výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Běchovice - Praha (29. 9. 2019)

10 km silnice - Muži

(ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 122 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30:53
2 189 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31:09
3 182 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31:13
4 206 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:37
5 198 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32:03
6 223 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32:08
7 130 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 32:18
8 258 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:24
9 251 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32:28
10 181 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 32:47
11 187 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 32:51
12 149 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 33:04
13 108 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33:39
14 212 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 33:52
15 210 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 33:58
16 131 Jiří MatoušekJiří Matoušek 92 AK KroměřížAK Kroměříž 34:02
17 164 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34:10
18 136 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 34:31
19 242 Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34:36
20 132 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 34:40
21 109 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34:42
22 213 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 34:47
23 256 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:47
24 148 Jan VetchýJan Vetchý 85 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 34:56
25 252 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35:07
26 105 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35:17
27 240 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 35:25
28 199 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:41
29 155 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 35:52
30 207 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35:55
31 126 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 35:57
32 211 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:59
33 197 Jan RadaJan Rada 69 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 36:06
34 153 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 36:19
35 237 Vojtěch BližňákVojtěch Bližňák 83 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36:19
36 235 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36:36
37 171 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36:55
38 229 Luboš HerelLuboš Herel 71 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36:59
39 241 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 37:05
40 154 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 37:08
41 246 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37:11
42 244 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37:12
43 178 Tadeáš MahelTadeáš Mahel 89 SK BabiceSK Babice 37:20
44 177 Jan BartasJan Bartas 83 SK BabiceSK Babice 37:22
45 103 Karel VáňaKarel Váňa 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37:28
46 184 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 37:31
47 238 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37:37
48 163 Pavel VíšekPavel Víšek 92 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 37:50
49 200 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37:52
50 138 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37:56
51 106 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 37:58
52 147 Robin ŠemotlRobin Šemotl 92 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 38:10
53 196 Ondřej KreidlOndřej Kreidl 70 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 38:35
54 107 Vladimír HamáčekVladimír Hamáček 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38:44
55 236 Martin DvořákMartin Dvořák 74 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 38:48
56 245 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 39:23
57 123 Aleš KociánAleš Kocián 82 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 39:31
58 224 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 40:11
59 204 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40:31
60 225 Jan KašeJan Kaše 77 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 40:51
61 193 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 40:58
62 243 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 42:26
63 194 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 43:52
64 165 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46:17
65 228 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 48:07
Celkem 65 závodníků

10 km silnice - Junioři

(ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 183 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 32:26
2 230 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32:35
3 259 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:03
4 250 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 33:28
5 219 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34:09
6 179 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34:53
7 102 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35:01
8 116 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 35:34
9 247 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 35:42
10 201 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:56
11 127 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 36:17
12 214 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 36:25
13 260 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:32
14 112 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 36:59
15 140 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37:15
16 248 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37:22
17 190 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38:00
18 253 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38:08
19 120 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 38:27
20 160 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38:44
21 139 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38:52
22 209 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 38:54
23 220 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39:14
24 161 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 39:18
25 172 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39:24
26 159 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 39:31
27 152 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 41:01
28 125 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 43:59
Celkem 28 závodníků

10 km silnice - Ženy

(ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 174 Vendula FrintováVendula Frintová 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35:06
2 249 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35:45
3 137 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35:56
4 150 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 36:11
5 133 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 37:40
6 227 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 37:46
7 135 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 38:39
8 114 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 38:44
9 208 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39:00
10 222 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39:20
11 113 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39:27
12 175 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39:47
13 144 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40:23
14 192 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41:03
15 221 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41:14
16 205 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 42:05
17 169 Simona NekolováSimona Nekolová 85 Maratón klub Kladno, z.s.Maratón klub Kladno, z.s. 42:07
18 191 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43:06
19 217 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 43:29
20 202 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43:41
21 232 Iva KroužilováIva Kroužilová 77 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43:54
22 145 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45:45
23 231 Radana BittnerováRadana Bittnerová 76 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46:25
24 141 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 46:54
25 186 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47:42
26 233 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48:24
27 146 Renata KotápišováRenata Kotápišová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49:27
28 162 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50:05
29 158 Kateřina ŠuterováKateřina Šuterová 83 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 53:49
Celkem 29 závodníků

10 km silnice - Juniorky

(ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 218 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 39:48
2 128 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 40:16
3 167 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 41:13
4 166 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41:32
5 115 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 41:58
6 255 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42:02
7 111 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42:29
8 234 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42:57
9 117 Martina SeidlováMartina Seidlová 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 43:49
10 142 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 46:46
11 180 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 47:01
12 176 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49:34
13 118 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 56:56
Celkem 13 závodníků