výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (28. 9. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.21 11.00
2 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.41 9.00
3 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.02 8.00
4 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.55 5.00
5 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.27 1.00
6 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.36 7.00
2 82 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.48 6.00
3 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67 4.00
4 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.68 3.00
5 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 51.21 2.00
6 42 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
2 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.76
3 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.89
4 153 František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.93
5 44 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 53.13
6 178 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 55.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.21 11.00
2 62 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.41 9.00
3 51 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.02 8.00
4 132 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.36 7.00
5 82 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.48 6.00
6 90 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.55 5.00
7 128 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67 4.00
8 109 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.68 3.00
9 156 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 51.21 2.00
10 133 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.27 1.00
11 42 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.40
12 127 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
13 183 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.90
14 112 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.76
15 102 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.89
16 153 František HorkýFrantišek Horký 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.93
17 44 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 53.13
18 178 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 55.02

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.09 11.00
2 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.37 9.00
3 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.31 8.00
4 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 58.78 7.00
5 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.69 3.00
6 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 58.88 6.00
2 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.17 5.00
3 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.97 2.00
4 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 62.21
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 59.68 4.00
2 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 61.11
3 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 61.15
4 263 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 62.82
5 392 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 338 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.09 11.00
2 342 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.37 9.00
3 209 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.31 8.00
4 273 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 58.78 7.00
5 390 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 58.88 6.00
6 214 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.17 5.00
7 259 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 59.68 4.00
8 227 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.69 3.00
9 229 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 59.97 2.00
10 355 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.75 1.00
11 204 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 61.11
12 383 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 61.15
13 202 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 62.21
14 263 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 62.82
15 392 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.11
276 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS