Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Dömötör, Patrik 00 Atletický klub Olomouc z.s. 31,00
2 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 29,50
3 Maštalířová, Emma 00 SK Jeseniova 29,00
4 Forejt, Michal 00 AK ŠKODA Plzeň 24,00
5 Forejt, Jakub 00 AK ŠKODA Plzeň 23,00
6 Pospíšil, Kryštof 00 Atletický klub Olomouc z.s. 23,00
7 Buba, František 00 Atletický klub Olomouc z.s. 23,00
8 Vejražka, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 22,00
9 Kotyza, Daniel 00 VSK Univerzita Brno 22,00
10 Dlabajová, Kateřina 01 AK Olymp Brno, spolek 22,00
11 Šplechtnová, Barbora 02 AK Olymp Brno, spolek 22,00
12 Jirásek, Jan 00 Atletika Jižní Město z.s. 21,00
13 Přečková, Denisa 00 SSK Vítkovice, z.s. 21,00
14 Bílek, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 21,00
15 Novotná, Veronika 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20,00
16 Héža, Jakub 00 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
17 Koška, Matyáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 20,00
18 Ličman, Filip 00 AK ŠKODA Plzeň 20,00
19 Kerbachová, Anna 00 Atletika Jižní Město z.s. 18,00
20 Vallová, Veronika 01 AK Olymp Brno, spolek 18,00
21 Málková, Anna 01 SK Jeseniova 17,00
22 Slavíková, Veronika 01 Atletika Jižní Město z.s. 17,00
23 Štoudková, Pavla 03 AK Olymp Brno, spolek 17,00
24 Forster, Viktória 02 Atletika Jižní Město z.s. 17,00
25 Franěk, Matyáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 17,00
26 Komárek, Vojtěch 00 ASK Slavia Praha 16,00
27 Holubářová, Věra 00 AK Olymp Brno, spolek 16,00
28 Páník, Marek 01 AK ŠKODA Plzeň 16,00
29 Štefela, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 16,00
30 Hettlerová, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 16,00
31 Nedvědová, Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek 16,00
32 Horváthová, Michaela 02 AK Olymp Brno, spolek 15,00
33 Zabloudilová, Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek 15,00
34 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 15,00
35 Osolsobě, Jiří 01 VSK Univerzita Brno 15,00
36 Šťovíček, Matěj 00 Hvězda Pardubice z.s. 14,00
37 Cikánová, Andrea 00 SK Jeseniova 14,00
38 Greguš, Jaroslav 01 Atletický klub Olomouc z.s. 14,00
39 Machotka, Dominik 00 ASK Slavia Praha 14,00
40 Bix, David 02 VSK Univerzita Brno 14,00
41 Korbová, Anna 01 Atletika Jižní Město z.s. 14,00
42 Davidík, Jakub 02 AK ŠKODA Plzeň 14,00
43 Dušková, Elena 01 SSK Vítkovice, z.s. 14,00
44 Sedláčková, Beáta 01 TJ Sokol Opava 13,00
45 Dufková, Linda 01 Atletika Jižní Město z.s. 13,00
46 Šínová, Adéla Nela 01 Atletika Jižní Město z.s. 13,00
47 Sedláčková, Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek 12,50
48 Kovačovicová, Lenka 01 TJ Sokol Opava 12,00
49 Maršálková, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 12,00
50 Zahradníčková, Eliška 01 AK Olymp Brno, spolek 12,00
51 Paťavová, Natálie 03 AK Olymp Brno, spolek 12,00
52 Plaček, Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno 12,00
53 Větvička, Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
54 Petrásková, Veronika 00 Atletika Jižní Město z.s. 12,00
55 Suráková, Anna 00 AK ŠKODA Plzeň 12,00
56 Vítek, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
57 Hodboď, Ondřej 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
58 Šachta, Benedikt 01 ASK Slavia Praha 11,00
59 Karlach, Jakub 00 ASK Slavia Praha 11,00
60 A - Dufková L., Petrásková V., Šínová T., Korbová A., Atletika Jižní Město z.s. 11,00
61 A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V., AK ŠKODA Plzeň 11,00
62 A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S., TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
63 A - Kotyza D., Plaček T., Bix D., Ježek D., VSK Univerzita Brno 11,00
64 Janků, Valerie 02 AK Olymp Brno, spolek 11,00
65 Dostálová, Barbora 02 AC Pardubice 11,00
66 Kurachová, Marta 03 AK Olymp Brno, spolek 11,00
67 Krubová, Natálie 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
