výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

13. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (1. 12. 2018)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.67
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.93
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.01
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.12
5 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.17
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.98
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.19
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.20
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 09.43
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.56
6 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.48
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.03
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.03
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.56
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.38
6 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.60
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.63
3 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.02
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.04
5 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
6 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.29
7 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.62
8 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.64
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.92
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.45
4 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.61
5 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.42
6 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.50
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.56
8 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.98
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.23
2 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.27
3 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.37
4 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.56
5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.18
6 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.37
7 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.97
8 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.17
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.79
2 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.41
3 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.01
4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.39
5 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.48
6 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.51
7 Vojtěch ČervenýVojtěch Červený 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15.06
Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.67
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.09
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.11
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.62
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.66
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.71
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.12
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.18
6 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.11
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.45
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.49
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.58
5 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.89
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.05
7 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.12
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.79
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.96
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.23
4 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.24
5 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.49
6 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.08
7 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.84
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.87
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.93
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.14
6 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.19
7 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74
8 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.29
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.21
2 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.99
3 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.10
4 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.22
5 Leontýna NuskováLeontýna Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.25
6 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.58
7 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.67
8 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.70
2 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.83
3 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.84
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12
5 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.13
6 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.49
7 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.51
8 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.13
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 1.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.67
2 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.75
3 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.04
4 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.26
5 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.28
6 Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.41
7 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.27
8 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15.19
Celkem 8 závodníků