Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 195 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:34.69 11.00
2 164 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:36.49 9.00
3 185 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:50.20 8.00
4 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 4:52.58 7.00
5 194 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:58.19 6.00
6 219 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 4:58.20 5.00
7 127 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 PB 5:07.59 4.00
8 68 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:15.91 3.00
9 41 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 5:20.26 2.00
10 111 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:25.48 1.00
32 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 PB 5:25.48
12 44 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 5:29.15
13 223 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 5:30.64
14 82 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18 5:31.57
15 12 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 15 5:32.28
16 30 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 5:51.30
17 79 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 5:58.17
204 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 464 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:04.85 11.00
2 404 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:15.44 9.00
3 493 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 5:17.71 8.00
4 366 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:25.86 7.00
5 413 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:27.05 6.00
6 382 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 5:27.24 5.00
7 335 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 5:31.62 4.00
8 258 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 SB 5:32.39 3.00
9 427 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:34.53 2.00
10 358 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:38.11 1.00
11 469 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 5:38.38
12 394 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 5:47.26
13 465 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 PB 5:50.75
14 419 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:52.28
15 334 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 6:06.61
16 268 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 6:09.24
17 331 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 6:23.53
262 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS
Celkem 18 závodníků