Vánoční hala mladšího žactva 2018
Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
3 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.88 | ||||||||||||||
4 | Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.97 | ||||||||||||||
5 | 3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.02 | |||||||||||||
6 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.35 | ||||||||||||||
7 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 08.46 | ||||||||||||||
8 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.41 | ||||||||||||||
5 | 1 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 08.47 | |||||||||||||
6 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel Vyškov | 7 | 08.50 | ||||||||||||||
7 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.55 | ||||||||||||||
8 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
2 | 6 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.40 | |||||||||||||
3 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.46 | ||||||||||||||
4 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.61 | ||||||||||||||
5 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Matouš AdámekMatouš Adámek | 05 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
8 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Filip BöhmFilip Böhm | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.04 | |||||||||||||
8 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.28 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
5 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | 4 | Tomáš SvačinaTomáš Svačina | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.04 | |||||||||||||
7 | Sebastian DrlíkSebastian Drlík | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 09.39 | ||||||||||||||
8 | 3 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.83 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis PyšDenis Pyš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
5 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.09 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | 7 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 09.41 | |||||||||||||
8 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | 4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.72 | |||||||||||||
2 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.88 | ||||||||||||||
3 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Kryštof JeništaKryštof Jeništa | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
6 | Matyáš BraunerMatyáš Brauner | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
7 | Jonáš TomečekJonáš Tomeček | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
4 | 8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 09.36 | |||||||||||||
5 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 09.61 | ||||||||||||||
6 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.67 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha | 4 | 10.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | ||||||||||||||
4 | Martin BousekMartin Bousek | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Michal ŘepkaMichal Řepka | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | 3 | Otakar HolíkOtakar Holík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.32 | |||||||||||||
2 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.33 | ||||||||||||||
3 | David ŘímanDavid Říman | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.49 | ||||||||||||||
4 | 2 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.51 | |||||||||||||
5 | Jakub SzczotkaJakub Szczotka | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09.57 | ||||||||||||||
7 | 2 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.59 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.82 | ||||||||||||||
2 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | 6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.56 | |||||||||||||
4 | Dominik MozolaDominik Mozola | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | 1 | Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 09.80 | |||||||||||||
6 | Patrik ŠášekPatrik Šášek | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.10 | ||||||||||||||
7 | Jindřich JelínekJindřich Jelínek | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
2 | Alex BlahutAlex Blahut | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | 5 | Martin JagošMartin Jagoš | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.55 | |||||||||||||
4 | 67 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.64 | |||||||||||||
5 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | 8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.07 | |||||||||||||
7 | Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 11.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.48 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
3 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.40 | |||||||||||||
4 | Adam ZycháčekAdam Zycháček | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | 78 | Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.83 | |||||||||||||
6 | 69 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.86 | |||||||||||||
7 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.64 | |||
2 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.72 | |||
3 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.88 | |||
4 | Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.97 | |||
5 | 3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.02 | ||
6 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.12 | |||
7 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.14 | |||
8 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.17 | |||
9 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.26 | |||
10 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.35 | |||
11 | Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.38 | |||
11 | Denis PyšDenis Pyš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.38 | |||
13 | 6 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.40 | ||
14 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.41 | |||
15 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 08.46 | |||
15 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.46 | |||
15 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.46 | |||
18 | 1 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 08.47 | ||
19 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.48 | |||
20 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.49 | |||
21 | Jan DonnebergerJan Donneberger | 05 | Orel Vyškov | 7 | 08.50 | |||
22 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.51 | |||
23 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.55 | |||
24 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.61 | |||
25 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 08.63 | |||
26 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.71 | |||
27 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.72 | |||
27 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.72 | |||
27 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.72 | |||
27 | 4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.72 | ||
31 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | 08.82 | |||
31 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.82 | |||
31 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.82 | |||
34 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.88 | |||
35 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.89 | |||
35 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.89 | |||
37 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.91 | |||
38 | Filip BöhmFilip Böhm | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.92 | |||
39 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.95 | |||
40 | Matouš AdámekMatouš Adámek | 05 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.98 | |||
41 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.00 | |||
42 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 09.01 | |||
43 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.02 | |||
43 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.02 | |||
45 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | |||
45 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.03 | |||
45 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.03 | |||
48 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.04 | ||
48 | 4 | Tomáš SvačinaTomáš Svačina | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.04 | ||
48 | Kryštof JeništaKryštof Jeništa | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.04 | |||
51 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.08 | |||
52 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.09 | |||
53 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.13 | |||
54 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | |||
55 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.17 | |||
56 | Alex BlahutAlex Blahut | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.20 | |||
57 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 09.27 | |||
58 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.28 | |||
59 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 7 | 09.29 | |||
60 | Matyáš BraunerMatyáš Brauner | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | |||
60 | 3 | Otakar HolíkOtakar Holík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.32 | ||
62 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.33 | |||
62 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.33 | |||
64 | 8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 09.36 | ||
65 | Sebastian DrlíkSebastian Drlík | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 09.39 | |||
66 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.40 | ||
67 | 7 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 09.41 | ||
68 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.44 | |||
69 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.48 | |||
70 | David ŘímanDavid Říman | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.49 | |||
71 | 2 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.51 | ||
72 | 5 | Martin JagošMartin Jagoš | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.55 | ||
73 | Jakub SzczotkaJakub Szczotka | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.56 | |||
73 | 6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.56 | ||
75 | Martin BousekMartin Bousek | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.57 | |||
75 | Marek MuchaMarek Mucha | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09.57 | |||
77 | Adam ZycháčekAdam Zycháček | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.58 | |||
78 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.59 | |||
78 | 2 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.59 | ||
80 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 09.61 | |||
81 | 67 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.64 | ||
82 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.67 | |||
83 | Jonáš TomečekJonáš Tomeček | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.70 | |||
83 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.70 | |||
85 | Dominik MozolaDominik Mozola | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.72 | |||
86 | 1 | Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 09.80 | ||
87 | 3 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.83 | ||
87 | 78 | Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.83 | ||
89 | 69 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.86 | ||
90 | 8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.07 | ||
91 | Patrik ŠášekPatrik Šášek | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.10 | |||
92 | Michal ŘepkaMichal Řepka | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.21 | |||
92 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.21 | |||
94 | Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha | 4 | 10.35 | |||
95 | Jindřich JelínekJindřich Jelínek | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.88 | |||
96 | Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 11.65 | |||
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | ||||
Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | ||||
Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | ||||
5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.66 | ||||||||||||||
2 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.71 | ||||||||||||||
3 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.85 | ||||||||||||||
4 | 3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 07.97 | |||||||||||||
5 | Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.98 | ||||||||||||||
6 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | 2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.38 | |||||||||||||
4 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.40 | ||||||||||||||
5 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 8 | 08.50 | ||||||||||||||
6 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
7 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.57 | ||||||||||||||
8 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 08.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 08.22 | ||||||||||||||
2 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.49 | ||||||||||||||
5 | 2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.50 | |||||||||||||
6 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 08.56 | ||||||||||||||
7 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.57 | ||||||||||||||
8 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 08.69 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 08.69 | ||||||||||||||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 08.77 | ||||||||||||||
4 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.80 | ||||||||||||||
5 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 08.88 | ||||||||||||||
7 | Zuzana StraňákováZuzana Straňáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.02 | ||||||||||||||
8 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | 09.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 08.66 | ||||||||||||||
2 | 5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.71 | |||||||||||||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.77 | ||||||||||||||
5 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
6 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
7 | 73 | Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.22 | |||||||||||||
8 | Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 09.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Karolína TaftováKarolína Taftová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.87 | ||||||||||||||
2 | 2 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.94 | |||||||||||||
3 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.03 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BébarováKateřina Bébarová | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 09.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 1 | 08.82 | ||||||||||||||
