Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.90 11.00
2 A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.52 9.00
3 A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.58 8.00
4 Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.88 7.00
5 A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.91 6.00
6 A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 44.16 5.00
7 Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 44.65 2.00
8 Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 44.65 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.19 4.00
2 B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.33 3.00
3 D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.38
4 B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.44
5 B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.92
6 B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.20
7 C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 49.85
B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. A - Holub D., Řehák M., Koška M., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.90 11.00
2 A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. A - Dutelly J., Dömötör P., Vychodil J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.52 9.00
3 A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. A - Machotka D., Havlík A., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.58 8.00
4 Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. Vrba V., Kabyš D., Termer D., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.88 7.00
5 A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. A - Krčma V., Janek J., Charbaka I., Havelka D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.91 6.00
6 A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. A - Kašák V., Jirásek J., Horký F., Krenek P. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 44.16 5.00
7 C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. C - Sojka T., Šámal J., Zákora T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.19 4.00
8 B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. B - Doležal J., Ďurdina J., Krakuvčík T., Lúža M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 44.33 3.00
9 Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. Holuscha D., Skýpala T., Šubík A., Kavecký D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 44.65 2.00
10 Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Němeček D., Macháček M., Bína M., Franěk M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 44.65 1.00
11 D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. D - Höfner V., Lepeška J., Puczek T., Podnecký T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.38
12 B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. B - Lazar F., Novotný J., Šachta B., Karlach J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.44
13 B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. B - Urban E., Žlutíř M., Mautner J., Kňáva M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.92
14 B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. B - Ježek D., Mrlík J., Černý D., Sivila S. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.20
15 C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. C - Lošťák T., Staníček P., Ševčík A., Šípek K. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 49.85
B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. B - Pešťák T., Novák P., Horejš O., Patka J. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 48.74 11.00
2 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.84 9.00
3 A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.06 8.00
4 A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.63 6.00
5 A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.38 5.00
6 A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 2 51.65 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 49.57 7.00
2 B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.39 4.00
3 A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.06 1.00
4 B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.10
B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 51.83 2.00
2 C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 54.75
3 C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.26
B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ 170.7
B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. A - Hettlerová L., Burianová K., Maršálková E., Sýkorová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 48.74 11.00
2 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.84 9.00
3 A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. A - Maštalířová E., Cikánová V., Husáková T., Eibichová E. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.06 8.00
4 B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. B - Čižinská V., Petrásková V., Korbová A., Forster V. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 49.57 7.00
5 A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. A - Rozehnalová A., Kupková A., Kordová E., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.63 6.00
6 A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. A - Kovačovicová L., Stratilová N., Klapuchová M., Valíková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.38 5.00
7 B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. B - Václavíková D., Šťastná K., Zedníková V., Slanařová R. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.39 4.00
8 A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. A - Kvasničková P., Hezká E., Hlávková K., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 2 51.65 3.00
9 C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. C - Šínová A., Přibylová V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 51.83 2.00
10 A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. A - Schwarzerová M., Grulichová A., Kiedroń A., Štvrtňová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.06 1.00
11 B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. B - Pacltová K., Kopicová K., Krubová N., Hajná V. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.10
12 C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. C - Pandelides T., Gladišová K., Hliňáková Z., Zaddem Y. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 54.75
13 C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. C - Marešová N., Martinková T., Juřicová K., Kubicová N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.26
14 B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. B - Jánská K., Horníková D., Svobodová K., Kováčová N. AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ 170.7
B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. B - Bárková V., Brabcová A., Ptáčníková A., Steinerová N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. B - Fialová M., Fajkusová A., Bačinová V., Wagnerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. B - Krupicová L., Zotyková V., Höfrová L., Teofilová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS