výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 15:00) official Vítr: +4.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.92 11.00
2 191 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 26.92 9.00
3 107 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.57 8.00
4 83 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 30.11
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
115 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 15:00) official Vítr: +3.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.76 7.00
2 179 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.18 6.00
3 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 28.33 5.00
4 114 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 28.61 4.00
5 92 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.78 2.00
6 56 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.21 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2019 - 15:00) official Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.75 3.00
2 129 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.35
3 183 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.86
4 13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.99
5 238 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.03
6 227 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.92 11.00
2 191 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 26.92 9.00
3 107 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.57 8.00
4 168 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.76 7.00
5 179 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.18 6.00
6 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 28.33 5.00
7 114 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 28.61 4.00
8 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.75 3.00
9 92 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.78 2.00
10 56 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.21 1.00
11 83 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 30.11
12 129 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.35
13 183 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.86
14 13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.99
15 238 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.03
16 227 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.88
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
115 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Vítr: +4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 266 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.22 11.00
2 482 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 30.12 8.50
3 338 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.12 8.50
4 384 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 30.21 7.00
5 429 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.07 4.00
6 355 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.56 1.00
7 337 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 31.74
8 253 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 33.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 369 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.37 6.00
2 452 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.90 5.00
3 257 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.13 3.00
4 339 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 31.30 2.00
5 252 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.05
6 380 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 32.45
7 340 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 33.17
8 287 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 33.91
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 266 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.22 11.00
2 482 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 30.12 8.50
3 338 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.12 8.50
4 384 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 30.21 7.00
5 369 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.37 6.00
6 452 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.90 5.00
7 429 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.07 4.00
8 257 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.13 3.00
9 339 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 31.30 2.00
10 355 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.56 1.00
11 337 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 31.74
12 252 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.05
13 380 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 32.45
14 253 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 33.14
15 340 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 33.17
16 287 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 33.91