2 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 09.02 | ||||||||||||||
5 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.09 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
7 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
8 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 1 | 08.81 | ||||||||||||||
2 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.81 | ||||||||||||||
3 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.19 | ||||||||||||||
7 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
8 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 10.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.74 | |||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 6 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.06 | ||||||||||||||
4 | Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | 3 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 4 | 09.19 | |||||||||||||
6 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.19 | ||||||||||||||
7 | 1 | Amálie HorákováAmálie Horáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.19 | |||||||||||||
8 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.05 | |||||||||||||
2 | 78 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.12 | |||||||||||||
3 | Sofie KrestováSofie Krestová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
5 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | 6 | Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | |||||||||||||
7 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
8 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 09.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.11 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.11 | ||||||||||||||
3 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Nela KadaváNela Kadavá | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.57 | ||||||||||||||
7 | Adéla MátlováAdéla Mátlová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.75 | ||||||||||||||
8 | Thuy Linh DuongThuy Linh Duong | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 10.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | 74 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.47 | |||||||||||||
3 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
4 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | 5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 10.03 | |||||||||||||
7 | Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.08 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.35 | ||||||||||||||
2 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 09.40 | ||||||||||||||
3 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.40 | ||||||||||||||
4 | 79 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.56 | |||||||||||||
5 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
6 | 3 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.11 | |||||||||||||
7 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
8 | Karolína ŠtefkováKarolína Štefková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.61 | |||||||||||||
2 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.65 | ||||||||||||||
3 | Adéla BláhováAdéla Bláhová | 05 | SC Radotín Praha | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
5 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
6 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 10.32 | ||||||||||||||
7 | Elena JakubcováElena Jakubcová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.73 | ||||||||||||||
3 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 10.27 | ||||||||||||||
4 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.37 | ||||||||||||||
5 | 6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.47 | |||||||||||||
6 | Kateřina LaušováKateřina Laušová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 10.51 | ||||||||||||||
7 | Michaela KřenováMichaela Křenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.71 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.79 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.87 | ||||||||||||||
2 | 7 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.14 | |||||||||||||
3 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
4 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.51 | ||||||||||||||
5 | Karolína BalášováKarolína Balášová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
6 | Tereza GroškováTereza Grošková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
7 | Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 10.18 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristýna KlímkováKristýna Klímková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
2 | 6 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.41 | |||||||||||||
3 | Veronika JachnickáVeronika Jachnická | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Klára KocurováKlára Kocurová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.88 | ||||||||||||||
5 | Anna KotzianováAnna Kotzianová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 09.91 | ||||||||||||||
6 | Karolína KavanováKarolína Kavanová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.19 | ||||||||||||||
7 | Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.94 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřetínskáLucie Křetínská | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
4 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 1 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.55 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KrupováKristýna Krupová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 17 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.93 | |||||||||||||
2 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Michaela SeidlováMichaela Seidlová | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Karolína StodolováKarolína Stodolová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.12 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 18 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | 1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.79 | |||||||||||||
5 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.86 | ||||||||||||||
6 | Alena TrnkováAlena Trnková | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
8 | Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 08.22 | |||
2 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.33 | |||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.37 | |||
4 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.49 | |||
5 | 2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.50 | ||
6 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.53 | |||
7 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 08.56 | |||
8 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.57 | |||
9 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.64 | |||
10 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 08.66 | |||
11 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 08.69 | |||
11 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 08.69 | |||
13 | 5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.71 | ||
13 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.71 | |||
15 | 2 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.74 | ||
16 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.76 | |||
16 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 08.76 | |||
18 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 08.77 | |||
18 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.77 | |||
20 | 1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.79 | ||
21 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.80 | |||
22 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 1 | 08.81 | |||
22 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.81 | |||
24 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.82 | |||
24 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 1 | 08.82 | |||
26 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.86 | |||
27 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.87 | |||
27 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.87 | |||
29 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 08.88 | |||
29 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.88 | |||
29 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.88 | |||
32 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.90 | |||
33 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.93 | |||
33 | 4 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.93 | ||
35 | 2 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.94 | ||
36 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.97 | |||
37 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | |||
37 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.99 | |||
39 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.00 | |||
39 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 6 | 09.00 | |||
41 | Zuzana StraňákováZuzana Straňáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.02 | |||
41 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 09.02 | |||
43 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.03 | |||
44 | 6 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.05 | ||
44 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.05 | |||
46 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.06 | |||
47 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.08 | |||
48 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.09 | |||
49 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.11 | |||
49 | Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.11 | |||
51 | 78 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.12 | ||
52 | Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.14 | |||
52 | 7 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.14 | ||
54 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.16 | |||
55 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | |||
55 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.18 | |||
57 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.19 | |||
57 | 3 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 4 | 09.19 | ||
57 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.19 | |||
57 | 1 | Amálie HorákováAmálie Horáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.19 | ||
61 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.20 | |||
62 | Sofie KrestováSofie Krestová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.21 | |||
63 | 73 | Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.22 | ||
64 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.25 | |||
64 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 4 | 09.25 | |||
64 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.25 | |||
67 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.26 | |||
67 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.26 | |||
69 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.28 | |||
70 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 2 | 09.29 | |||
71 | 6 | Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.32 | ||
71 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.32 | |||
73 | Kateřina BébarováKateřina Bébarová | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.33 | |||
74 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | 09.34 | |||
74 | Lucie KřetínskáLucie Křetínská | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 09.34 | |||
76 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 09.35 | |||
76 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.35 | |||
76 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 09.35 | |||
79 | Alena TrnkováAlena Trnková | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.37 | |||
80 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.40 | |||
80 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 09.40 | |||
80 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.40 | |||
83 | 6 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.41 | ||
83 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.41 | |||
83 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.41 | |||
86 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.44 | |||
87 | 74 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.47 | ||
88 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.50 | |||
88 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 1 | 09.50 | |||
88 | Michaela SeidlováMichaela Seidlová | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.50 | |||
91 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 09.51 | |||
91 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.51 | |||
93 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.55 | |||
94 | 79 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.56 | ||
95 | Nela KadaváNela Kadavá | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.57 | |||
96 | Karolína BalášováKarolína Balášová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.58 | |||
97 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.59 | |||
98 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.60 | |||
99 | 80 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.61 | ||
100 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.63 | |||
101 | Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 09.64 | |||
102 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.65 | |||
103 | Adéla BláhováAdéla Bláhová | 05 | SC Radotín Praha | 3 | 09.67 | |||
103 | Veronika JachnickáVeronika Jachnická | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | |||
105 | Karolína StodolováKarolína Stodolová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.68 | |||
106 | Tereza GroškováTereza Grošková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 8 | 09.70 | |||
107 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.73 | |||
108 | Adéla MátlováAdéla Mátlová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.75 | |||
109 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.80 | |||
110 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.87 | |||
111 | Klára KocurováKlára Kocurová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.88 | |||
112 | Anna KotzianováAnna Kotzianová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 09.91 | |||
113 | Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.97 | |||
114 | Thuy Linh DuongThuy Linh Duong | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 10.01 | |||
115 | 5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 10.03 | ||
115 | Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.03 | |||
117 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 10.07 | |||
118 | 3 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.11 | ||
119 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.12 | ||
120 | Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 10.18 | |||
121 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.19 | |||
121 | Karolína KavanováKarolína Kavanová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.19 | |||
123 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 10.21 | |||
