výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.64
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88
4 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.97
5 3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02
6 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.35
7 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.46
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.14
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26
3 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.38
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.41
5 1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.47
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.50
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.55
8 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12
2 6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.40
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.46
4 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.71
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.98
7 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.01
8 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.46
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.51
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.63
4 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.72
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.82
6 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.92
7 2 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.04
8 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.17
2 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.72
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.89
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.95
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
6 4 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.04
7 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.39
8 3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.38
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.02
3 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
4 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.08
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.09
6 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.13
7 7 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41
8 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.72
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
3 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.89
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.91
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.04
6 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.03
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.29
4 8 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.36
5 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.61
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.67
7 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.02
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
4 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.57
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.59
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21
Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.32
2 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
3 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.49
4 2 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.51
5 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.56
6 Marek MuchaMarek Mucha 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.57
7 2 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.59
Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.82
2 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.27
3 6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.56
4 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.72
5 1 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.80
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.10
7 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.88
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.82
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.20
3 5 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.55
4 67 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
6 8 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.07
7 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (pá, 14.12.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.48
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.33
3 72 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.40
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.58
5 78 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.83
6 69 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.86
7 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
2 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.71
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.85
4 3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.97
5 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.98
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.22
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.16
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.31
3 2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.38
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 08.50
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.54
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.57
8 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.60
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.33
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.37
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.49
5 2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.50
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.56
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57
8 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.53
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.69
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.77
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.80
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.82
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.88
7 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.02
8 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.66
2 5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.76
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.77
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
6 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.93
7 73 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.22
8 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87
2 2 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.94
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.33
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.35
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.82
2 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.02
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.09
6 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.18
7 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.25
8 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.81
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.81
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.88
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
5 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.99
6 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19
7 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.74
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.00
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.06
4 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.14
5 3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.19
6 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.19
7 1 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.19
8 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
2 78 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.12
3 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.21
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.26
6 6 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
8 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.11
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.11
3 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
4 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.28
5 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
6 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.57
7 Adéla MátlováAdéla Mátlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
8 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.08
2 74 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.47
3 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.60
5 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
6 5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.03
7 Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.35
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.40
3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.40
4 79 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.56
5 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.87
6 3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.11
7 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.21
8 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.65
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.67
4 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03
5 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.19
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.32
7 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.05
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.27
4 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.37
5 6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.47
6 Kateřina LaušováKateřina Laušová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
7 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.71
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.87
2 7 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.14
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.35
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.51
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.58
6 Tereza GroškováTereza Grošková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 09.70
7 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 09.29
2 6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.41
3 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
4 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.88
5 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91
6 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.19
7 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.94
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
2 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.34
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.41
4 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.50
5 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.55
6 Kristýna KrupováKristýna Krupová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.47
Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 17 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.93
2 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.32
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.41
5 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.50
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.68
7 83 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 18 (pá, 14.12.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.64
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.71
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.76
4 1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.79
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.86
6 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.37
7 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.59
8 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.97
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.72
2 3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.54
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.62
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.91
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.55
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.56
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.63
3 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.12
4 2 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.13
5 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.53
6 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.92
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.06
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.62
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.94
5 66 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.23
Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.90
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.10
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.38
4 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.58
5 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.77
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.81
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.37
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.42
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 21.22
