Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 205 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.43 11.00
2 35 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:05.46 9.00
3 8 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:07.03 8.00
4 159 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:07.58 7.00
5 119 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:08.87 6.00
6 129 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:09.68 5.00
7 87 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:17.15 4.00
8 229 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:17.57 3.00
9 170 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:18.92 2.00
10 178 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:19.68 1.00
11 160 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:20.51
12 19 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:23.34
13 86 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:28.93
14 209 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 2:35.15
15 222 Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:47.45
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40035Sulejmani Denis (USKPR)1:04.25
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 452 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:26.38 11.00
2 361 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:28.54 9.00
3 357 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:29.37 8.00
4 444 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:30.03 7.00
5 277 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:30.05 6.00
6 443 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:31.98 5.00
7 305 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:32.24 4.00
8 477 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:40.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400305Lapáčková Radana (TEKLA)1:15.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 332 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:37.38 3.00
2 286 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:37.39 2.00
3 318 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:37.51 1.00
4 283 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:38.44
5 420 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 2:38.55
6 395 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.06
7 304 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:40.67
8 486 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 PB 2:44.66
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400304Hůlová Nicole (TEKLA)1:17.90
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 452 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:26.38 11.00
2 361 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:28.54 9.00
3 357 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:29.37 8.00
4 444 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:30.03 7.00
5 277 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:30.05 6.00
6 443 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:31.98 5.00
7 305 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:32.24 4.00
8 332 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:37.38 3.00
9 286 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:37.39 2.00
10 318 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:37.51 1.00
11 283 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:38.44
12 420 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 2:38.55
13 395 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.06
14 477 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:40.55
15 304 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:40.67
16 486 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 PB 2:44.66