124 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 10.27 | |||
125 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 10.32 | |||
126 | Elena JakubcováElena Jakubcová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10.36 | |||
127 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.37 | |||
128 | 6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.47 | ||
128 | Kristýna KrupováKristýna Krupová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.47 | |||
130 | Kateřina LaušováKateřina Laušová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 10.51 | |||
131 | Michaela KřenováMichaela Křenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.71 | |||
132 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.79 | |||
133 | Karolína ŠtefkováKarolína Štefková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.87 | |||
134 | Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.94 | |||
135 | Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.08 | |||
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | DNS | ||||
Karolína TaftováKarolína Taftová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | DNS | ||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Kristýna KlímkováKristýna Klímková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.72 | ||||||||||||||
2 | 3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 19.54 | |||||||||||||
3 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 19.62 | ||||||||||||||
4 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.91 | ||||||||||||||
5 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.55 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 23.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 20.56 | |||||||||||||
2 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 21.63 | ||||||||||||||
3 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.12 | ||||||||||||||
4 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 22.13 | |||||||||||||
5 | Igor NovákIgor Novák | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.53 | ||||||||||||||
6 | Jonáš TomečekJonáš Tomeček | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 20.92 | ||||||||||||||
2 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 21.06 | ||||||||||||||
3 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.62 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.94 | ||||||||||||||
5 | 66 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 25.23 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.90 | ||||||||||||||
2 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.10 | ||||||||||||||
3 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 21.38 | ||||||||||||||
4 | Alexandr StejskalAlexandr Stejskal | 05 | SC Radotín Praha | 2 | 21.58 | ||||||||||||||
5 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.77 | ||||||||||||||
6 | Patrik ŠášekPatrik Šášek | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 27.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 19.81 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.37 | ||||||||||||||
3 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.42 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 21.22 | ||||||||||||||
5 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 21.51 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 21.73 | ||||||||||||||
2 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.90 | ||||||||||||||
3 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 4 | 22.22 | ||||||||||||||
4 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.86 | ||||||||||||||
5 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 23.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sebastian HošákSebastian Hošák | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 20.27 | ||||||||||||||
2 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.61 | ||||||||||||||
3 | 7 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.73 | |||||||||||||
4 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.23 | ||||||||||||||
2 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.29 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.05 | ||||||||||||||
4 | René SchromRené Schrom | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.92 | ||||||||||||||
5 | 5 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.12 | |||||||||||||
6 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 20.46 | ||||||||||||||
2 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.23 | ||||||||||||||
3 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.50 | ||||||||||||||
4 | Adam ZycháčekAdam Zycháček | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.46 | ||||||||||||||
5 | 4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.88 | |||||||||||||
6 | Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 24.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.72 | |||
2 | 3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 19.54 | ||
3 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 19.62 | |||
4 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 19.81 | |||
5 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.90 | |||
6 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.91 | |||
7 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.10 | |||
8 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.23 | |||
9 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 20.27 | |||
10 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.29 | |||
11 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.37 | |||
12 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.42 | |||
13 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 20.46 | |||
14 | 2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 20.56 | ||
15 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 20.92 | |||
16 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 21.06 | |||
17 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 21.22 | |||
18 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 21.38 | |||
19 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 21.51 | |||
20 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.55 | |||
21 | Alexandr StejskalAlexandr Stejskal | 05 | SC Radotín Praha | 2 | 21.58 | |||
22 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.61 | |||
23 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 21.63 | |||
24 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 21.73 | |||
24 | 7 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.73 | ||
26 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.90 | |||
27 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.05 | |||
28 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.12 | |||
29 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 22.13 | ||
30 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 4 | 22.22 | |||
31 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.23 | |||
32 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.50 | |||
33 | Igor NovákIgor Novák | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.53 | |||
34 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.62 | |||
35 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.63 | |||
36 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.82 | |||
37 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 22.86 | |||
38 | René SchromRené Schrom | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.92 | |||
39 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 23.06 | |||
40 | 5 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.12 | ||
41 | Kryštof KáňaKryštof Káňa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.18 | |||
42 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 23.19 | |||
43 | Adam ZycháčekAdam Zycháček | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.46 | |||
44 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.77 | |||
45 | 4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.88 | ||
46 | Jonáš TomečekJonáš Tomeček | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.90 | |||
47 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.94 | |||
48 | Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 24.66 | |||
49 | 66 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 25.23 | ||
50 | Patrik ŠášekPatrik Šášek | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 27.05 | |||
Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | DNS | ||||
8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | DNS | |||
Sebastian HošákSebastian Hošák | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 19.38 | ||||||||||||||
2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 20.01 | ||||||||||||||
3 | 2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 20.11 | |||||||||||||
4 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.29 | ||||||||||||||
5 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 22.03 | ||||||||||||||
6 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 22.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | 1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 20.12 | |||||||||||||
2 | 2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 20.60 | |||||||||||||
3 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 20.80 | ||||||||||||||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 20.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 20.64 | ||||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 21.35 | ||||||||||||||
3 | 8 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.82 | |||||||||||||
4 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.22 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 22.31 | ||||||||||||||
6 | Zuzana StraňákováZuzana Straňáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 22.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 1 | 21.21 | ||||||||||||||
2 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.48 | ||||||||||||||
3 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 21.55 | ||||||||||||||
4 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 21.76 | ||||||||||||||
5 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.90 | ||||||||||||||
6 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 22.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 19 | 20.80 | ||||||||||||||
2 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 18 | 21.67 | ||||||||||||||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20 | 21.90 | ||||||||||||||
4 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 42 | 22.04 | ||||||||||||||
5 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 34 | 22.44 | ||||||||||||||
6 | Karolína TaftováKarolína Taftová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 33 | 22.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 21.74 | ||||||||||||||
2 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 22.14 | ||||||||||||||
3 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 22.32 | ||||||||||||||
4 | 4 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.35 | |||||||||||||
5 | Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 23.00 | ||||||||||||||
6 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 24.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.56 | |||||||||||||
2 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 21.74 | ||||||||||||||
3 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 21.85 | ||||||||||||||
4 | 2 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.13 | |||||||||||||
5 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 22.22 | ||||||||||||||
6 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 1 | 22.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolína KlotkováKarolína Klotková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | 2 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 21.60 | |||||||||||||
2 | 3 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 2 | 23.18 | |||||||||||||
3 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.18 | ||||||||||||||
4 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 23.39 | ||||||||||||||
5 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 24.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.84 | ||||||||||||||
2 | 3 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha | 4 | 23.08 | |||||||||||||
3 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.70 | ||||||||||||||
4 | Thuy Linh DuongThuy Linh Duong | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.90 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BébarováKateřina Bébarová | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 24.21 | ||||||||||||||
6 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 25.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 21.69 | ||||||||||||||
2 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.42 | ||||||||||||||
3 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.28 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 6 | 23.95 | ||||||||||||||
5 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.20 | ||||||||||||||
6 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 24.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.33 | ||||||||||||||
2 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.39 | ||||||||||||||
3 | Nikola TešnarováNikola Tešnarová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 24.12 | ||||||||||||||
4 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 24.87 | ||||||||||||||
5 | 76 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.51 | |||||||||||||
6 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.21 | |||||||||||||
2 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.62 | ||||||||||||||
3 | Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.75 | ||||||||||||||
4 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 23.67 | ||||||||||||||
5 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.60 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.98 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.32 | ||||||||||||||
3 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 22.50 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 3 | 23.05 | ||||||||||||||
5 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Ema KoláčkováEma Koláčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 23.10 | ||||||||||||||
2 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.72 | ||||||||||||||
3 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 23.74 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.34 | ||||||||||||||
5 | Karolína BalášováKarolína Balášová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 24.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 22.19 | ||||||||||||||
2 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.28 | ||||||||||||||
3 | Vendula MachováVendula Machová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 23.70 | ||||||||||||||
4 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 23.74 | ||||||||||||||
5 | Karolína KavanováKarolína Kavanová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 16 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.59 | ||||||||||||||
2 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 22.92 | ||||||||||||||
3 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.65 | ||||||||||||||
4 | Veronika NevřalováVeronika Nevřalová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 24.27 | ||||||||||||||
5 | 3 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 25.19 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 19.38 | |||
2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 20.01 | |||
3 | 2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 20.11 | ||
4 | 1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 20.12 | ||
5 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.29 | |||
6 | 2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 20.60 | ||
7 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 20.64 | |||
8 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 20.80 | |||
8 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 19 | 20.80 | |||
10 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 20.82 | |||
11 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.98 | |||
12 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha | 1 | 21.21 | |||
13 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 21.35 | |||
14 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.48 | |||
15 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 21.55 | |||
16 | 5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.56 | ||
17 | 2 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 21.60 | ||
18 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 18 | 21.67 | |||
19 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 21.69 | |||
20 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 21.74 | |||
20 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 21.74 | |||
22 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 21.76 | |||
23 | 8 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.82 | ||
24 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 21.85 | |||
25 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.90 | |||
25 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20 | 21.90 | |||
27 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 22.03 | |||
28 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 42 | 22.04 | |||
29 | 2 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.13 | ||
30 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 22.14 | |||
31 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 22.17 | |||
32 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 22.19 | |||
33 | 4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.21 | ||
34 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.22 | |||
34 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 22.22 | |||
36 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 22.31 | |||
37 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 22.32 | |||
37 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.32 | |||
39 | 4 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.35 | ||
40 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.42 | |||
41 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 34 | 22.44 | |||
42 | Zuzana StraňákováZuzana Straňáková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 22.46 | |||
43 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 22.50 | |||
44 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 1 | 22.57 | |||
45 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.59 | |||
46 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.62 | |||
47 | Karolína TaftováKarolína Taftová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 33 | 22.75 | |||
47 | Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.75 | |||
49 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 22.81 | |||
50 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.84 | |||
51 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 22.92 | |||
52 | Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 23.00 | |||
53 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 3 | 23.05 | |||
54 | 3 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha | 4 | 23.08 | ||
55 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 23.10 | |||
56 | 3 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 2 | 23.18 | ||
56 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.18 | |||
58 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.28 | |||
58 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.28 | |||
60 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.33 | |||
61 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 23.39 | |||
61 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.39 | |||
63 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 23.53 | |||
64 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 23.65 | |||
65 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 23.67 | |||
66 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.70 | |||
66 | Vendula MachováVendula Machová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 23.70 | |||
68 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.72 | |||
69 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 23.74 | |||
69 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 23.74 | |||
71 | Thuy Linh DuongThuy Linh Duong | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.90 | |||
72 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 6 | 23.95 | |||
73 | Nikola TešnarováNikola Tešnarová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 24.12 | |||
74 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.20 | |||
75 | Kateřina BébarováKateřina Bébarová | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 24.21 | |||
76 | Veronika NevřalováVeronika Nevřalová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 24.27 | |||
77 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.34 | |||
78 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 24.42 | |||
79 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 24.46 | |||
80 | Karolína KavanováKarolína Kavanová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.50 | |||
81 | Karolína BalášováKarolína Balášová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 24.56 | |||
82 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.60 | ||
83 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 24.64 | |||
84 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 24.87 | |||
85 | Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 25.11 | |||
86 | 3 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 25.19 | ||
87 | 76 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.51 | ||
88 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.63 | |||
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | ||||
Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNS | ||||
Karolína KlotkováKarolína Klotková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | DNS | ||||
5 | Ema KoláčkováEma Koláčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 40.13 | ||||||||||||||
2 | 1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.80 | |||||||||||||
3 | 6 | Jakub VlachynskýJakub Vlachynský | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.81 | |||||||||||||
4 | 3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 41.82 | |||||||||||||
5 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 45.26 | ||||||||||||||
6 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 47.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 42.19 | ||||||||||||||
2 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 42.94 | ||||||||||||||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 44.24 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 48.32 | ||||||||||||||
5 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 49.48 | |||||||||||||
6 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 50.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 43.07 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 43.23 | ||||||||||||||
3 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 43.81 | ||||||||||||||
4 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 49.78 | ||||||||||||||
5 | 3 | Otakar HolíkOtakar Holík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 55.07 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 44.63 | ||||||||||||||
2 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 45.87 | ||||||||||||||
3 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 45.88 | ||||||||||||||
4 | Kryštof JeništaKryštof Jeništa | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 49.32 | ||||||||||||||
5 | Filip ChrástekFilip Chrástek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 53.69 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.57 | ||||||||||||||
2 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 48.59 | ||||||||||||||
3 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 52.33 | ||||||||||||||
4 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 53.93 | ||||||||||||||
5 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 56.44 | ||||||||||||||
6 | Michal ŘepkaMichal Řepka | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 59.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 40.13 | |||
2 | 1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.80 | ||
3 | 6 | Jakub VlachynskýJakub Vlachynský | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.81 | ||
4 | 3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 41.82 | ||
5 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 42.19 | |||
6 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 42.94 | |||
7 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 43.07 | |||
8 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 43.23 | |||
9 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 43.81 | |||
10 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 44.24 | |||
11 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.57 | |||
12 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 44.63 | |||
13 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 45.26 | |||
14 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 45.87 | |||
15 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 45.88 | |||
16 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 47.26 | |||
17 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 48.32 | |||
18 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 48.59 | |||
19 | Kryštof JeništaKryštof Jeništa | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 49.32 | |||
20 | 2 | Ondřej AmbrosOndřej Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 49.48 | ||
21 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 49.78 | |||
22 | Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 50.31 | |||
23 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 52.33 | |||
24 | Filip ChrástekFilip Chrástek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 53.69 | |||
25 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 53.93 | |||
26 | 3 | Otakar HolíkOtakar Holík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 55.07 | ||
27 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 56.44 | |||
28 | Michal ŘepkaMichal Řepka | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 59.45 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 44.34 | ||||||||||||||
2 | 1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 44.61 | |||||||||||||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 46.93 | ||||||||||||||
4 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 47.72 | ||||||||||||||
5 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 49.14 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 50.49 | ||||||||||||||
2 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 51.01 | ||||||||||||||
3 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 51.20 | ||||||||||||||
4 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 51.47 | ||||||||||||||
5 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 51.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 48.59 | ||||||||||||||
2 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 51.16 | ||||||||||||||
3 | Alena TrnkováAlena Trnková | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 51.93 | ||||||||||||||
4 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 52.76 | ||||||||||||||
5 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 59.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.22 | ||||||||||||||
2 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.67 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 49.74 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 50.08 | ||||||||||||||
5 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 52.27 | ||||||||||||||
6 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 57.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 42.96 | ||||||||||||||
2 | Šarlota RyškováŠarlota Ryšková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 49.33 | ||||||||||||||
3 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 49.47 | ||||||||||||||
4 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 53.62 | ||||||||||||||
5 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 56.59 | ||||||||||||||
6 | Michalina BugyelMichalina Bugyel | 06 | Polsko | 5 | 57.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 49.39 | ||||||||||||||
2 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 52.39 | ||||||||||||||
3 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 53.55 | ||||||||||||||
4 | 6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 54.79 | |||||||||||||
5 | Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 56.43 | ||||||||||||||
6 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 58.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna KotzianováAnna Kotzianová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tereza MatýskováTereza Matýsková | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | 45.09 | ||||||||||||||
2 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 46.56 | ||||||||||||||
3 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 47.54 | ||||||||||||||
4 | Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 53.31 | ||||||||||||||
5 | Tereza GroškováTereza Grošková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 53.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 42.96 | |||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 44.34 | |||
3 | 1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 44.61 | ||
4 | Tereza MatýskováTereza Matýsková | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | 45.09 | |||
5 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 46.56 | |||
6 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 46.93 | |||
7 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 47.54 | |||
8 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 47.72 | |||
9 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 48.59 | |||
10 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 49.14 | |||
