Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (21. - 22. 1. 2006)

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.71
2 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.94
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.37
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.76
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 USK PrahaUSK Praha 22.93
2 Jiří NáplavaJiří Náplava 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.97
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.42
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.06
2 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.09
Celkem 2 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PružinaDaniel Pružina 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.57
2 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.59
3 Jan KratochvílJan Kratochvíl 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 24.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtěpánJan Štěpán 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.49
2 Štěpán OndrusŠtěpán Ondrus 86 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.08
3 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 24.88
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.94
2 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.69
3 Ronny NilssonRonny Nilsson 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 26.53
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.85
2 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.03
Celkem 2 závodníků
Rozběh 9 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.97
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.49
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.78
2 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.13
3 Jiří NáplavaJiří Náplava 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.17
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.85
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.05
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.27
4 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.68
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 22.42
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.54
3 Jakub NováčekJakub Nováček 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 22.66
2 Jan ZíchaJan Zícha 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.78
Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.51
2 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.15
3 Lukáš SvatoňLukáš Svatoň 87 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.86
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.93
2 Dominik MatoušDominik Matouš 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.44
3 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.06
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JetmarTomáš Jetmar 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.16
2 Marek AugustinMarek Augustin 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31
3 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.40
Jan ŠustrJan Šustr 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DQ
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NovákMichal Novák 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.06
2 František PetrášFrantišek Petráš 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.13
Celkem 2 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 22.55
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.70
3 Theodor JarešTheodor Jareš 87 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 22.76
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NováčekJakub Nováček 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.93
2 Jan ZíchaJan Zícha 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.88
3 Dominik MatoušDominik Matouš 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.51
Celkem 3 závodníků
Finále C (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.78
2 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.10
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.73
3 Adam ZuskaAdam Zuska 89 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 24.08
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.14
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 24.31
2 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.58
3 Ondřej PilátOndřej Pilát 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.33
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.03
2 Jonatán VidlákJonatán Vidlák 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.49
3 Lukáš IntrovičLukáš Introvič 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.86
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MarianekTomáš Marianek 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.22
2 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.17
3 Matěj KučeraMatěj Kučera 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HalaburtVojtěch Halaburt 90 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.79
2 Ondřej MistrOndřej Mistr 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 26.04
3 Jaroslav FabrisJaroslav Fabris 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.20
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VýletaMichal Výleta 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.81
2 Michal UrbanMichal Urban 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.10
3 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 26.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HámekFilip Hámek 90 TJ Sokol Hlubočepy PrahaTJ Sokol Hlubočepy Praha 24.93
2 Filip ZumanFilip Zuman 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.01
3 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 26.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.57
2 Michal DvorskýMichal Dvorský 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.27
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.92
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.95
3 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 24.18
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 24.30
2 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.64
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.20
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.68
2 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 25.14
3 Eva JelínkováEva Jelínková 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 25.43
2 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 USK PrahaUSK Praha 25.93
3 Patrícia ProcházkováPatrícia Procházková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ProrokováGabriela Proroková 86 USK PrahaUSK Praha 25.96
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.27
3 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 26.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.88
2 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.38
3 Martina HankováMartina Hanková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 28.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.02
2 Alena HradečnáAlena Hradečná 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.03
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 27.88
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.86
2 Eva JelínkováEva Jelínková 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.35
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 USK PrahaUSK Praha 25.98
2 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 26.09
3 Gabriela ProrokováGabriela Proroková 86 USK PrahaUSK Praha 26.16
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.54
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.22
2 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.88
Alena DutkováAlena Dutková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.30
2 Michaela MaškováMichaela Mašková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.03
Petra ZdeňkováPetra Zdeňková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.38
2 Lenka KubešováLenka Kubešová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.65
3 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.94
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 29.66
2 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.05
3 Šárka BeránkováŠárka Beránková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.33
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 28.05
2 Hana FilipováHana Filipová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 32.66
Celkem 2 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.38
2 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 27.97
3 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.08
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.26
2 Lenka KubešováLenka Kubešová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.48
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.2
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.9
3 Jana KratochvílováJana Kratochvílová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.4
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.50
2 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.15
3 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.49
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.23
2 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.16
3 Johana BaborováJohana Baborová 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.25
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.62
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 28.71
3 Jana ČervenkováJana Červenková 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.75
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.52
2 Ludmila KordíkováLudmila Kordíková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.95
3 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 29.23
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BurešováKristýna Burešová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.43
2 Barbora FickováBarbora Ficková 90 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 30.20
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.56
2 Jana ŠauerováJana Šauerová 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 31.46
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.94
2 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.94
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.34
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.65
2 Ludmila KordíkováLudmila Kordíková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.08
3 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.37
Celkem 3 závodníků
Finále C (ne, 22.1.2006) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.62
2 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.01
3 Johana BaborováJohana Baborová 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 28.14
Celkem 3 závodníků