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.51
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.73
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.90
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.22
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.86
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.06
8 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.27
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.61
3 7 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.73
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.82
Sebastian HošákSebastian Hošák 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.23
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.29
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.05
4 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.92
5 5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.12
6 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.18
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 14.12.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 20.46
2 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.23
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.50
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.46
5 4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.88
6 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.66
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.38
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.01
3 2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.11
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.29
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.03
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.12
2 2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.60
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.80
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.82
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 20.64
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.35
3 8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.82
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22
5 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.31
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.46
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.21
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.48
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.55
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.76
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.90
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 20.80
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18 21.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20 21.90
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42 22.04
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 34 22.44
6 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33 22.75
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.74
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.14
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.32
4 4 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.35
5 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.00
6 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.56
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.74
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.85
4 2 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.13
5 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.22
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.18
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.18
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.39
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.42
Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.84
2 3 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.08
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.70
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.90
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.21
6 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.11
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.69
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.42
3 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.28
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.95
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.20
6 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.64
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.33
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.39
3 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.12
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.87
5 76 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.51
6 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.63
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.21
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
3 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.75
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.67
5 83 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.60
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.98
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.32
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.50
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.05
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.53
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.10
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.72
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.74
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.34
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.56
5 Ema KoláčkováEma Koláčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.19
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.28
3 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.70
4 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.74
5 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (pá, 14.12.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.59
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.65
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.27
5 3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.19
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 6 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
5 2 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
5 3 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
5 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
3 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
4 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
5 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
2 1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
3 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
5 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
4 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
6 Michalina BugyelMichalina Bugyel 06 PolskoPolsko 5 57.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
4 6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
6 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
4 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
5 Tereza GroškováTereza Grošková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:20.01
2 6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.57
3 3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.90
4 2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.94
5 7 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:24.91
6 5 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:25.80
7 4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.89
8 87 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:35.58
9 88 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:39.09
10 8 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:40.41
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:36.30
2 3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.50
3 1 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:44.35
4 2 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.42
5 6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:46.61
6 89 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:47.76
7 8 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:48.34
8 7 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:53.41
9 120 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.43
10 5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:56.11
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 68 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:39.25
2 70 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:52.48
3 72 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:54.99
4 67 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:55.02
5 75 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:55.31
6 71 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.67
7 66 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:58.67
8 69 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:59.24
9 65 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:59.86
Tomáš UherTomáš Uher 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:27.08
2 2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:28.81
3 5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:32.39
4 4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:36.65
5 77 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:38.40
6 8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:39.68
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:40.27
8 74 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:46.21
9 76 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:47.53
10 3 Dominika BankoDominika Banko 05 PolskoPolsko 3 2:52.81
11 78 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:52.82
12 3 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 2:56.21
13 7 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:03.97
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:41.85
2 73 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:46.21
3 82 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:48.41
4 1 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:49.69
5 1 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:49.80
6 83 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:52.66
7 4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:53.62
8 84 Karolina TymanKarolina Tyman 06 PolskoPolsko 14 2:55.22
9 6 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:56.00
10 79 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:56.20
11 8 Marlena CzyžMarlena Czyž 06 PolskoPolsko 8 3:02.87
12 86 Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol 06 PolskoPolsko 15 3:06.75
13 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 3:07.55
14 80 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:08.24
15 2 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:13.12
5 Ema KoláčkováEma Koláčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 5:00.32
2 2 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 5:08.76
3 6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:20.28
4 5 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 5:21.48
5 7 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 5:34.39
6 77 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:36.72
7 76 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:36.98
8 8 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 5:41.62
9 78 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:45.61
10 1 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 5:49.23
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:22.49
2 1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:28.04
3 73 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:32.87
4 7 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:39.17
5 3 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 5:45.79
6 74 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 6:02.60
7 75 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 6:06.64
8 4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 6:17.55
9 6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:17.64
10 8 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 6:22.18
11 5 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 6:55.16
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.47
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.60
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.60
5 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.81
6 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.17
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.22
8 2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.34
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.82
5 2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.96
6 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.24
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.56
8 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.82
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.37
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.50
4 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.50
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.55
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.55
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.77
8 1 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.07
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.17
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.45
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.52
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.61
6 5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.24
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.63
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.25
2 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.23
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.58
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.66
5 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.68
6 1 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.88
7 8 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 12.99
Patrik HrdýPatrik Hrdý 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.40
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.93
3 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.37
4 4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.44
5 72 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.61
6 75 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.74
7 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.28
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.78
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.96
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.10
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.26
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.38
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.39
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.58
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 10.11
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.42
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.60
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.60
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.61
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.63
8 4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.39
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.67
3 1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.73
4 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.74
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.81
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.60
7 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.46
8 5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.44
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.76
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.14
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.44
6 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.70
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.79
8 5 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.33
2 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
3 2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.63
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.76
5 74 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.11
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.22
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.67
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.83
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.83
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.88
4 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.93
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.55
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.22
7 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 15.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.81
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.07
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.75
4 4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 12.44
5 2 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.48
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 12.52
7 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 13.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.90
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.73
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.11
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.14
5 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.28
6 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 13.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.15
2 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 12.39
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.47
4 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.90
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.15
6 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.45
7 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.63
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:48.28
2 Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:48.55
3 Černý, Pleva, Derka, Vintera Černý, Pleva, Derka, Vintera Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:52.10
4 Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:58.80
5 Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 1:59.56
6 Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:01.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.20
2 Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:01.70
3 2 Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:03.99
4 Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:05.96
5 Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:09.53
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schneeberger, Válková, Březná, Válková Schneeberger, Válková, Březná, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:51.13
2 Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková ASK BlanskoASK Blansko 3 1:56.20
3 Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 1:56.91
4 Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:01.21
5 3 Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:08.13
6 Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:11.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:01.91
2 Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:04.75
3 Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:05.57
4 Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:08.72
5 Bláhová, Straková, Machová, Hanley Bláhová, Straková, Machová, Hanley SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:13.43
Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:56.73
2 Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:04.34
3 Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:06.64
4 Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:11.54
5 Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:14.40
6 Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:19.66
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.311.381.451.481.531.561.591.621.65
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 34 1.63
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 32 1.60
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 33 1.57
4 Patrik HrdýPatrik Hrdý
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 1.57
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 1.54
6 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 28 1.51
7= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 24 1.48
7= Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 30 1.48
7= Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25 1.48
7= Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 21 1.48
11= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 31 1.45
11= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 1.45
11= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 8 1.45
11= Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 19 1.45
15= Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 27 1.38
15= Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 16 1.38
15= Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 29 1.38
15= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 1.38
15= Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 23 1.38
15= Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 20 1.38
15= 6 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 1.38
15= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18 1.38
15= Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 9 1.38
24= Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15 1.31
24= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 1.31
24= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 26 1.31
24= Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 22 1.31
28= René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 7 1.21
28= Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 2 1.21
28= Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 1.21
28= Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.21
65 Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 11 NM
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 13 NM
120 Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 NM
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.251.321.371.421.471.501.531.56
1 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 38 1.53
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 37 1.53
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 35 1.50
4 1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 43 1.50
5 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 31 1.47
6= 2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18 1.42
6= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 34 1.42
6= Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 36 1.42
6= Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 42 1.42
6= Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 39 1.42
6= Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 33 1.42
12= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 32 1.37
12= Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 1.37
12= 82 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 1.37
12= Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 1.37
12= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 1.37
12= Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 1.37
12= Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 1.37
12= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 41 1.37
20= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 26 1.32
20= Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 23 1.32
20= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 11 1.32
20= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 1.32
20= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 29 1.32
25= Ivana ZachrlováIvana Zachrlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 25 1.25
25= Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 10 1.25
25= Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20 1.25
25= Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 1.25
25= Lucie DrexlerováLucie Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 22 1.25
25= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 21 1.25
25= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 1.25
25= Kateřina BébarováKateřina Bébarová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 30 1.25
25= Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 1.25
34 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 1.15
35= Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 19 1.15
35= Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 14 1.15
35= 4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
05 7 1.15
35= Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 16 1.15
35= Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 6 1.15
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 NM
Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
06 2 NM
Celkem 41 závodníků

Skok o tyči - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 3.42
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 2.20
3 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 2.55
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 5 2.10
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 2.10
4 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 1.90
5 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 3 1.60
6 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 1 1.40
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 21 5.42 5.420.00.05.420.00.00.0
2 1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 31 5.33 5.330.00.05.330.00.00.0
3 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 27 5.20 5.200.00.05.200.00.00.0
4 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 30 5.15 5.150.00.05.150.00.00.0
5 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 29 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0
6 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 28 5.03 5.030.00.05.030.00.00.0
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 19 4.98 4.980.00.04.980.00.00.0
8 2 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 23 4.94 4.940.00.04.940.00.00.0
9= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 20 4.89 4.890.00.04.890.00.00.0
9= 1 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 24 4.89 4.890.00.04.890.00.00.0
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 2 4.88 4.880.00.04.880.00.00.0
12= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
12= Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 22 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
14 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 15 4.85 4.850.00.04.850.00.00.0
15 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 8 4.84