11 | Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.22 | |||
12 | Šarlota RyškováŠarlota Ryšková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 49.33 | |||
13 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 49.39 | |||
14 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 49.47 | |||
15 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.67 | |||
16 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 49.74 | |||
17 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 50.08 | |||
18 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 50.49 | |||
19 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 51.01 | |||
20 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 51.16 | |||
21 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 51.20 | |||
22 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 51.47 | |||
23 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 51.57 | |||
24 | Alena TrnkováAlena Trnková | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 51.93 | |||
25 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 52.27 | |||
26 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 52.39 | |||
27 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 52.76 | |||
28 | Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 53.31 | |||
29 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 53.55 | |||
30 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 53.62 | |||
31 | Tereza GroškováTereza Grošková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 53.64 | |||
32 | 6 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 54.79 | ||
33 | Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 56.43 | |||
34 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 56.59 | |||
35 | Michalina BugyelMichalina Bugyel | 06 | Polsko | 5 | 57.13 | |||
36 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 57.35 | |||
37 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 58.95 | |||
38 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 59.75 | |||
Anna KotzianováAnna Kotzianová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:20.01 | |||||||||||||
2 | 6 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:20.57 | |||||||||||||
3 | 3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:20.90 | |||||||||||||
4 | 2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:20.94 | |||||||||||||
5 | 7 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:24.91 | |||||||||||||
6 | 5 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:25.80 | |||||||||||||
7 | 4 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:31.89 | |||||||||||||
8 | 87 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:35.58 | |||||||||||||
9 | 88 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:39.09 | |||||||||||||
10 | 8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 2:40.41 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 2:36.30 | |||||||||||||
2 | 3 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 2:42.50 | |||||||||||||
3 | 1 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:44.35 | |||||||||||||
4 | 2 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:45.42 | |||||||||||||
5 | 6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:46.61 | |||||||||||||
6 | 89 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:47.76 | |||||||||||||
7 | 8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:48.34 | |||||||||||||
8 | 7 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:53.41 | |||||||||||||
9 | 120 | Jiří HradeckýJiří Hradecký | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:55.43 | |||||||||||||
10 | 5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:56.11 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 9 | DNS | |||||||||||||||
1 | 68 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 2:39.25 | |||||||||||||
2 | 70 | Šimon KoudelkaŠimon Koudelka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:52.48 | |||||||||||||
3 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:54.99 | |||||||||||||
4 | 67 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:55.02 | |||||||||||||
5 | 75 | Aleš VčelkaAleš Včelka | 06 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:55.31 | |||||||||||||
6 | 71 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:55.67 | |||||||||||||
7 | 66 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:58.67 | |||||||||||||
8 | 69 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:59.24 | |||||||||||||
9 | 65 | Robert LangpaulRobert Langpaul | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:59.86 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:20.01 | ||
2 | 6 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:20.57 | ||
3 | 3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:20.90 | ||
4 | 2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:20.94 | ||
5 | 7 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:24.91 | ||
6 | 5 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:25.80 | ||
7 | 4 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:31.89 | ||
8 | 87 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:35.58 | ||
9 | 4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 2:36.30 | ||
10 | 88 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:39.09 | ||
11 | 68 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | 2:39.25 | ||
12 | 8 | Adam HurychAdam Hurych | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 2:40.41 | ||
13 | 3 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 2:42.50 | ||
14 | 1 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:44.35 | ||
15 | 2 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:45.42 | ||
16 | 6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:46.61 | ||
17 | 89 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:47.76 | ||
18 | 8 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:48.34 | ||
19 | 70 | Šimon KoudelkaŠimon Koudelka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:52.48 | ||
20 | 7 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:53.41 | ||
21 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:54.99 | ||
22 | 67 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:55.02 | ||
23 | 75 | Aleš VčelkaAleš Včelka | 06 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:55.31 | ||
24 | 120 | Jiří HradeckýJiří Hradecký | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 2:55.43 | ||
25 | 71 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:55.67 | ||
26 | 5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:56.11 | ||
27 | 66 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:58.67 | ||
28 | 69 | Lukáš KomárekLukáš Komárek | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:59.24 | ||
29 | 65 | Robert LangpaulRobert Langpaul | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:59.86 | ||
Tomáš UherTomáš Uher | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 9 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:27.08 | |||||||||||||
2 | 2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:28.81 | |||||||||||||
3 | 5 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:32.39 | |||||||||||||
4 | 4 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:36.65 | |||||||||||||
5 | 77 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:38.40 | |||||||||||||
6 | 8 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:39.68 | |||||||||||||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 2:40.27 | ||||||||||||||
8 | 74 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:46.21 | |||||||||||||
9 | 76 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:47.53 | |||||||||||||
10 | 3 | Dominika BankoDominika Banko | 05 | Polsko | 3 | 2:52.81 | |||||||||||||
11 | 78 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:52.82 | |||||||||||||
12 | 3 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha | 11 | 2:56.21 | |||||||||||||
13 | 7 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 3:03.97 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Ema KoláčkováEma Koláčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 7 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:41.85 | |||||||||||||
2 | 73 | Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 9 | 2:46.21 | |||||||||||||
3 | 82 | Aneta OprchalskáAneta Oprchalská | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:48.41 | |||||||||||||
4 | 1 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:49.69 | |||||||||||||
5 | 1 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:49.80 | |||||||||||||
6 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 13 | 2:52.66 | |||||||||||||
7 | 4 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 2:53.62 | |||||||||||||
8 | 84 | Karolina TymanKarolina Tyman | 06 | Polsko | 14 | 2:55.22 | |||||||||||||
9 | 6 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:56.00 | |||||||||||||
10 | 79 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 2:56.20 | |||||||||||||
11 | 8 | Marlena CzyžMarlena Czyž | 06 | Polsko | 8 | 3:02.87 | |||||||||||||
12 | 86 | Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol | 06 | Polsko | 15 | 3:06.75 | |||||||||||||
13 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 3:07.55 | ||||||||||||||
14 | 80 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:08.24 | |||||||||||||
15 | 2 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 2 | 3:13.12 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:27.08 | ||
2 | 2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:28.81 | ||
3 | 5 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:32.39 | ||
4 | 4 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:36.65 | ||
5 | 77 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 2:38.40 | ||
6 | 8 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:39.68 | ||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 2:40.27 | |||
8 | 7 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:41.85 | ||
9 | 74 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:46.21 | ||
9 | 73 | Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 9 | 2:46.21 | ||
11 | 76 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:47.53 | ||
12 | 82 | Aneta OprchalskáAneta Oprchalská | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:48.41 | ||
13 | 1 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:49.69 | ||
14 | 1 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:49.80 | ||
15 | 83 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 13 | 2:52.66 | ||
16 | 3 | Dominika BankoDominika Banko | 05 | Polsko | 3 | 2:52.81 | ||
17 | 78 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:52.82 | ||
18 | 4 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 2:53.62 | ||
19 | 84 | Karolina TymanKarolina Tyman | 06 | Polsko | 14 | 2:55.22 | ||
20 | 6 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:56.00 | ||
21 | 79 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 2:56.20 | ||
22 | 3 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha | 11 | 2:56.21 | ||
23 | 8 | Marlena CzyžMarlena Czyž | 06 | Polsko | 8 | 3:02.87 | ||
24 | 7 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 3:03.97 | ||
25 | 86 | Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol | 06 | Polsko | 15 | 3:06.75 | ||
26 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 3:07.55 | |||
27 | 80 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:08.24 | ||
28 | 2 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 2 | 3:13.12 | ||
5 | Ema KoláčkováEma Koláčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 5:00.32 | |||||||||||||
2 | 2 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 5:08.76 | |||||||||||||
3 | 6 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 5:20.28 | |||||||||||||
4 | 5 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 5:21.48 | |||||||||||||
5 | 7 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 5:34.39 | |||||||||||||
6 | 77 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 06 | TJ Sokol Opava | 9 | 5:36.72 | |||||||||||||
7 | 76 | Adam GrossAdam Gross | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 5:36.98 | |||||||||||||
8 | 8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 5:41.62 | |||||||||||||
9 | 78 | Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 5:45.61 | |||||||||||||
10 | 1 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 5:49.23 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 5:22.49 | |||||||||||||
2 | 1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 5:28.04 | |||||||||||||
3 | 73 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:32.87 | |||||||||||||
4 | 7 | Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 5:39.17 | |||||||||||||
5 | 3 | Zuzana DemekeZuzana Demeke | 05 | SC Radotín Praha | 3 | 5:45.79 | |||||||||||||
6 | 74 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 6:02.60 | |||||||||||||
7 | 75 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 6:06.64 | |||||||||||||
8 | 4 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 6:17.55 | |||||||||||||
9 | 6 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 6:17.64 | |||||||||||||
10 | 8 | Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 6:22.18 | |||||||||||||
11 | 5 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 6:55.16 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | |||||||||||||
2 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.60 | ||||||||||||||
4 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.81 | ||||||||||||||
6 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 10.17 | ||||||||||||||
7 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.22 | ||||||||||||||
8 | 2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.34 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | |||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.37 | ||||||||||||||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | 2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.96 | |||||||||||||
6 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.24 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.56 | ||||||||||||||
8 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.82 | ||||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.37 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10.50 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.50 | ||||||||||||||
5 | Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.55 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.55 | ||||||||||||||
7 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 10.77 | ||||||||||||||
8 | 1 | Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 12.80 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.07 | ||||||||||||||
2 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 10.17 | ||||||||||||||
3 | Jan KlimeckýJan Klimecký | 05 | TJ Start Havířov | 1 | 10.45 | ||||||||||||||
4 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.52 | ||||||||||||||
5 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.61 | ||||||||||||||
6 | 5 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.24 | |||||||||||||
