Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (28. 9. 2019)

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 13.83 11.00
2 42 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.45 9.00
3 22 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.49 8.00
4 41 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.70 7.00
5 40 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.04 6.00
6 111 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.35 4.00
2 156 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.50 3.00
3 8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 15.94 2.00
4 108 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 16.24 1.00
5 21 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 13.83 11.00
2 42 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.45 9.00
3 22 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.49 8.00
4 41 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.70 7.00
5 40 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.04 6.00
6 111 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 15.08 5.00
7 92 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.35 4.00
8 156 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.50 3.00
9 8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 15.94 2.00
10 108 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 16.24 1.00
11 21 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16.27