výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj sportovních tříd

Praha - Jeseniova (11. 10. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.10.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 388.00
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 233.00
3 Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
4 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
5 Ondřej ŠilhavýOndřej Šilhavý 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.4 44.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.10.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00
2 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 129.00
3 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 115.00
4 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
5 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.10.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 449.00
2= Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 241.00
2= Lukáš ChrastinaLukáš Chrastina 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 241.00
4 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 222.00
5 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 185.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.10.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 388.00
2 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.5 364.00
3 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
4 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
5 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 388.00
Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 233.00
Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
Ondřej ŠilhavýOndřej Šilhavý 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.4 44.00
Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00
David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 129.00
Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 115.00
Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 449.00
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 241.00
Lukáš ChrastinaLukáš Chrastina 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 241.00
Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 222.00
Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 185.00
Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 388.00
Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.5 364.00
Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.10.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.6 608.00
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.8 556.00
3 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 458.00
4 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 435.00
5 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.10.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.8 556.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 435.00
3 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 391.00
4 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 328.00
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.2 252.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.10.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.7 582.00
2 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 348.00
3 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 201.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 11.10.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 391.00
2 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 328.00
3 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 201.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.6 608.00
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.8 556.00
Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 458.00
Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 435.00
Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 413.00
Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.8 556.00
Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 435.00
Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 391.00
Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 328.00
Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.2 252.00
Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.7 582.00
Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 348.00
Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 201.00
Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 391.00
Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 328.00
Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 201.00