7 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 11.63 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 11.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patrik HrdýPatrik Hrdý | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 10.25 | ||||||||||||||
2 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 12.23 | ||||||||||||||
3 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.58 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 12.66 | ||||||||||||||
5 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 12.68 | ||||||||||||||
6 | 1 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 12.88 | |||||||||||||
7 | 8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 12.99 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.40 | ||||||||||||||
2 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 11.93 | ||||||||||||||
3 | René SchromRené Schrom | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 12.37 | ||||||||||||||
4 | 4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.44 | |||||||||||||
5 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.61 | |||||||||||||
6 | 75 | Aleš VčelkaAleš Včelka | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 12.74 | |||||||||||||
7 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 14.28 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.26 | ||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.37 | |||
3 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.43 | |||
4 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.82 | |||
4 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.82 | |||
6 | 2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.96 | ||
7 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.07 | |||
8 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 10.17 | |||
9 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 10.24 | |||
10 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 10.25 | |||
11 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.37 | |||
12 | Jan KlimeckýJan Klimecký | 05 | TJ Start Havířov | 1 | 10.45 | |||
13 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10.50 | |||
13 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.50 | |||
15 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.52 | |||
16 | Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.55 | |||
16 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.55 | |||
18 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 10.56 | |||
19 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.61 | |||
20 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 10.77 | |||
21 | 5 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.24 | ||
22 | Vojtěch KovářVojtěch Kovář | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.40 | |||
23 | Ondřej VaněkOndřej Vaněk | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 11.63 | |||
24 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 11.93 | |||
25 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.95 | |||
26 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 11.98 | |||
27 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 12.23 | |||
28 | René SchromRené Schrom | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 12.37 | |||
29 | 4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 12.44 | ||
30 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.58 | |||
31 | 72 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.61 | ||
32 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 12.66 | |||
33 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 12.68 | |||
34 | 75 | Aleš VčelkaAleš Včelka | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 12.74 | ||
35 | 1 | Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 12.80 | ||
36 | 1 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 12.88 | ||
37 | 8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 12.99 | ||
38 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 14.28 | |||
Patrik HrdýPatrik Hrdý | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tereza MatýskováTereza Matýsková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.78 | ||||||||||||||
2 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.96 | ||||||||||||||
3 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
4 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 10.26 | ||||||||||||||
5 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 10.38 | ||||||||||||||
6 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 10.39 | ||||||||||||||
7 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.98 | ||||||||||||||
2 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 10.11 | ||||||||||||||
3 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.42 | ||||||||||||||
4 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 10.60 | ||||||||||||||
5 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 10.60 | ||||||||||||||
6 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.61 | ||||||||||||||
7 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.63 | ||||||||||||||
8 | 4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.01 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 10.39 | ||||||||||||||
2 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.67 | ||||||||||||||
3 | 1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | |||||||||||||
4 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 10.74 | ||||||||||||||
5 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 10.81 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 11.60 | ||||||||||||||
7 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 12.46 | ||||||||||||||
8 | 5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 12.57 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.76 | ||||||||||||||
3 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.14 | ||||||||||||||
4 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.20 | ||||||||||||||
5 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.44 | ||||||||||||||
6 | Aneta VoksováAneta Voksová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 11.70 | ||||||||||||||
7 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 11.79 | ||||||||||||||
8 | 5 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 14.52 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ | |||||||||||||||
1 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.33 | ||||||||||||||
2 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.47 | ||||||||||||||
3 | 2 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.63 | |||||||||||||
4 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.76 | ||||||||||||||
5 | 74 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.11 | |||||||||||||
6 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.22 | ||||||||||||||
7 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 12.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.83 | ||||||||||||||
2 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.83 | ||||||||||||||
3 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.88 | ||||||||||||||
4 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 11.93 | ||||||||||||||
5 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.55 | ||||||||||||||
6 | Šarlota RyškováŠarlota Ryšková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 13.22 | ||||||||||||||
7 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 7 | 15.31 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 10.81 | ||||||||||||||
2 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.07 | ||||||||||||||
3 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.75 | ||||||||||||||
4 | 4 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 2 | 12.44 | |||||||||||||
5 | 2 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 4 | 12.48 | |||||||||||||
6 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 12.52 | ||||||||||||||
7 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 6 | 13.71 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MatýskováTereza Matýsková | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.90 | ||||||||||||||
2 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.73 | ||||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 12.11 | ||||||||||||||
4 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.14 | ||||||||||||||
5 | Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 12.28 | ||||||||||||||
6 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 13.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 12.15 | ||||||||||||||
2 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 12.39 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 12.47 | ||||||||||||||
4 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 12.90 | ||||||||||||||
5 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 13.15 | ||||||||||||||
6 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 13.45 | ||||||||||||||
7 | Michaela SeidlováMichaela Seidlová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 14.63 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MatýskováTereza Matýsková | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.90 | |||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.98 | |||
3 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 10.11 | |||
4 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.33 | |||
5 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 10.39 | |||
6 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.42 | |||
7 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.44 | |||
8 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 10.60 | |||
8 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 10.60 | |||
10 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.61 | |||
11 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.63 | |||
12 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.67 | |||
13 | 1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | ||
13 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.73 | |||
15 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 10.74 | |||
16 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.76 | |||
17 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 10.81 | |||
17 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 10.81 | |||
19 | 4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.01 | ||
20 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.07 | |||
21 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.14 | |||
22 | Ema VontrobováEma Vontrobová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.20 | |||
23 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.44 | |||
24 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.47 | |||
25 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 11.60 | |||
26 | 2 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.63 | ||
27 | Aneta VoksováAneta Voksová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 11.70 | |||
28 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.75 | |||
29 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.76 | |||
30 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 11.79 | |||
31 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.83 | |||
31 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.83 | |||
33 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.88 | |||
34 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 11.93 | |||
35 | 74 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.11 | ||
35 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 12.11 | |||
37 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.14 | |||
38 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 12.15 | |||
39 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.22 | |||
40 | Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 12.28 | |||
41 | Mia PospěchováMia Pospěchová | 06 | SK Ostraváček, z.s. | 3 | 12.39 | |||
42 | 4 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 2 | 12.44 | ||
43 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 12.46 | |||
44 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 12.47 | |||
45 | 2 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 4 | 12.48 | ||
46 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 12.52 | |||
47 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.55 | |||
48 | 5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 12.57 | ||
49 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 12.67 | |||
50 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 12.90 | |||
51 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 13.15 | |||
52 | Šarlota RyškováŠarlota Ryšková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 13.22 | |||
53 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 13.45 | |||
54 | Ema KlimánkováEma Klimánková | 05 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 13.52 | |||
55 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 6 | 13.71 | |||
56 | 5 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha | 8 | 14.52 | ||
57 | Michaela SeidlováMichaela Seidlová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 14.63 | |||
58 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 7 | 15.31 | |||
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Martinkevič, Orava, Zach, Teslík | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:48.28 | |||||||||||||||
2 | Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:48.55 | |||||||||||||||
3 | Černý, Pleva, Derka, Vintera Černý, Pleva, Derka, Vintera | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:52.10 | |||||||||||||||
4 | Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.80 | |||||||||||||||
5 | Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 1:59.56 | |||||||||||||||
6 | Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák | SC Radotín Praha | 1 | 2:01.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:45.20 | |||||||||||||||
2 | Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:01.70 | |||||||||||||||
3 | 2 | Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:03.99 | ||||||||||||||
4 | Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:05.96 | |||||||||||||||
5 | Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:09.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:45.20 | ||||
2 | Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Martinkevič, Orava, Zach, Teslík | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:48.28 | ||||
3 | Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:48.55 | ||||
4 | Černý, Pleva, Derka, Vintera Černý, Pleva, Derka, Vintera | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:52.10 | ||||
5 | Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.80 | ||||
6 | Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 1:59.56 | ||||
7 | Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:01.70 | ||||
8 | Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák | SC Radotín Praha | 1 | 2:01.89 | ||||
9 | 2 | Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:03.99 | |||
10 | Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:05.96 | ||||