68 Ruffíni, Robert 04 VSK Univerzita Brno 11,00
69 Pazdera, Roman 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
70 Krajčová, Eliška 01 AK Olymp Brno, spolek 11,00
71 Richterová, Agáta 01 SK Jeseniova 11,00
72 Koktavá, Ivana 01 AK Olymp Brno, spolek 11,00
73 Koláčková, Adéla 01 AK Olymp Brno, spolek 11,00
74 Doležálek, Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
75 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
76 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
77 Jaššo, Slavomír 00 AK ŠKODA Plzeň 10,00
78 Novotný, Jakub 01 ASK Slavia Praha 10,00
79 Vedrová, Michaela 00 AK Olymp Brno, spolek 10,00
80 Holub, Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
81 Stibal, Jakub 01 TJ Sokol Opava 9,00
82 Maršálková, Kateřina 00 AK ŠKODA Plzeň 9,00
83 Gavendová, Nikola 00 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
84 Chodil, Filip 01 TJ Sokol Opava 9,00
85 Rubáš, Michael 01 ASK Slavia Praha 9,00
86 Michálek, Tomáš 00 AK ŠKODA Plzeň 9,00
87 Zajíc, Martin 00 VSK Univerzita Brno 9,00
88 Petráš, Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
89 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T., Atletika Jižní Město z.s. 9,00
90 A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F., Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
91 A - Urban E., Žlutíř M., Pospíšil J., Dömötör P., Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
92 A - Žáková A., Kordová E., Voříšková K., Perglerová A., TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
93 Ševčíková, Anežka 01 SK Jeseniova 9,00
94 Šťastná, Kateřina 01 SK Jeseniova 9,00
95 Hluchá, Adéla 01 AK Olymp Brno, spolek 9,00
96 Nedvědová, Veronika 01 AK Olymp Brno, spolek 9,00
97 Rozehnalová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
98 Zdražilová, Zuzana 02 TJ Sokol Opava 9,00
99 Boketta, Nico 02 Atletika Jižní Město z.s. 9,00
100 Kupczak, Adrian 02 TJ Sokol Opava 9,00
101 Klapuchová, Marie 03 TJ Sokol Opava 9,00
102 Šanda, Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
103 Hynková, Veronika 02 AC Pardubice 8,00
104 Hezká, Eliška 02 AC Pardubice 8,00
105 Valíková, Kateřina 02 TJ Sokol Opava 8,00
106 Čechová, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 8,00
107 Bell, Julia-Anna Lily 01 Atletika Jižní Město z.s. 8,00
108 A - Husáková T., Málková A., Eibichová E., Cikánová V., SK Jeseniova 8,00
109 A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V., ASK Slavia Praha 8,00
110 A - Machotka D., Ornst M., Komárek V., Karlach J., ASK Slavia Praha 8,00
111 A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E., SK Jeseniova 8,00
112 Štros, David 00 Atletika Jižní Město z.s. 8,00
113 Jíra, Stanislav 00 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
114 Janek, Jakub 01 VSK Univerzita Brno 8,00
115 Grulich, Tomáš 01 TJ Sokol Opava 8,00
116 Filipová, Lucie 00 AK Olymp Brno, spolek 8,00
117 Švarc, Antonín 00 AK ŠKODA Plzeň 8,00
118 Přibyl, Lukáš 00 ASK Slavia Praha 8,00
119 Hanuš, Karel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
120 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
121 Švejnoha, Jan 01 VSK Univerzita Brno 8,00
122 Přibylová, Valentýna 00 Atletika Jižní Město z.s. 7,00
123 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
124 Voborský, Marek 01 Atletika Jižní Město z.s. 7,00
125 Buryan, Martin 01 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
126 Janošík, Adam 01 TJ Sokol Opava 7,00
127 Svozil, Lukáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 7,00
128 Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J., AK ŠKODA Plzeň 7,00
129 Zahrádka, Václav 00 AK ŠKODA Plzeň 7,00
130 Lepeška, Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
131 B - Čižinská V., Dufková I., Přibylová V., Vozábalová M., Atletika Jižní Město z.s. 7,00
132 B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V., Atletika Jižní Město z.s. 7,00
133 A - Koška M., Krakuvčík T., Lepeška J., Lúža M., TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
134 Krupicová, Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
135 Carpentier, Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 7,00
136 Dondová, Kateřina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
137 Ježek, David 03 VSK Univerzita Brno 7,00
138 Landsmannová, Eliška 03 Atletika Jižní Město z.s. 7,00
139 Kalincová, Anna 02 AK Olymp Brno, spolek 6,50
140 Stratilová, Valerie 01 TJ Sokol Opava 6,50
141 Vajda, Ondřej 02 TJ Sokol Opava 6,00
142 Husáková, Tereza 01 SK Jeseniova 6,00
143 Holoubková, Tina 02 TJ Sokol Opava 6,00
144 Zaddem, Yasmina 03 SK Jeseniova 6,00
145 Svobodová, Barbora 04 AK Olymp Brno, spolek 6,00
146 B - Doležal J., Hodboď O., Soukal L., Jíra S., TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
147 B - Placatková B., Kopicová K., Mlejnková K., Novotná M., TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
148 A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K., TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
149 A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D., VSK Univerzita Brno 6,00
150 Skuhrovec, Adam 00 ASK Slavia Praha 6,00
151 Strnad, Marek 01 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
152 Matulka, Adam 01 AK ŠKODA Plzeň 6,00
153 Vaňková, Štěpánka 00 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
154 Kabyš, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 6,00
155 Slanařová, Rebeka 00 SK Jeseniova 6,00
156 Mrázková, Natálie 00 AK Olymp Brno, spolek 6,00
157 Patka, Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. 6,00
158 Ornst, Martin 01 ASK Slavia Praha 5,00
159 Burianová, Lenka 00 AK Olymp Brno, spolek 5,00
160 Gogela, Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
161 Staníček, Pavel 01 VSK Univerzita Brno 5,00
162 Šubík, Adam 01 TJ Sokol Opava 5,00
163 Trnka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 5,00
164 Pazourek, Petr 00 VSK Univerzita Brno 5,00
165 Maršálková E., Carpentier M., Sýkorová V., Suráková A., AK ŠKODA Plzeň 5,00
166 A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K., TJ Sokol Opava 5,00
167 A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P., Atletika Jižní Město z.s. 5,00
168 B - Krčma V., Janek J., Staníček P., Havelka D., VSK Univerzita Brno 5,00
169 Burianová, Kateřina 03 AK ŠKODA Plzeň 5,00
170 Königsmarková, Justýna 03 SK Jeseniova 5,00
171 Svobodová, Klára 03 AC Pardubice 5,00
172 Cetlová, Magdaléna 05 TJ Sokol Opava 5,00
173 Špok, David 03 AK ŠKODA Plzeň 5,00
174 Höfner, Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
175 Jánská, Kristina 01 AC Pardubice 5,00
176 Auředníková, Barbora 01 SK Jeseniova 5,00
177 Špilháček, Michal 02 TJ Sokol Opava 5,00
178 Schwarzová, Carmen 02 AK ŠKODA Plzeň 5,00
179 Mazlová, Tereza 02 TJ Sokol Opava 5,00
180 Dudáš, Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
181 Holuscha, Daniel 02 TJ Sokol Opava 5,00
182 Puczek, Tomáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 4,50
183 Michalík, Štěpán 01 Atletický klub Olomouc z.s. 4,50
184 Charbaka, Ivan 01 VSK Univerzita Brno 4,00
185 Podnecký, Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
186 Baštýř, Karel 01 TJ Sokol Opava 4,00
187 Skýpala, Tobiáš 01 TJ Sokol Opava 4,00
188 Řehák, Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
189 Baše, Roman 01 AK ŠKODA Plzeň 4,00
190 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
191 Berger, Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
192 B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R., SK Jeseniova 4,00
193 C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L., TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
194 A - Stibal J., Vícha D., Skýpala T., Bárek J., TJ Sokol Opava 4,00
195 A - Bačinová V., Stratilová N., Klapuchová M., Holoubková T., TJ Sokol Opava 4,00
196 Kostka, Jiří 02 TJ Sokol Opava 4,00
197 Horníková, Dominika 01 AC Pardubice 4,00
198 Stratilová, Nela 01 TJ Sokol Opava 4,00
199 Fiantová, Sabina 02 TJ Sokol Opava 4,00
200 Slaninová, Eliška 05 TJ Sokol Opava 4,00
