Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (24. 1. 2006)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan MilenkovičMilan Milenkovič 86 A.K. Crvena ZvezdaA.K. Crvena Zvezda 06.89
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.10
3 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.16
4 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 USK PrahaUSK Praha 07.17
5 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18
6 Jan HanzlJan Hanzl 78 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 07.19
Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 USK PrahaUSK Praha DQ
Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HrubýMarek Hrubý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.28
1 Tomáš ChlachulaTomáš Chlachula 74 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.28
3 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.38
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 07.38
5 Milan PenaMilan Pena 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.43
7 Jan MottlJan Mottl 87 USK PrahaUSK Praha 07.53
6 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.53
8 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LamerOndřej Lamer 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 07.22
2 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.37
4 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 07.48
3 Martin KáninskýMartin Káninský 89 SKP Atletik NymburkSKP Atletik Nymburk 07.48
5 Martin PolnickýMartin Polnický 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
6 Lukáš ArgiriuLukáš Argiriu 88 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.53
7 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 07.63
8 Jiří ŽemličkaJiří Žemlička 82 TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Roztoky 07.89
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 07.37
2 Jiří JelínekJiří Jelínek 89 AC PardubiceAC Pardubice 07.45
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
4 Michal DrdlíčekMichal Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.49
5 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 07.52
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.53
7 Lukáš SádovskýLukáš Sádovský 89 AC PardubiceAC Pardubice 07.67
Martin HložekMartin Hložek 90 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MazanecJan Mazanec 82 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 07.16
2 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.49
3 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.57
4 Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.61
5 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 07.62
5 Tadeáš VenzaraTadeáš Venzara 89 AC PardubiceAC Pardubice 07.62
7 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.64
8 Tomáš AndrleTomáš Andrle 87 ASK DěčínASK Děčín 07.71
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.16
2 Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník 84 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 07.49
3 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.57
4 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.61
5 Martin MazáčMartin Mazáč 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.62
5 Václav SkřivánekVáclav Skřivánek 84 USK PrahaUSK Praha 07.62
7 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 07.64
8 Adam JančaAdam Janča 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 07.71
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HokszaDaniel Hoksza 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 07.53
2 David ŘíhaDavid Říha 88 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 07.61
3 Petr KoreckýPetr Korecký 85 USK PrahaUSK Praha 07.62
4 Petr HlavičkaPetr Hlavička 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.65
5 Petr HornPetr Horn 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
6 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
7 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.03
Jan KratochvílJan Kratochvíl 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NosekJan Nosek 88 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 07.74
2 Jiří HolerJiří Holer 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.81
3 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.83
4 Michal DvorskýMichal Dvorský 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
5 Patrik OláhPatrik Oláh 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.92
6 Vítězslav GazdaVítězslav Gazda 77 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
7 Jan ŠulcJan Šulc 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.97
8 Vít MinářůVít Minářů 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.10
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JiskraRoman Jiskra 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.78
2 Ladislav BeranLadislav Beran 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.90
3 Vojtěch HalaburtVojtěch Halaburt 90 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 07.91
4 Martin JanůMartin Janů 90 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 07.94
5 Jan ŠustrJan Šustr 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.00
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
7 Matěj ČeljuskaMatěj Čeljuska 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
8 Richard ŠkodaRichard Škoda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.00
2 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.22
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
4 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
5 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.77
6 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.84
7 Tomáš JandušíkTomáš Jandušík 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.11
8 Jakub BezděkaJakub Bezděka 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.61
2 Karel SeidlKarel Seidl 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.46
3 Jan ZedníkJan Zedník 53 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.91
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
5 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.57
6 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PrahaSABZO Praha 10.10
7 Jiří KrálJiří Král 44 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.29
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan MilenkovičMilan Milenkovič 86 A.K. Crvena ZvezdaA.K. Crvena Zvezda 06.91
2 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 USK PrahaUSK Praha 07.09
3 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.19
4 Jan MottlJan Mottl 87 USK PrahaUSK Praha 07.35
5 Martin PolnickýMartin Polnický 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
6 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.50
7 Petr HornPetr Horn 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
8 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.69
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová 78 USK PrahaUSK Praha 07.61