11 | Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:09.53 |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schneeberger, Válková, Březná, Válková Schneeberger, Válková, Březná, Válková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:51.13 | |||||||||||||||
2 | Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková | ASK Blansko | 3 | 1:56.20 | |||||||||||||||
3 | Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 1:56.91 | |||||||||||||||
4 | Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:01.21 | |||||||||||||||
5 | 3 | Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová | SC Radotín Praha | 5 | 2:08.13 | ||||||||||||||
6 | Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:11.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||||
1 | Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.91 | |||||||||||||||
2 | Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:04.75 | |||||||||||||||
3 | Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:05.57 | |||||||||||||||
4 | Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:08.72 | |||||||||||||||
5 | Bláhová, Straková, Machová, Hanley Bláhová, Straková, Machová, Hanley | SC Radotín Praha | 3 | 2:13.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:56.73 | |||||||||||||||
2 | Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:04.34 | |||||||||||||||
3 | Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:06.64 | |||||||||||||||
4 | Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:11.54 | |||||||||||||||
5 | Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:14.40 | |||||||||||||||
6 | Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:19.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schneeberger, Válková, Březná, Válková Schneeberger, Válková, Březná, Válková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:51.13 | ||||
2 | Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková | ASK Blansko | 3 | 1:56.20 | ||||
3 | Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:56.73 | ||||
4 | Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 1:56.91 | ||||
5 | Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:01.21 | ||||
6 | Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.91 | ||||
7 | Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:04.34 | ||||
8 | Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:04.75 | ||||
9 | Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:05.57 | ||||
10 | Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:06.64 | ||||
11 | 3 | Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová | SC Radotín Praha | 5 | 2:08.13 | |||
12 | Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:08.72 | ||||
13 | Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:11.30 | ||||
14 | Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:11.54 | ||||
15 | Bláhová, Straková, Machová, Hanley Bláhová, Straková, Machová, Hanley | SC Radotín Praha | 3 | 2:13.43 | ||||
16 | Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:14.40 | ||||
17 | Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:19.66 | ||||
Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.211.311.381.451.481.531.561.591.621.65 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
65 |
Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra Otrokovice |
06 | 11 | NM | |||||||||||||||
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha |
05 | 13 | NM | ||||||||||||||||
120 |
Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 10 | NM | |||||||||||||||
1 |
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 34 | 1.63 | |||||||||||||||
2 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 32 | 1.60 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 33 | 1.57 | |||||||||||||||
4 |
Patrik HrdýPatrik Hrdý
TJ TŽ Třinec |
05 | 3 | 1.57 | |||||||||||||||
5 |
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 1.54 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 28 | 1.51 | |||||||||||||||
7= |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 24 | 1.48 | |||||||||||||||
7= |
Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol Opava |
05 | 30 | 1.48 | |||||||||||||||
7= |
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 25 | 1.48 | |||||||||||||||
7= |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel Vyškov |
05 | 21 | 1.48 | |||||||||||||||
11= |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 31 | 1.45 | |||||||||||||||
11= |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 1 | 1.45 | |||||||||||||||
11= |
Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 8 | 1.45 | |||||||||||||||
11= |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 19 | 1.45 | |||||||||||||||
15= |
Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 27 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 16 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start Havířov |
05 | 29 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 17 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 23 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 20 | 1.38 | |||||||||||||||
15= | 6 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 1.38 | ||||||||||||||
15= |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 18 | 1.38 | |||||||||||||||
15= |
Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 9 | 1.38 | |||||||||||||||
24= |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 15 | 1.31 | |||||||||||||||
24= |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 1.31 | |||||||||||||||
24= |
Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín Praha |
05 | 26 | 1.31 | |||||||||||||||
24= |
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 22 | 1.31 | |||||||||||||||
28= |
René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. |
06 | 7 | 1.21 | |||||||||||||||
28= |
Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. |
06 | 2 | 1.21 | |||||||||||||||
28= |
Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 1.21 | |||||||||||||||
28= |
Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 12 | 1.21 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.151.251.321.371.421.471.501.531.56 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
06 | 2 | NM | ||||||||||||||||
1 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 38 | 1.53 | |||||||||||||||
2 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 37 | 1.53 | |||||||||||||||
3 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 35 | 1.50 | |||||||||||||||
4 | 1 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 43 | 1.50 | ||||||||||||||
5 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 31 | 1.47 | |||||||||||||||
6= | 2 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 18 | 1.42 | ||||||||||||||
6= |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 34 | 1.42 | |||||||||||||||
6= |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 36 | 1.42 | |||||||||||||||
6= |
Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 42 | 1.42 | |||||||||||||||
6= |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 39 | 1.42 | |||||||||||||||
6= |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 33 | 1.42 | |||||||||||||||
12= |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 32 | 1.37 | |||||||||||||||
12= |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 4 | 1.37 | |||||||||||||||
12= | 82 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 27 | 1.37 | ||||||||||||||
12= |
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ Třinec |
06 | 28 | 1.37 | |||||||||||||||
12= |
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 15 | 1.37 | |||||||||||||||
12= |
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 13 | 1.37 | |||||||||||||||
12= |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 17 | 1.37 | |||||||||||||||
12= |
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 41 | 1.37 | |||||||||||||||
20= |
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 26 | 1.32 | |||||||||||||||
20= |
Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 23 | 1.32 | |||||||||||||||
20= |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 11 | 1.32 | |||||||||||||||
20= |
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 24 | 1.32 | |||||||||||||||
20= |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 29 | 1.32 | |||||||||||||||
25= |
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 25 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 10 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 20 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Lucie DrexlerováLucie Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 22 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 21 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 12 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Kateřina BébarováKateřina Bébarová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 30 | 1.25 | |||||||||||||||
25= |
Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ Třinec |
05 | 3 | 1.25 | |||||||||||||||
34 |
Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 8 | 1.15 | |||||||||||||||
35= |
Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 19 | 1.15 | |||||||||||||||
35= |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 14 | 1.15 | |||||||||||||||
35= | 4 |
Markéta SkalkováMarkéta Skalková
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
05 | 7 | 1.15 | ||||||||||||||
35= |
Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 16 | 1.15 | |||||||||||||||
35= |
Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 6 | 1.15 | |||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
skok o tyči - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 3 | 3.42 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 2.20 | |||||||||||||||
3 |
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava |
05 | 6 | 2.55 | |||||||||||||||
2 |
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 5 | 2.10 | |||||||||||||||
3 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | 2.10 | |||||||||||||||
4 |
Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava |
06 | 4 | 1.90 | |||||||||||||||
5 |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava |
09 | 3 | 1.60 | |||||||||||||||
6 |
Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
10 | 1 | 1.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 17 | NM | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 21 | 5.42 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 | 1 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 31 | 5.33 | 5.33 | 0.0 | 0.0 | 5.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
3 |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 27 | 5.20 | 5.20 | 0.0 | 0.0 | 5.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 30 | 5.15 | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 29 | 5.04 | 5.04 | 0.0 | 0.0 | 5.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 28 | 5.03 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 19 | 4.98 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 | 2 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 23 | 4.94 | 4.94 | 0.0 | 0.0 | 4.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
9= |
Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín Praha |
05 | 20 | 4.89 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9= | 1 |
Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 24 | 4.89 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
11 |
Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start Havířov |
05 | 2 | 4.88 | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 18 | 4.86 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 22 | 4.86 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 15 | 4.85 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 8 | 4.84 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 9 | 4.60 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 10 | 4.54 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 11 | 4.52 | 4.52 | 0.0 | 0.0 | 4.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 26 | 4.48 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín Praha |
06 | 25 | 4.48 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s. |
05 | 5 | 4.47 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel Vyškov |
05 | 13 | 4.43 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 14 | 4.36 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | 4.31 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 12 | 4.27 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 1 | 3.91 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol Opava |
06 | 4 | 3.89 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 16 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 6 | 3.71 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 30 závodníků |
Ml. žáci 02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej KocúrOndřej Kocúr
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 8 | DNS | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 17 | DNS | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 22 | DNS | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
David ŘímanDavid Říman
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 12 | NM | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ Třinec |
06 | 6 | NM | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ Třinec |
06 | 29 | 4.86 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 5 | 4.84 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1 | 4.60 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 28 | 4.35 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 24 | 4.34 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= | 4 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 33 | 4.32 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
6= |
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 18 | 4.32 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 25 | 4.16 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 32 | 4.12 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 13 | 4.10 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 27 | 3.98 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 30 | 3.97 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 23 | 3.88 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 87 |
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 19 | 3.84 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 4 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 14 | 3.79 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 5 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 16 | 3.77 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 |
Filip KřížekFilip Křížek
Orel Vyškov |
06 | 9 | 3.73 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 11 | 3.71 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 3.68 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Marek MuchaMarek Mucha
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 7 | 3.57 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 26 | 3.56 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 10 | 3.51 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Jakub SzczotkaJakub Szczotka
