Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (1. 12. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 1.12.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 23 12.53 0.0
2 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 10 11.73 0.0
3 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 5 10.10 0.0
4 Filip MachFilip Mach
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 20 10.01 0.0
5 Jakub NezbedaJakub Nezbeda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 21 09.57 0.0
6 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 19 08.72 0.0
7 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 08.04 0.0
8 Šimon FišerŠimon Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 07.89 0.0
9 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 07.76 0.0
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 07.66 0.0
11 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 06.74 0.0
12 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 06.59 0.0
13 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 14 06.55 0.0
14 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 12 06.50 0.0
15 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 06.20 0.0
16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 06.04 0.0
Adam ReslerAdam Resler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 DNS 0.0
Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 18 DNS 0.0
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 DNS 0.0
Tomáš NováčekTomáš Nováček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 DNS 0.0
Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 DNS 0.0
Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 DNS 0.0
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 22 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 1.12.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roksana LepaRoksana Lepa
LKS PolkowiceLKS Polkowice
03 3 12.05 0.0
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 20 11.34 0.0
3 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 19 10.01 0.0
4 Nikola MajcherNikola Majcher
LKS PolkowiceLKS Polkowice
04 4 09.99 0.0
5 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 18 09.94 0.0
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 8 09.47 0.0
7 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 17 09.23 0.0
8 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 2 09.17 0.0
9 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 15 08.50 0.0
10 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 12 08.43 0.0
11 Eliška PřerovskáEliška Přerovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 16 08.36 0.0
12 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 13 07.95 0.0
13 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 7 07.88 0.0
14 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 5 07.87 0.0
15 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 11 07.62 0.0
16 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 14 07.57 0.0
17 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 07.44 0.0
18 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 07.19 0.0
19 Michaela WágnerováMichaela Wágnerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 9 06.90 0.0
20 Marie DejmkováMarie Dejmková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
03 1 06.16 0.0
Celkem 20 závodníků