2 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.10
3 Jana ZekuciováJana Zekuciová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 08.13
4 Kristýna ŠenderováKristýna Šenderová 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 08.16
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 08.22
6 Barbora NovotnáBarbora Novotná 87 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 08.25
7 Michaela NoskováMichaela Nosková 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.30
8 Barbora RušikvasováBarbora Rušikvasová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.27
2 Ivana JohnováIvana Johnová 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.31
3 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
3 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.32
5 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.34
6 Klára HadáčkováKlára Hadáčková 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.48
7 Andrea MorkusováAndrea Morkusová 91 ASK DěčínASK Děčín 08.61
8 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.74
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia ProcházkováPatrícia Procházková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.22
2 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.36
3 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.53
4 Andrea LenkováAndrea Lenková 88 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.55
5 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 08.56
6 Eva HamplováEva Hamplová 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.71
7 Romana BorovkováRomana Borovková 89 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 08.91
8 Barbora FickováBarbora Ficková 90 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 09.40
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RyzákováTereza Ryzáková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
2 Kamila BočkováKamila Bočková 83 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.87
3 Tereza RežňákováTereza Režňáková 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 08.92
4 Tereza RudováTereza Rudová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.93
5 Jana HanzlováJana Hanzlová 82 Mrazící technika PLZMrazící technika PLZ 09.06
6 Kateřina VaškováKateřina Vašková 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.54
7 Markéta TomaníkováMarkéta Tomaníková 88 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 09.66
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.71
2 Anna HalaburtováAnna Halaburtová 89 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 08.85
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.12
5 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.21
4 Pavla HonováPavla Honová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.21
6 Barbora CísařováBarbora Císařová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.27
Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DQ
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 22.32
2 Jan MazanecJan Mazanec 82 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 22.33
3 Ondřej LamerOndřej Lamer 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 22.78
4 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.26
5 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.81
6 David ŘíhaDavid Říha 88 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.62
2 Robin KonvicaRobin Konvica 88 SK Speed BrnoSK Speed Brno 22.70
3 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.98
4 Josef PrchalJosef Prchal 72 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 23.99
5 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.68
6 Petr HorváthPetr Horváth 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolecTomáš Holec 87 AC PardubiceAC Pardubice 23.07
2 Martin JírekMartin Jírek 85 AC PardubiceAC Pardubice 23.80
3 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 87 AC ČáslavAC Čáslav 24.11
4 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.50
5 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.05
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.06
2 Daniel PružinaDaniel Pružina 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.38
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.86
4 Pavel HoblíkPavel Hoblík 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.21
4 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 24.21
6 Vojtěch HalaburtVojtěch Halaburt 90 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 26.11
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 23.44
2 Josef NěmecJosef Němec 89 AC PardubiceAC Pardubice 23.50
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.50
4 Milan PenaMilan Pena 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.76
5 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.64
6 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.48
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JelínekJiří Jelínek 89 AC PardubiceAC Pardubice 23.45
2 Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.89
3 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.99
4 David KrálDavid Král 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.21
5 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.91
6 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PolnickýMartin Polnický 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.66
2 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.89
3 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.27
4 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 86 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 24.32
5 Daniel HokszaDaniel Hoksza 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 24.49
Jiří ProcházkaJiří Procházka 88 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 23.54
2 Tomáš ChlachulaTomáš Chlachula 79 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.56
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.94
4 Lukáš ArgiriuLukáš Argiriu 88 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.11
5 Tomáš JandušíkTomáš Jandušík 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.86
6 Vítězslav GazdaVítězslav Gazda 77 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.07
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŘídkýJan Řídký 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.09
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.22
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.43
4 Martin MazáčMartin Mazáč 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.74
5 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.28
Jan KratochvílJan Kratochvíl 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav GreplJaroslav Grepl 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.36
2 Roman BlažíčekRoman Blažíček 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.57
3 Lukáš SádovskýLukáš Sádovský 89 AC PardubiceAC Pardubice 24.99
4 Jan ŠustrJan Šustr 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 25.24
5 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.59
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 24.07
2 Roman JiskraRoman Jiskra 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.59
4 Tadeáš VenzaraTadeáš Venzara 89 AC PardubiceAC Pardubice 24.96
3 Tomáš AndrleTomáš Andrle 87 ASK DěčínASK Děčín 24.96
5 Patrik OláhPatrik Oláh 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 USK PrahaUSK Praha 22.70
2 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 23.72
3 Michal DrdlíčekMichal Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.99
4 Jiří CiglerJiří Cigler 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.29
5 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.39
6 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.62
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.28
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.61
3 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.75
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.21
5 Richard ŠkodaRichard Škoda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.91
6 Karel SeidlKarel Seidl 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 27.92
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZichoMatěj Zicho 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.43
2 Jan PavelkaJan Pavelka 90 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.15
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.46
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 32.21
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PrahaSABZO Praha 34.48
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.04
2 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.45
3 David KrálDavid Král 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.04
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.50
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grazyna ProkopekGrazyna Prokopek 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.29
2 Martina SedlaříkováMartina Sedlaříková 89 AC ČáslavAC Čáslav 26.43
3 Ivana JohnováIvana Johnová 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.75
4 Jana SvobodováJana Svobodová 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.87
5 Hana WeiserováHana Weiserová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.00
6 Barbora FickováBarbora Ficková 90 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 30.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 26.36
2 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.62
3 Petra ProkešováPetra Prokešová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.64
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.31
5 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.06
6 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 26.27
2 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.29
3 Klára OsinkováKlára Osinková 90 AC PardubiceAC Pardubice 26.78
4 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 26.98
5 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.36
6 Pavla HonováPavla Honová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 31.14
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠenderováKristýna Šenderová 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 26.17
2 Michaela NoskováMichaela Nosková 90 AC PardubiceAC Pardubice 27.27
3 Eva HamplováEva Hamplová 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.50
4 Tereza RežňákováTereza Režňáková 81 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 29.03
5 Tereza RudováTereza Rudová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.56
6 Anna HalaburtováAnna Halaburtová 89 Sokol Král. Vinohrady PrahaSokol Král. Vinohrady Praha 30.31
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NovotnáBarbora Novotná 87 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 26.36
2 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.72
3 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.24
4 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 28.73
5 Romana BorovkováRomana Borovková 89 TJ SK Čéčová České BudějoviceTJ SK Čéčová České Budějovice 29.41
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.73
2 Klára HadáčkováKlára Hadáčková 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 27.26
3 Petra VosáhlováPetra Vosáhlová 89 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 27.58
4 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.98
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.20
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JatiováKateřina Jatiová 84 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 26.53
2 Jana ZekuciováJana Zekuciová 88 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 26.82
3 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 27.25
4 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 28.00
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 90 AC ChoceňAC Choceň 27.53
2 Zdeňka PetrilováZdeňka Petrilová 90 AC PardubiceAC Pardubice 27.65
3 Andrea MorkusováAndrea Morkusová 91 ASK DěčínASK Děčín 28.60
4 Kamila BočkováKamila Bočková 83 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 30.04
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:03.10
2 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:04.24
3 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:04.64
4 Michal PašekMichal Pašek 87 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 1:08.56
5 Adam VrbeckýAdam Vrbecký 84 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:09.67
6 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:05.63
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 1:06.97
3 Daniel PružinaDaniel Pružina 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:07.77
4 Matěj KumenskýMatěj Kumenský 87 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 1:07.93
5 Josef LánskýJosef Lánský 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:14.67
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ KOH-I-NOOR Č.BudějoviceTJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 1:08.57
2 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:08.87
3 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:08.93
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:08.94
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13.26
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:09.64
2 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:11.41
3 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:12.21
4 Petr HorváthPetr Horváth 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:12.36
5 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1:12.52
6 Jiří ProcházkaJiří Procházka 88 USK PrahaUSK Praha 1:18.82
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ZichoMatěj Zicho 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:15.29
