Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)
skok vysoký - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.73 11.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.73 9.00
3 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.73 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.50 11.00
2= Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.45 8.50
2= Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45 8.50
skok o tyči - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.50 11.00
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50 9.00
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.20 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.50 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.00 9.00
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.80 8.00
skok daleký - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.42 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.07 9.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.90 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.40 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.40 9.00
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.39 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.87 11.00
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.48 9.00
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.75 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.14 9.00
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.27 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 34.79 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 33.51 9.00
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 29.17 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.05 11.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.06 9.00
3 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.01 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46.01 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.56 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.81 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.41 11.00
2 Niko VránekNiko Vránek 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.09 9.00
3 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.20 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 40.36 11.00
2 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.26 9.00
3 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.66 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45.05 11.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.85 9.00
3 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.27 8.00