Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (28. 9. 2019)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 28.9.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 15.95 X14.49X14.49X15.9515.69 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 PB 14.43 13.9813.95X13.9813.80X14.43 9.00
3 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 18 PB 13.56 12.7412.61X12.7412.8412.8413.56 8.00
4 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 17 12.36 X11.6811.8711.8711.09X12.36 7.00
5 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 12.20 11.0111.3011.3611.3611.7812.20X 6.00
6 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 11.32 10.5511.3211.2011.32XX10.52 5.00
7 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 12 11.29 10.9011.1710.5811.17X11.2911.27 4.00
8 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 11.29 10.8511.2211.2911.2910.4910.6711.15 3.00
9 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 SB 10.97 X10.6610.9710.97 2.00
10 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 10.81 X10.1210.8110.81 1.00
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15 10.74 10.2710.5810.7410.74
12 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 10.29 10.2910.0810.0910.29
13 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 10.07 09.5210.07X10.07
14 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 09.92 09.9209.5209.8909.92
15 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 PB 09.80 09.8009.7409.5409.80
16 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 09.40 08.7709.4009.1509.40
17 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 09.15 09.15XX09.15
18 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 08.99 08.3608.99-08.99
19 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 08.56 08.3008.5608.1508.56
20 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 DNS
Celkem 20 závodníků