Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)

trojskok - Junioři

(so, 28.9.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 15 14.42 +1.9 m/s 14.03+0.9X14.42+1.914.42--- 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 13 13.91 +1.4 m/s 13.44+0.813.69+1.013.91+1.413.91X-- 9.00
3 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12 SB 13.75 +1.2 m/s 13.47+0.213.11+0.9X13.47X13.53+1.413.75+1.2 8.00
4 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 PB 13.59 +1.0 m/s 13.59+1.0X-13.59--- 7.00
5 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 13.51 +0.1 m/s 13.51+0.1-13.33+0.213.51-13.43+0.0X 6.00
6 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 13.11 -0.3 m/s 12.70+0.712.72+0.312.82+0.112.8212.02+0.713.11-0.3X 5.00
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 13.01 +1.5 m/s 12.39+2.413.01+1.5-13.01-12.55-0.1- 4.00
8 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 PB 13.00 +0.9 m/s 12.96+1.512.83+0.812.84+1.812.9612.74+0.112.72-0.713.00+0.9 3.00
9 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 12.71 +2.4 m/s 12.59 -0.1 m/s 12.59-0.112.71+2.412.55-0.312.71 2.00
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 12.68 +1.2 m/s 12.29+1.5X12.68+1.212.68 1.00
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 6 12.63 -0.4 m/s 12.34+1.012.45-0.212.63-0.412.63
12 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 12.35 +1.4 m/s 11.96+3.312.35+1.412.30-0.312.35
13 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 12.35 +0.7 m/s 12.35+0.712.05+1.211.82-0.712.35
14 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 12.35 +1.4 m/s XX12.35+1.412.35
David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 DNS
Celkem 15 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 28.9.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 24 12.04 +0.3 m/s 12.00+0.312.04+0.3-12.04--- 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 19 11.60 -0.1 m/s 11.23+0.811.44+1.411.31-0.311.4411.24-1.311.60-0.1X-0.4 9.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 18 11.45 -0.1 m/s X11.13+0.311.06-0.311.1311.30-1.3X+1.011.45-0.1 8.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 20 11.35 -1.9 m/s 11.31+1.311.04-0.2X11.3111.35-1.9X+0.111.24-0.7 7.00
5 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 23 11.32 +2.7 m/s 11.25 -1.0 m/s 11.07+0.0X11.32+2.711.3211.16+0.4X-2.011.25-1.0 6.00
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 22 11.32 +1.5 m/s 11.32+1.511.18-2.709.95+2.411.3211.02-1.911.20-1.7X-0.6 5.00
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 11.28 -1.7 m/s 11.02-1.311.28-1.709.44+0.011.2811.06-0.4X-0.111.11-0.3 4.00
8 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 21 11.21 +0.0 m/s 11.10+1.310.87+0.510.67+0.211.1011.21+0.011.19-0.910.90-1.1 3.00
9 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 11.04 -1.7 m/s 10.68-0.611.04-1.710.67+1.111.04 2.00
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 16 10.93 +1.7 m/s 10.29-0.710.86+0.910.93+1.710.93 1.00
11 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 10.91 +2.0 m/s X10.89+1.110.91+2.010.91
12 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 14 10.89 +1.3 m/s X10.89+1.3X10.89
13 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 8 10.58 +2.0 m/s 10.58+2.010.32+1.410.16-1.610.58
14 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11 10.56 -0.8 m/s 10.56+1.810.00+3.310.36-0.810.56
15 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 PB 10.52 +1.7 m/s 10.52+1.709.77-1.210.27+1.110.52
16 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 10.46 +1.6 m/s 10.18-0.610.07+3.610.46+1.610.46
17 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 10.46 -0.5 m/s XX10.46-0.510.46
18 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 10.32 +0.7 m/s 10.11+2.110.32+0.7X10.32
19 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.31 +1.4 m/s 10.31+1.4XX10.31
20 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 10.11 +0.7 m/s 10.11+0.709.45+1.709.84+1.810.11
21 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 SB 09.94 -1.2 m/s X09.89+0.209.94-1.209.94
22 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 09.32 -0.1 m/s 09.32-0.1XX09.32
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 DNS
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 NM
Celkem 24 závodníků