výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody Track & Field Brno

Ostopovice (18. 10. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 18.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KozákMatěj Kozák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 23.40
2 Bedřich TrávníčekBedřich Trávníček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 18.00
3 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 17.00
4 Šimon KožuskýŠimon Kožuský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 14.60
5 Jakub BrunclíkJakub Brunclík
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 13.60
6 Patrik BártokPatrik Bártok
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 11.50
7 Šimon KonečnýŠimon Konečný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 11.00
8 Matyáš FoltaMatyáš Folta
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 10.00
9 Tobiáš PácalTobiáš Pácal
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 09.00
10 Jáchym StarýJáchym Starý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 07.00
11 Eduard HorákEduard Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 05.60
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 18.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip DejlFilip Dejl
OstopoviceOstopovice
07 38.50
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž
OstopoviceOstopovice
06 29.30
3 Jan ZerákJan Zerák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 29.00
4 Viktor HorákViktor Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 27.10
5 Ondřej ČepOndřej Čep
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 27.00
6 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 21.20
7 Ondřej DoležilOndřej Doležil
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 20.30
8 Matěj HorákMatěj Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 19.60
9 Eduard DobrovodskýEduard Dobrovodský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 11.70
10 Andrej TichýAndrej Tichý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 11.50
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 18.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálka JaníčkováNatálka Janíčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 07.50
2 Markéta MedováMarkéta Medová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 06.00
3 Hana LiškováHana Lišková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 05.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 18.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VodákováBarbora Vodáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 19.30
2 Alžběta HanušováAlžběta Hanušová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 13.40
Celkem 2 závodníků