Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (28. 9. 2019)

trojskok - Dorostenci

(so, 28.9.2019 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 14.33 +0.7 m/s 13.92  +1.2X13.94  +0.413.9414.33  +0.713.97  +0.1- 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12 13.32 +0.9 m/s 13.14  +0.413.13  +1.5X13.14X13.32  +0.913.28  +0.3 9.00
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 PB 13.10 +1.7 m/s 12.72  +0.7X12.76  +0.212.76X13.10  +1.7X 8.00
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 SB 13.08 +1.9 m/s 12.27  +0.4X13.08  +1.913.08 7.00
5 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 13.02 +1.1 m/s 12.83  +0.712.82  +1.3X12.8312.79  +0.412.58  +1.113.02  +1.1 6.00
6 Pavel JindraPavel Jindra
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 8 SB 12.44 +0.2 m/s 11.75  +0.312.19  +0.712.44  +0.212.4411.79  -0.1 5.00
7 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 PB 12.43 +1.0 m/s 11.96  -0.212.21  +0.312.43  +1.012.4311.97  +2.311.17  +1.112.31  +0.7 4.00
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 PB 12.39 +1.0 m/s 12.32  +0.312.39  +1.012.23  +0.412.3912.18  +1.611.66  +1.2- 3.00
9 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 PB 12.31 +0.8 m/s 12.31  +0.812.21  +0.312.11  +0.012.31 2.00
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 12.28 +0.7 m/s 12.28  +0.7X12.23  +0.812.28 1.00
11 Jiří KováčJiří Kováč
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4 PB 12.27 +0.7 m/s 12.04  +1.112.12  +1.312.27  +0.712.27
12 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 PB 11.36 -0.4 m/s 11.36  -0.4XX11.36
13 Ondřej FišarOndřej Fišar
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 NM
Celkem 13 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 28.9.2019 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 16 NL 12.11 +0.8 m/s 11.40  +0.612.02  +0.611.95  +0.612.0212.11  +0.811.88  +1.2X 11.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13 11.13 -0.4 m/s X11.13  -0.410.96  +0.311.1310.93  +1.1-11.01  +0.9 9.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 PB 10.98 +1.0 m/s 10.62  +0.210.43  +1.410.52  +0.010.6210.76  +1.410.68  +0.410.98  +1.0 8.00
4 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 10.95 -0.3 m/s 10.00  +0.410.05  +0.510.95  -0.310.9510.62  +0.410.35  +1.010.67  +0.2 7.00
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 10.92 +1.2 m/s 10.16  +1.210.91  -0.4X10.9110.62  +0.3X10.92  +1.2 6.00
6 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 10.72 +0.5 m/s 10.26  +1.510.68  +0.810.63  +0.910.6810.72  +0.5X10.22  +1.9 5.00
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 10.57 +1.0 m/s 10.19  +0.410.57  +1.010.49  +1.610.5710.06  +0.7-- 4.00
8 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 8 10.53 -0.6 m/s 10.05  -0.209.96  +1.410.53  -0.610.53 3.00
9 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 11 10.43 +1.0 m/s X10.43  +1.009.34  -0.810.43 2.00
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 7 10.32 +0.3 m/s 10.22  +1.110.32  +0.310.26  +1.110.32 1.00
11 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 10.16 +1.1 m/s 10.16  +1.109.96  +0.810.11  +1.110.16
12 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 10.13 +1.3 m/s 09.66  +1.010.13  +1.309.50  +0.410.13
13 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 6 09.85 +0.8 m/s 09.80  +0.6X09.85  +0.809.85
14 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 09.82 -0.3 m/s 09.82  -0.3X09.70  +0.609.82
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 DQ 142.4a +0.5 m/s
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 15 NM
Celkem 16 závodníků