Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

13. ročník Mikulášské haly žactva

Praha - Stromovka (1. 12. 2018)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 1:42.66
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1:43.26
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 1:44.78
4 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1:46.15
5 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 1:49.56
6 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 1:51.42
7 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:52.38
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:55.82
9 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 1:58.93
10 Rozálie VostatkováRozálie Vostatková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:12.03
Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1:53.54
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:55.06
3 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1:59.70
4 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:59.89
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:04.42
6 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2:04.75
7 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:05.23
8 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:07.47
9 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:15.33
10 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:26.25
Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1:51.86
2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 1:57.73
3 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2:02.63
4 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:03.30
5 Marie BabicováMarie Babicová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:04.56
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:04.65
7 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2:08.17
8 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2:11.15
9 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2:11.67
10 Ema KoláčkováEma Koláčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:14.77
11 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2:15.49
Celkem 11 závodníků