výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (15. 12. 2018)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.12.2018 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:57.12
2 2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:01.55
3 6 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:05.07
4 3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:09.06
5 3 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:09.40
6 7 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:11.61
7 5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:15.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.12.2018 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:16.25
2 6 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:22.14
3 5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:23.40
4 2 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:24.49
5 3 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:25.59
6 1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:28.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:57.12
2 2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:01.55
3 6 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:05.07
4 3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:09.06
5 3 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:09.40
6 7 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:11.61
7 5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:15.00
8 4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:16.25
9 6 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:22.14
10 5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:23.40
11 2 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:24.49
12 3 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:25.59
13 1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:28.69

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.12.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:24.07
2 2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:26.08
3 4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:28.56
4 3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:29.90
5 7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:43.79
6 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.12.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:27.20
2 2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:31.42
3 4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:33.27
4 5 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:34.94
5 7 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:36.41
6 6 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:37.93
7 3 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:47.61
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 15.12.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:30.23
2 5 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:35.53
3 4 Romana MolinováRomana Molinová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:40.29
4 8 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 2:47.67
5 7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:49.38
6 2 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:52.48
7 3 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:55.70
8 6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:03.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:24.07
2 2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:26.08
3 1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:27.20
4 4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:28.56
5 3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:29.90
6 1 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:30.23
7 2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:31.42
8 4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:33.27
9 5 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:34.94
10 5 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:35.53
11 7 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:36.41
12 6 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:37.93
13 4 Romana MolinováRomana Molinová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:40.29
14 7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:43.79
15 3 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:47.61
16 8 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 2:47.67
17 7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:49.38
18 2 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:52.48
19 3 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:55.70
20 6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:03.64
6 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNS