Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 2.08 11.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.00 9.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.00 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.71 11.00
2 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.71 9.00
3= Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.65 7.50
3= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.65 7.50
skok o tyči - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.00 11.00
2 Adrian KupczakAdrian Kupczak 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.64 9.00
3 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.25 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. =PB 3.60 11.00
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. =PB 3.50 9.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.30 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6.91 11.00
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.89 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.87 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.84 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.65 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.21 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.42 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.91 9.00
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. SB 13.75 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.04 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.60 9.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.45 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.44 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.39 9.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.08 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.87 11.00
2 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.95 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 16.66 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.43 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.15 9.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 37.98 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.40 11.00
2 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.68 9.00
3 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.06 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 48.25 11.00
2 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.92 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.72 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.69 11.00
2 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 60.90 9.00
3 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.29 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 48.92 11.00
2 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.17 9.00
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 39.70 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 28.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 58.65 11.00
2 Michael RubášMichael Rubáš 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.08 9.00
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.56 8.00