Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (20. 6. 2019)

200 m - Muži

(čt, 20.6.2019 - 19:50) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grasse Andre DeGrasse Andre De 94 CanadaCanada 6 SB 19.91 0.154
2 Christian ColemanChristian Coleman 96 United StatesUnited States 5 SB 19.97 0.165
3 Clarence MunyaiClarence Munyai 98 South AfricaSouth Africa 8 SB 20.31 0.151
4 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 20.62 0.169
5 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CanadaCanada 3 20.65 0.193
6 Bernardo BaloyesBernardo Baloyes 94 ColombiaColombia 2 20.84 0.184
7 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 20.88 0.151
8 Jan JirkaJan Jirka 93 Czech RepublicCzech Republic 1 21.04 0.156
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 20.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 Czech RepublicCzech Republic 4 30.11
2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 Czech RepublicCzech Republic 5 30.32
3 Denis MarekDenis Marek 10 Czech RepublicCzech Republic 3 31.30
4 Leo ŠvajdaLeo Švajda 10 SlovakiaSlovakia 6 31.34
5 Michal MrovecMichal Mrovec 10 Czech RepublicCzech Republic 2 31.70
6 Adam MikulaAdam Mikula 10 SlovakiaSlovakia 1 31.78
7 Marek BabuščákMarek Babuščák 10 SlovakiaSlovakia 7 32.56
Adam ZugarAdam Zugar 10 Czech RepublicCzech Republic 8 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 20.6.2019 - 16:43) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KucákováNela Kucáková 10 SlovakiaSlovakia 4 30.45
2 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 Czech RepublicCzech Republic 3 31.41
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 Czech RepublicCzech Republic 5 31.49
4 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 Czech RepublicCzech Republic 2 31.77
5 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Czech RepublicCzech Republic 6 31.82
6 Elena NovákováElena Nováková 10 Czech RepublicCzech Republic 7 32.12
7 Nina BeroNina Bero 10 SlovakiaSlovakia 1 32.18
8 Nela KocourkováNela Kocourková 11 Czech RepublicCzech Republic 8 32.35
Celkem 8 závodníků