201 Fara, Ladislav 03 AK ŠKODA Plzeň 4,00
202 Bruha, Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. 3,00
203 Čamlíková, Kateřina 02 TJ Sokol Opava 3,00
204 Sedláčková, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 3,00
205 Kubešová, Anna 02 SK Jeseniova 3,00
206 Hlávková, Kateřina 01 AC Pardubice 3,00
207 Wanke, Karel 02 TJ Sokol Opava 3,00
208 Teofilová, Klára 01 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
209 Kavička, Petr 02 Hvězda Pardubice z.s. 3,00
210 Kupková, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
211 A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B., AC Pardubice 3,00
212 B - Havlík A., Přibyl L., Novotný J., Janík T., ASK Slavia Praha 3,00
213 B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M., TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
214 Sivila, Siddartha 00 VSK Univerzita Brno 3,00
215 Štoudková P., Filipová L., Mrázková N., Kalincová A., AK Olymp Brno, spolek 3,00
216 Valo, Mikuláš 00 ASK Slavia Praha 3,00
217 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
218 Bárek, Jakub 01 TJ Sokol Opava 3,00
219 Surmová, Eliška 00 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
220 Stýblová, Klára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
221 Doubková, Monika 00 Atletika Jižní Město z.s. 2,00
222 Janík, Tadeáš 01 ASK Slavia Praha 2,00
223 Havlík, Adam 01 ASK Slavia Praha 2,00
224 Effenberger, Marek 01 VSK Univerzita Brno 2,00
225 Freiberk, Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
226 Hajzler, Sebastian 01 TJ Sokol Opava 2,00
227 Mrlík, Jakub 00 VSK Univerzita Brno 2,00
228 Bína, Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
229 Urban, Eliáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
230 C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M., Atletika Jižní Město z.s. 2,00
231 Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D., TJ Sokol Opava 2,00
232 B - Mautner J., Vychodil J., Dutelly J., Berger J., Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
233 B - Šulcová R., Hliňáková L., Šťastná K., Maštalířová E., SK Jeseniova 2,00
234 Čižinská, Veronika 01 Atletika Jižní Město z.s. 2,00
235 Kvasničková, Pavla 01 AC Pardubice 2,00
236 Krenek, Philip 02 Atletika Jižní Město z.s. 2,00
237 Horák, Jakub 02 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
238 Bartošová, Veronika 02 SK Jeseniova 2,00
239 Zlatohlávková, Eliška 01 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
240 Legerská, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
241 Kiedroń, Agnieszka 01 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
242 Ševčík, Adam 00 VSK Univerzita Brno 2,00
243 Petlachová, Viktorie 03 TJ Sokol Opava 2,00
244 Bouzková, Barbora 03 AK ŠKODA Plzeň 1,50
245 Poborská, Eliška 03 SK Jeseniova 1,00
246 Košťálová, Alžběta 02 Atletika Jižní Město z.s. 1,00
247 Valík, Adam 03 TJ Sokol Opava 1,00
248 Ďurdina, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
249 Höfrová, Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
250 Cerhová, Petra 02 SK Jeseniova 1,00
251 Kopicová, Kateřina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
252 Fořtová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
253 Schwarzerová, Mia 01 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
254 Zedníková, Veronika 01 SK Jeseniova 1,00
255 C - Sudková E., Rozehnalová A., Holečková N., Fořtová A., TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
256 A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K., SSK Vítkovice, z.s. 1,00
257 A - Bína M., Strnad M., Němeček D., Franěk M., Hvězda Pardubice z.s. 1,00
258 Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M., Hvězda Pardubice z.s. 1,00
259 Procházka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 1,00
260 Krakuvčík, Tadeáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
261 Macháček, Matěj 01 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
262 Wagnerová, Karolína 02 TJ Sokol Opava 0,50