Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (28. 9. 2019)

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 28.9.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 149 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:19.00 11.00
2 57 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:27.68 9.00
3 34 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:30.54 8.00
4 155 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 4:32.77 7.00
5 145 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:32.80 6.00
6 86 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:38.21 5.00
7 78 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 4:40.85 4.00
8 20 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:44.45 3.00
9 65 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 5:04.28 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 28.9.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 NL 4:32.19 11.00
2 364 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 4:42.01 9.00
3 218 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:12.44 8.00
4 256 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 5:13.09 7.00
5 305 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 5:14.87 6.00
6 288 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 5:37.39 5.00
7 226 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:39.55 4.00
8 347 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 5:40.82 3.00
9 387 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:48.24 2.00
10 224 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:00.02 1.00
11 303 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 6:03.89
Celkem 11 závodníků