Janošík A., Baštýř K., Češla P., Piskoř A. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:48.70
6 D - Zajíc M., Ševčík A., Černý D., Švejnoha J. D - Zajíc M., Ševčík A., Černý D., Švejnoha J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:54.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kotyza D., Plaček T., Bix D., Ježek D. A - Kotyza D., Plaček T., Bix D., Ježek D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:21.14 11.00
2 A - Urban E., Žlutíř M., Pospíšil J., Dömötör P. A - Urban E., Žlutíř M., Pospíšil J., Dömötör P. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:23.85 9.00
3 A - Machotka D., Ornst M., Komárek V., Karlach J. A - Machotka D., Ornst M., Komárek V., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:25.04 8.00
4 A - Koška M., Krakuvčík T., Lepeška J., Lúža M. A - Koška M., Krakuvčík T., Lepeška J., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:25.89 7.00
5 B - Doležal J., Hodboď O., Soukal L., Jíra S. B - Doležal J., Hodboď O., Soukal L., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:25.90 6.00
6 B - Krčma V., Janek J., Staníček P., Havelka D. B - Krčma V., Janek J., Staníček P., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:28.38 5.00
7 A - Stibal J., Vícha D., Skýpala T., Bárek J. A - Stibal J., Vícha D., Skýpala T., Bárek J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:29.43 4.00
8 B - Havlík A., Přibyl L., Novotný J., Janík T. B - Havlík A., Přibyl L., Novotný J., Janík T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:31.13 3.00
9 B - Mautner J., Vychodil J., Dutelly J., Berger J. B - Mautner J., Vychodil J., Dutelly J., Berger J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:32.90 2.00
10 A - Bína M., Strnad M., Němeček D., Franěk M. A - Bína M., Strnad M., Němeček D., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:33.16 1.00
11 C - Ďurdina J., Höfner V., Podnecký T., Holub D. C - Ďurdina J., Höfner V., Podnecký T., Holub D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:36.22
12 B - Šťovíček M., Kavička P., Zelenka M., Macháček M. B - Šťovíček M., Kavička P., Zelenka M., Macháček M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:40.97
13 C - Slavík O., Lošťák T., Pazourek P., Effenberger M. C - Slavík O., Lošťák T., Pazourek P., Effenberger M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:42.45
14 Horký F., Novák P., Boketta N., Voborský M. Horký F., Novák P., Boketta N., Voborský M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:43.02
15 D - Puczek T., Řehák M., Sojka T., Zákora T. D - Puczek T., Řehák M., Sojka T., Zákora T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:43.83
16 B - Janošík A., Baštýř K., Češla P., Piskoř A. B - Janošík A., Baštýř K., Češla P., Piskoř A. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:48.70
17 D - Zajíc M., Ševčík A., Černý D., Švejnoha J. D - Zajíc M., Ševčík A., Černý D., Švejnoha J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:54.79
Kabyš D., Páník M., Carpentier P., Termer D. Kabyš D., Páník M., Carpentier P., Termer D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Dufková L., Petrásková V., Šínová T., Korbová A. A - Dufková L., Petrásková V., Šínová T., Korbová A. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:59.09 11.00
2 A - Žáková A., Kordová E., Voříšková K., Perglerová A. A - Žáková A., Kordová E., Voříšková K., Perglerová A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:03.57 9.00
3 A - Husáková T., Málková A., Eibichová E., Cikánová V. A - Husáková T., Málková A., Eibichová E., Cikánová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 4:05.01 8.00
4 B - Čižinská V., Dufková I., Přibylová V., Vozábalová M. B - Čižinská V., Dufková I., Přibylová V., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 4:08.40 7.00
5 B - Placatková B., Kopicová K., Mlejnková K., Novotná M. B - Placatková B., Kopicová K., Mlejnková K., Novotná M. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:12.39 6.00
6 A - Bačinová V., Stratilová N., Klapuchová M., Holoubková T. A - Bačinová V., Stratilová N., Klapuchová M., Holoubková T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.72 4.00
7 B - Šulcová R., Hliňáková L., Šťastná K., Maštalířová E. B - Šulcová R., Hliňáková L., Šťastná K., Maštalířová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:24.32 2.00
A - Dušková E., Schwarzerová M., Grulichová A., Teofilová K. A - Dušková E., Schwarzerová M., Grulichová A., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršálková E., Carpentier M., Sýkorová V., Suráková A. Maršálková E., Carpentier M., Sýkorová V., Suráková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:13.94 5.00
2 Štoudková P., Filipová L., Mrázková N., Kalincová A. Štoudková P., Filipová L., Mrázková N., Kalincová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:17.98 3.00
3 C - Sudková E., Rozehnalová A., Holečková N., Fořtová A. C - Sudková E., Rozehnalová A., Holečková N., Fořtová A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:25.92 1.00
4 B - Fajkusová A., Fialová M., Bittnerová M., Petlachová V. B - Fajkusová A., Fialová M., Bittnerová M., Petlachová V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:31.32
5 B - Zlatohlávková E., Vaňková E., Surmová E., Štvrtňová K. B - Zlatohlávková E., Vaňková E., Surmová E., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:37.77
6 D - Machytková N., Košťálová A., Košťálová K., Bell J. D - Machytková N., Košťálová A., Košťálová K., Bell J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:49.80
C - Šínová A., Landsmannová E., Doubková M., Slavíková V. C - Šínová A., Landsmannová E., Doubková M., Slavíková V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Dufková L., Petrásková V., Šínová T., Korbová A. A - Dufková L., Petrásková V., Šínová T., Korbová A. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:59.09 11.00
2 A - Žáková A., Kordová E., Voříšková K., Perglerová A. A - Žáková A., Kordová E., Voříšková K., Perglerová A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:03.57 9.00
3 A - Husáková T., Málková A., Eibichová E., Cikánová V. A - Husáková T., Málková A., Eibichová E., Cikánová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 4:05.01 8.00
4 B - Čižinská V., Dufková I., Přibylová V., Vozábalová M. B - Čižinská V., Dufková I., Přibylová V., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 4:08.40 7.00
5 B - Placatková B., Kopicová K., Mlejnková K., Novotná M. B - Placatková B., Kopicová K., Mlejnková K., Novotná M. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:12.39 6.00
6 Maršálková E., Carpentier M., Sýkorová V., Suráková A. Maršálková E., Carpentier M., Sýkorová V., Suráková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:13.94 5.00
7 A - Bačinová V., Stratilová N., Klapuchová M., Holoubková T. A - Bačinová V., Stratilová N., Klapuchová M., Holoubková T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.72 4.00
8 Štoudková P., Filipová L., Mrázková N., Kalincová A. Štoudková P., Filipová L., Mrázková N., Kalincová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:17.98 3.00
9 B - Šulcová R., Hliňáková L., Šťastná K., Maštalířová E. B - Šulcová R., Hliňáková L., Šťastná K., Maštalířová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:24.32 2.00
10 C - Sudková E., Rozehnalová A., Holečková N., Fořtová A. C - Sudková E., Rozehnalová A., Holečková N., Fořtová A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:25.92 1.00
11 B - Fajkusová A., Fialová M., Bittnerová M., Petlachová V. B - Fajkusová A., Fialová M., Bittnerová M., Petlachová V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:31.32
12 B - Zlatohlávková E., Vaňková E., Surmová E., Štvrtňová K. B - Zlatohlávková E., Vaňková E., Surmová E., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:37.77
13 D - Machytková N., Košťálová A., Košťálová K., Bell J. D - Machytková N., Košťálová A., Košťálová K., Bell J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:49.80
A - Dušková E., Schwarzerová M., Grulichová A., Teofilová K. A - Dušková E., Schwarzerová M., Grulichová A., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
C - Šínová A., Landsmannová E., Doubková M., Slavíková V. C - Šínová A., Landsmannová E., Doubková M., Slavíková V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS

Skok vysoký - Junioři

(so, 28.9.2019 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.671.731.781.831.881.921.962.002.042.082.11 Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 NL 2.08 ----O-O-XOOOXXX 11.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 2.00 --OO-OO-XOXXX 9.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 2.00 ----OOOXXOXXOXXX 8.00
4 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 7 1.92 --OOXXOXOXXOXXX 7.00
5 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 1.88 ---OOO-XXX 6.00
6= Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 1.83 --OOOXXX 4.50
6= Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 9 1.83 --OOOXXX 4.50
8 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 1.83 --OXOOXXX 3.00
9 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 1.83 --OOXOXXX 2.00
10 Mikuláš ValoMikuláš Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 1.73 OOOXXX 1.00
11 David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 PB 1.73 OOXXOXXX
12 Michael RubášMichael Rubáš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.73 XOXOXXOXXX
13 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 3 1.67 OOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.481.531.571.611.651.681.711.75 Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 17 1.71 -OOOOOOXXOXXX 11.00
2 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 1.71 ----OOXOXXOXXX 9.00
3= Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.65 ---OOXXOXXX 7.50
3= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 15 1.65 ---OOXXOXXX 7.50
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 1.61 --OOOXXX 6.00
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 1.61 OOOXXOOXXX 5.00
7 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 1.61 ---OXOXXX 4.00
8 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 1.57 OOOOXXX 3.00
9= Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 1.57 OOOXXOXXX 1.50
9= Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 1.57 OOOXXOXXX 1.50
11 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 9 1.53 -OOXXX
12 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 1.53 O-XOXXX
13 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 =PB 1.53 OXOXXOXXX
14= Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 1.48 OOXXX
14= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 1.48 OOXXX
16 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 =SB 1.48 OXOXXX
17 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3 1.43 OXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 28.9.2019 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.403.703.904.104.254.404.524.644.744.845.005.10 Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 5.00 -------XXOO-OXOXXX 11.00
2 Adrian KupczakAdrian Kupczak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 4.64 ------XO-O-XXX 9.00
3 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 4.25 -----O-XXX 8.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 PB 4.10 --OOOXXX 7.00
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 9 4.10 -OXOXOXOXXX 6.00
6 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4 PB 3.90 OOOOXXX 5.00
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 10 3.90 --OXOXXX 4.00
8= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 3.70 -OOXXX 2.00
8= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 3.70 -OOXXX 2.00
8= Mikuláš ValoMikuláš Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 3.70 -OOXXX 2.00
11 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 3.70 -XXOOXXX
12 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3 3.40 OXOXXX
13 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 3.10 OXXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.603.80 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 11 =PB 3.60 ----O-XOOXOXOXOXXX 11.00
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 10 =PB 3.50 ---OO-OXOXOOXXX 9.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 3.30 -----OOOXXX 8.00
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 9 3.30 --O-O-XOOXXX 7.00
5 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 3.20 --OOXO-OXXX 6.00
6 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 PB 3.20 -OOXXOXOXXOOXXX 5.00
7 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 PB 2.80 XOXOOXXX 4.00
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 2.80 OOXXOXXX 3.00
9 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 2.60 OOXXX 2.00
10 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 2.60 XXOOXXX 1.00
11 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 2.60 OXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 28.9.2019 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 17 6.91 6.44X6.376.446.91 11.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 19 6.89 6.756.68X6.756.89X5.05 9.00
3 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 18 6.87 6.716.686.846.846.87XX 8.00
4 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 12 SB 6.77 6.726.77X6.77XXX 7.00
5 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 20 6.59 X6.59X6.596.51XX 6.00
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 16 6.50 6.456.506.50 5.00
7 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 3 PB 6.46 X6.46X6.46 4.00
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 14 6.23 6.116.086.196.19X6.23X 3.00
9 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 6 6.17 5.956.17X6.17 2.00
10 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 6.16 6.16X6.006.16 1.00
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 6.13 6.13X6.136.13
12 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 15 6.11 6.076.115.356.11
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 6.09 6.07X6.096.09
14 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 6.09 X6.096.036.09
15 David LekešDavid Lekeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 PB 6.02 X6.02X6.02
16 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 5.85 5.855.805.845.85
17 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 5.82 2.935.635.825.82
18 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 5.53 5.535.53
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 NM
Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 NM
Poznámky/pokusy:
" Bez měření větru.
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 20 5.84 -2.5 m/s 5.65-1.5X5.84-2.55.84--- 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 19 5.65 -3.8 m/s 5.38-1.35.63+1.45.48-1.35.635.65-3.85.59-3.4X 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 5.21 -3.2 m/s X5.10-2.0X5.10XX5.21-3.2 8.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14 5.20 -2.0 m/s 5.20-2.05.20-0.15.17-2.25.20--3.0--3.1--2.8 7.00
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 18 5.20 -3.3 m/s X5.15-1.7X5.155.14-3.3X5.20-3.3 6.00
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 5.20 -1.1 m/s 3.82+0.35.09-0.95.20-1.15.205.14+0.8-- 5.00
7 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 9 5.17 -1.5 m/s 5.17-1.54.85+0.6-5.17--- 4.00
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 16 5.13 +0.0 m/s X5.09-0.85.13+0.05.134.93+0.05.03-1.35.04-2.1 3.00
9 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 5.08 -0.7 m/s 5.08-0.75.08-0.74.94-2.35.08 2.00
10 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 PB 5.08 +1.0 m/s 5.06-0.34.92-0.55.08+1.05.08 1.00
11 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 SB 5.06 +0.4 m/s 5.06+0.44.78+2.5X5.06
12 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 15 5.02 -1.1 m/s X5.02-1.14.90-2.75.02
13 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 17 5.01 -3.8 m/s XX5.01-3.85.01
14 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 5.00 -1.3 m/s 4.82-0.55.00-1.34.83-1.25.00
15 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 4.99 -2.7 m/s 4.88+1.24.99-2.74.93-0.34.99
16 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 4.98 +0.0 m/s 4.88-1.8X4.98+0.04.98
17 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 4.97 -0.4 m/s XX4.97-0.44.97
18 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 4.95 +1.9 m/s 4.77-1.14.95+1.9X4.95
19 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 4.94 +0.4 m/s X4.94+0.44.87+0.14.94
20 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 4.62 +0.3 m/s X4.62+0.34.26-0.94.62
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 28.9.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 15 14.42 +1.9 m/s 14.03+0.9X14.42+1.914.42--- 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 13 13.91 +1.4 m/s 13.44+0.813.69+1.013.91+1.413.91X-- 9.00
3 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12 SB 13.75 +1.2 m/s 13.47+0.213.11+0.9X13.47X13.53+1.413.75+1.2 8.00
4 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 PB 13.59 +1.0 m/s 13.59+1.0X-13.59--- 7.00
5 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 13.51 +0.1 m/s 13.51+0.1-13.33+0.213.51-13.43+0.0X 6.00
6 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 13.11 -0.3 m/s 12.70+0.712.72+0.312.82+0.112.8212.02+0.713.11-0.3X 5.00
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 13.01 +1.5 m/s 12.39+2.413.01+1.5-13.01-12.55-0.1- 4.00
8 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 PB 13.00 +0.9 m/s 12.96+1.512.83+0.812.84+1.812.9612.74+0.112.72-0.713.00+0.9 3.00
9 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 12.71 +2.4 m/s 12.59 -0.1 m/s 12.59-0.112.71+2.412.55-0.312.71 2.00
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 12.68 +1.2 m/s 12.29+1.5X12.68+1.212.68 1.00
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 6 12.63 -0.4 m/s 12.34+1.012.45-0.212.63-0.412.63
12 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 12.35 +1.4 m/s 11.96+3.312.35+1.412.30-0.312.35
13 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 12.35 +0.7 m/s 12.35+0.712.05+1.211.82-0.712.35
14 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 12.35 +1.4 m/s XX12.35+1.412.35
David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 24 12.04 +0.3 m/s 12.00+0.312.04+0.3-12.04--- 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 19 11.60 -0.1 m/s 11.23+0.811.44+1.411.31-0.311.4411.24-1.311.60-0.1X-0.4 9.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 18 11.45 -0.1 m/s X11.13+0.311.06-0.311.1311.30-1.3X+1.011.45-0.1 8.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 20 11.35 -1.9 m/s 11.31+1.311.04-0.2X11.3111.35-1.9X+0.111.24-0.7 7.00
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 23 11.32 +2.7 m/s 11.25 -1.0 m/s 11.07+0.0X11.32+2.711.3211.16+0.4X-2.011.25-1.0 6.00
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 22 11.32 +1.5 m/s 11.32+1.511.18-2.709.95+2.411.3211.02-1.911.20-1.7X-0.6 5.00
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 11.28 -1.7 m/s