2 Jan PavelkaJan Pavelka 90 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:31.40
3 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.07
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:47.41
Celkem 4 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Grazyna ProkopekGrazyna Prokopek 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:12.37
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 1:12.76
3 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:14.29
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 USK PrahaUSK Praha 1:14.64
5 Gabriela ProrokováGabriela Proroková 86 USK PrahaUSK Praha 1:15.11
6 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 1:17.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:18.51
2 Klára PittermanováKlára Pittermanová 82 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 1:19.92
3 Barbora HáskováBarbora Hásková 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:21.62
4 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:21.70
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:22.91
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 1:19.35
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 88 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 1:19.81
3 Petra VosáhlováPetra Vosáhlová 89 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 1:22.04
4 Petra ChaloupkováPetra Chaloupková 87 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 1:28.55
5 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:29.20
6 Sandra HeltováSandra Heltová 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:31.20
7 Markéta DaleckáMarkéta Dalecká 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:33.53
Celkem 7 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:27.73
2 David VondruškaDavid Vondruška 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:28.91
3 Tomáš HaromTomáš Harom 80 USK PrahaUSK Praha 2:29.04
4 Jan TománekJan Tománek 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.97
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek StolaříkRadek Stolařík 79 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:36.80
2 Tomáš TamajkaTomáš Tamajka 81 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:36.87
3 Karel ProkopecKarel Prokopec 87 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 2:38.63
4 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 2:38.89
5 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:39.81
6 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:42.79
7 Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:49.43
Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník 84 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ZíkaJan Zíka 87 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:42.76
2 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 2:46.35
3 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:46.93
4 Pavel PrůšaPavel Průša 76 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 2:47.17
5 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:47.25
6 Marek KubánekMarek Kubánek 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:54.09
7 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:55.44
8 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 86 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 2:59.55
9 Martin RabiňákMartin Rabiňák 79 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:03.33
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr RadaPetr Rada 64 AC Obora HvězdaAC Obora Hvězda 3:01.99
2 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:03.92
3 Petr PavlicaPetr Pavlica 63 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 3:09.19
4 Václav TučekVáclav Tuček 77 TJ CHS Turbo ChotěbořTJ CHS Turbo Chotěboř 3:14.14
5 Karel HovorkaKarel Hovorka 51 TJ PetřinyTJ Petřiny 3:25.95
6 Roman VítekRoman Vítek 76 AC ŽižkovAC Žižkov 3:26.44
7 Jan RockJan Rock 54 AC Obora HvězdaAC Obora Hvězda 3:26.59
8 Josef UrbanJosef Urban 56 SABZO PrahaSABZO Praha 3:49.05
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ženy

(út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:44.06
2 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 2:50.23
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:51.18
4 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 82 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 3:01.91
5 Zuzana BilováZuzana Bilová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 3:04.35
6 Michaela KuříkováMichaela Kuříková 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3:10.23
7 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:12.21
8 Lenka RabiňákováLenka Rabiňáková 80 RC BassetRC Basset 3:36.80
Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNF
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika ŠístkováVeronika Šístková
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
88 1.64
2 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
83 1.61
3 Andrea LenkováAndrea Lenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
88 1.61
4 Natálie FričováNatálie Fričová
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
81 1.58
5 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 1.55
6 Magda CafourkováMagda Cafourková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
88 1.50
7 Kateřina VaškováKateřina Vašková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
90 1.45
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
85 6.58
2 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
76 6.51
3 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
81 6.44
4 Josef PrchalJosef Prchal
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
72 6.41
5 Michal ŠamanMichal Šaman
TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun
88 6.26
6 Martin HložekMartin Hložek
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 6.24
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
82 6.09
8 Libor BinterLibor Binter
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
88 5.84
9 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 5.69
10 Václav SkřivánekVáclav Skřivánek
USK PrahaUSK Praha
84 5.64
11 Martin TomášMartin Tomáš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 5.49
12 Adam ZuskaAdam Zuska
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
89 5.46
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 24.1.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára OsinkováKlára Osinková
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.08
2 Zdeňka PetrilováZdeňka Petrilová
AC PardubiceAC Pardubice
90 4.86
3 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 4.76
4 Barbora RušikvasováBarbora Rušikvasová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 4.66
5 Tereza RyzákováTereza Ryzáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 4.49
6 Barbora ČernákováBarbora Černáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 4.48
7 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 4.33
Celkem 7 závodníků