TJ TŽ Třinec |
06 | 20 | 3.50 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 | 71 |
Jeroným PolášekJeroným Polášek
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 3.46 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
25 | 1 |
Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha |
06 | 31 | 3.43 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
26 |
Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 15 | 3.39 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 | 5 |
Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 2 | 3.38 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
28 |
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 3.35 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 33 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (pá, 14.12.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 22 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 50 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Julie TicháJulie Tichá
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 5 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 52 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 49 | 4.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín Praha |
05 | 45 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha |
06 | 51 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 21 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 16 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= | 2 |
Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 43 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
8 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 11 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 32 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 42 | 4.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 46 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 30 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 36 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 35 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 34 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 8 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 27 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 25 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 40 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 29 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21= |
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK Blansko |
06 | 17 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21= |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23= |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 37 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23= |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25= |
Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 20 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25= |
Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 23 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27= | 74 |
Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 14 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
27= | 1 |
Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 47 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
29 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 39 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 31 | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 28 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 13 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 18 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 7 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 | 73 |
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 44 | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
37= |
Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava |
06 | 2 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37= |
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 12 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 9 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Nela KadaváNela Kadavá
TJ TŽ Třinec |
05 | 38 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41= |
Ema DostálováEma Dostálová
SK Hranice, z.s. |
05 | 19 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41= | 6 |
Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 48 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
43 | 7 |
Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ Třinec |
05 | 41 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
44 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45 |
Natálie MaternováNatálie Maternová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 10 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
46 |
Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 26 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín Praha |
05 | 3 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
48 | 5 |
Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha |
06 | 24 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
49 |
Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ Třinec |
05 | 33 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 52 závodníků |
Ml. žákyně 02 (pá, 14.12.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 29 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 38 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Veronika MatzováVeronika Matzová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 10 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Patricie VeseláPatricie Veselá
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 20 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 15 | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 44 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 42 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 50 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 53 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 41 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Aneta TrojkováAneta Trojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 19 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 33 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 52 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 47 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 | 6 |
Eliška AdámkováEliška Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 |
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 46 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Adéla MátlováAdéla Mátlová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 51 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina ŽídkováKateřina Žídková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 22 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 2 |
Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel Vyškov |
05 | 36 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 |
Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 43 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 21 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 6 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 49 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 9 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Zuzana KřížováZuzana Křížová
Orel Vyškov |
05 | 37 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Julie TylováJulie Tylová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 24 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Tereza SvobodováTereza Svobodová
Orel Vyškov |
06 | 45 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 26 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 28 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 34 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 18 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec |
05 | 35 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 | 6 |
Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 31 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
30 |
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 32 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ Třinec |
06 | 12 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Lucie TarackezyLucie Tarackezy
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
06 | 27 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Klára KocurováKlára Kocurová
TJ TŽ Třinec |
05 | 7 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Hana TichopádováHana Tichopádová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 40 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 48 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 14 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 23 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Elena JakubcováElena Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 5 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 | 5 |
Ema KoláčkováEma Koláčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 30 | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
41 |
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ Třinec |
06 | 16 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Karolína DiasováKarolína Diasová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 2 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
43 |
Veronika OrálkováVeronika Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 11 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 39 | 3.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45 | 6 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 25 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
46 |
Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ Třinec |
05 | 4 | 2.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Elena ŠarköziováElena Šarköziová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 17 | 2.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 53 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elena ŠarköziováElena Šarköziová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Elena JakubcováElena Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 33 | 13.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 12 | 11.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 30 | 11.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 32 | 11.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 31 | 10.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Lucie DivokáLucie Divoká
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 23 | 10.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
Orel Vyškov |
05 | 29 | 10.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 20 | 10.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 28 | 09.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 09.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Veronika OrálkováVeronika Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 9 | 09.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 6 |
Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 27 | 09.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 17 | 09.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 26 | 08.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 18 | 08.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Tereza GroškováTereza Grošková
AC Sportguides Rožnov pod R... |
05 | 2 | 08.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 19 | 08.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 25 | 08.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 11 | 08.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice, z.s. |
05 | 21 | 08.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 16 | 07.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 24 | 07.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 13 | 07.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Patricie VeseláPatricie Veselá
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 15 | 07.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 06.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 22 | 06.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 | 3 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 10 | 06.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
28 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 06.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 1 | 06.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Veronika MatzováVeronika Matzová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 05.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
06 | 5 | 04.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 33 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Simon RychteckýSimon Rychtecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava |
05 | 32 | 13.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 31 | 12.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ Třinec |
05 | 30 | 12.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 28 | 11.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 10.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 10.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 18 | 10.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 26 | 09.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 | 3 |
Kryštof HanekKryštof Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 25 | 09.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
10 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 29 | 09.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 17 | 09.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | 08.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 08.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 6 | 08.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 12 | 08.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 | 4 |
Tomáš SvačinaTomáš Svačina
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 23 | 08.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 |
Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | 07.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 20 | 07.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 2 | 07.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 9 | 07.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 19 | 07.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 16 | 07.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 24 | 07.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3 | 07.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 10 | 06.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Patrik ŠášekPatrik Šášek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 06.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 | 65 |
Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra Otrokovice |
06 | 22 | 06.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
28 |
Matyáš BraunerMatyáš Brauner
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 21 | 06.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 13 | 05.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 30 závodníků |