výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B

Jablonec nad Nisou (8. 12. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 07.75
2 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 07.78
3 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.91
4 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 1 08.18
5 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.33
6 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.63
7 164 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 07.96
2 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 08.15
3 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 08.22
4 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 6 08.27
5 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 08.30
6 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 07.75
2 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 07.78
3 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.91
4 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 07.96
5 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 08.15
6 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 1 08.18
7 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 08.22
8 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 6 08.27
9 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 08.30
10 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.33
11 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.39
12 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.63
13 164 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 08.75

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 5 07.70
2 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 4 07.71
3 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 07.88
4 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.89
5 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 2 08.17
6 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 7 08.24
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 08.13
2 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.21
3 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.44
4 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 08.45
5 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.51
6 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.13
2 1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 08.22
3 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.37
4 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.45
5 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 7 08.62
6 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 2 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.23
2 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.45
3 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.49
4 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 3 08.75
5 72 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK Most UAK Most U 7 08.93
145 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 3 08.34
2 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.36
3 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 6 08.48
MS 66 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 08.65
MS 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 2 08.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.13
2 1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 08.22
3 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.23
4 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 3 08.34
5 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.36
6 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.37
7 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.45
7 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.45
9 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 6 08.48
10 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.49
11 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 2 08.54
12 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 7 08.62
13 66 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 08.65
14 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 3 08.75
15 72 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK Most UAK Most U 7 08.93
16 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 2 09.05
145 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 08.18
2 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.20
3 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 7 08.28
4 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 6 08.31
5 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 08.43
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.36
2 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 4 08.45
3 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 3 08.56
4 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.57
5 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 08.77
6 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 2 08.78
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 18.93
2 109 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 4 19.70
3 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 2 20.27
4 23 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ Jilemnice HTJ Jilemnice H 1 21.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 3 19.76
2 108 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s. SAtletika Stará Boleslav, z.... 4 20.27
3 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 2 20.31
4 92 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 1 20.75
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 19.34
2 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 1 20.29
3 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 4 20.34
4 93 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 3 20.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 165 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s. LAC Rumburk, z.s. L 4 20.09
2 99 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 2 20.92
121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 18.93
2 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 19.34
3 109 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 4 19.70
4 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 3 19.76
5 165 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s. LAC Rumburk, z.s. L 4 20.09
6 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 2 20.27
6 108 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s. SAtletika Stará Boleslav, z.... 4 20.27
8 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 1 20.29
9 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 2 20.31
10 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 4 20.34
11 92 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 1 20.75
12 93 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 3 20.89
13 99 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 2 20.92
14 23 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ Jilemnice HTJ Jilemnice H 1 21.82
121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 3 DNF

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 20.38
2 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 2 20.46
3 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 20.84
4 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 1 21.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 3 20.54
2 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 21.01
3 73 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 1 21.48
4 5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 2 21.87
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 3 20.77
2 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 2 21.23
3 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 1 21.60
4 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 21.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 21.02
2 55 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC Pardubice PAC Pardubice P 3 21.18
3 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 4 22.17
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 149 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 21.12
MS Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.23
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 20.38
2 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 2 20.46
3 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 3 20.54
4 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 3 20.77
5 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 20.84
6 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 21.01
7 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 21.02
8 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 1 21.08
9 149 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 21.12
10 55 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC Pardubice PAC Pardubice P 3 21.18
11 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 2 21.23
11 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.23
13 73 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 1 21.48
14 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 1 21.60
15 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 21.66
16 5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 2 21.87
17 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 4 22.17

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 7 2:13.40
2 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 8 2:18.73
3 168 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 2:22.87
4 26 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:28.37
5 167 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 5 2:30.25
6 25 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. HTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. H 2 2:33.89
7 24 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 1 2:38.68
8 120 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:39.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:21.04
2 41 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:21.17
3 94 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s. UATLETIKA Kadaň z.s. U 1 2:23.03
4 119 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:23.80
5 163 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 2:24.41
6 95 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 4 2:38.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 7 2:13.40
2 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 8 2:18.73
3 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:21.04
4 41 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:21.17
5 168 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 2:22.87
6 94 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s. UATLETIKA Kadaň z.s. U 1 2:23.03
7 119 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:23.80
8 163 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 2:24.41
9 26 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:28.37
10 167 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 5 2:30.25
11 25 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. HTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. H 2 2:33.89
12 95 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 4 2:38.15
13 24 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 1 2:38.68
14 120 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:39.89

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 1 2:28.92
2 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:31.36
3 7 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 8 2:33.55
4 129 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.53
5 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 2 2:36.41
6 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 5 2:38.73
7 150 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 2:40.26
8 6 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 2:45.41
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 2:38.21
2 76 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 2:39.57
3 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:41.30
4 57 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:43.18
5 138 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 1 2:43.73
6 75 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 2:46.03
7 56 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s PČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:47.21
MS 152 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 2:36.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 1 2:28.92
2 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:31.36
3 7 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 8 2:33.55
4 129 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.53
5 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 2 2:36.41
6 152 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 2:36.84
7 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 2:38.21
8 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 5 2:38.73
9 76 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 2:39.57
10 150 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 2:40.26
11 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:41.30
12 57 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:43.18
13 138 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 1 2:43.73
14 6 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 2:45.41
15 75 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 2:46.03
16 56 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s PČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:47.21

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 09.46
2 166 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 09.63
3 99 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 5 09.90
4 111 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S 6 10.10
5 42 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.21
6 171 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 1 10.23
7 28 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 10.28
8 27 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 2 10.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 2 09.60
2 172 Jakub RichterJakub Richter 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 10.06
3 43 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC Pardubice PAC Pardubice P 7 10.23
4 93 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 1 10.34
5 114 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u Prahy SSokol Roztoky u Prahy S 3 10.40
6 29 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 10.52
7 92 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 4 10.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 09.46
2 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 2 09.60
3 166 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 09.63
4 99 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 5 09.90
5 172 Jakub RichterJakub Richter 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 10.06
6 111 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S 6 10.10
7 42 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.21
8 171 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 1 10.23
8 43 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC Pardubice PAC Pardubice P 7 10.23
10 28 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 10.28
11 93 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 1 10.34
12 114 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u Prahy SSokol Roztoky u Prahy S 3 10.40
13 29 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 10.52
14 27 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 2 10.67
15 92 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 4 10.68

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 09.55
2 77 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 6 09.84
3 141 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 7 10.04
4 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 10.05
5 9 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 5 10.15
6 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 1 10.27
MS 153 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 8 10.43
128 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s SSK Sokol Zlatníky, z.s S 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.26
2 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 1 10.32
3 149 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 10.43
4 79 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK Bílina UAK Bílina U 6 10.46
5 60 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s. PTJ Svitavy, z. s. P 5 10.85
6 59 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská Třebová PAK Slovan Moravská Třebová P 7 11.07
7 58 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.20
MS 148 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 3 10.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 09.55
2 77 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 6 09.84
3 141 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 7 10.04
4 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 10.05
5 9 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 5 10.15
6 139 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.26
7 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 1 10.27
8 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 1 10.32
9 153 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 8 10.43
9 149 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 10.43
11 79 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK Bílina UAK Bílina U 6 10.46
12 148 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 3 10.55
13 60 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s. PTJ Svitavy, z. s. P 5 10.85
14 59 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská Třebová PAK Slovan Moravská Třebová P 7 11.07
15 58 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.20
128 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s SSK Sokol Zlatníky, z.s S 2 DNS

6 x 150 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krubert, Kožíšek, Kumstátová, Horčičková, Vorlíček, Hýblová Krubert, Kožíšek, Kumstátová, Horčičková, Vorlíček, Hýblová AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 1:58.35
2 106 Synek, Mozga, Černý, Cardová, Kucharčíková, Jelínková Synek, Mozga, Černý, Cardová, Kucharčíková, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 2 2:01.23
3 8 Pražáková, Voborníková, Strnádková, Šrejber, Sojka, Bezrouk Pražáková, Voborníková, Strnádková, Šrejber, Sojka, Bezrouk TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 2:01.60
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Dusil, Pícha, Sochorová, Milerová, Kadavý, Kožušková Dusil, Pícha, Sochorová, Milerová, Kadavý, Kožušková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:02.05
2 99 Mach, Třebín, Běloubková, Nemejtová, Babjáková, Koszegi Mach, Třebín, Běloubková, Nemejtová, Babjáková, Koszegi AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 2 2:03.07
3 40 Zeman, Uher, Dudycha, Koletová, Konstantinovová, Urbanová Zeman, Uher, Dudycha, Koletová, Konstantinovová, Urbanová Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 3 2:03.16
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 8.12.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Kroužel, Avmedoski, Šmíd, Bělíčková, Štěrbová, Chrastinová Kroužel, Avmedoski, Šmíd, Bělíčková, Štěrbová, Chrastinová SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S 3 2:05.37
2 3 Šmídová, Frejvaldová, Maixnerová, Petržela, Svoboda, Kohl Šmídová, Frejvaldová, Maixnerová, Petržela, Svoboda, Kohl TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 2 2:06.62
3 38 Výšek, Zeman, Němec, Adamcová, Ježková, Vondráčková Výšek, Zeman, Němec, Adamcová, Ježková, Vondráčková Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 4 2:06.83
4 90 Luksch, Kuřil, Balášová, Kutová, Sebránková, Apolén Luksch, Kuřil, Balášová, Kutová, Sebránková, Apolén ASK Lovosice UASK Lovosice U 1 2:11.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krubert, Kožíšek, Kumstátová, Horčičková, Vorlíček, Hýblová Krubert, Kožíšek, Kumstátová, Horčičková, Vorlíček, Hýblová AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 1:58.35
2 106 Synek, Mozga, Černý, Cardová, Kucharčíková, Jelínková Synek, Mozga, Černý, Cardová, Kucharčíková, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 2 2:01.23
3 8 Pražáková, Voborníková, Strnádková, Šrejber, Sojka, Bezrouk Pražáková, Voborníková, Strnádková, Šrejber, Sojka, Bezrouk TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 2:01.60
4 168 Dusil, Pícha, Sochorová, Milerová, Kadavý, Kožušková Dusil, Pícha, Sochorová, Milerová, Kadavý, Kožušková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:02.05
5 99 Mach, Třebín, Běloubková, Nemejtová, Babjáková, Koszegi Mach, Třebín, Běloubková, Nemejtová, Babjáková, Koszegi AK Slovan Duchcov UAK Slovan Duchcov U 2 2:03.07
6 40 Zeman, Uher, Dudycha, Koletová, Konstantinovová, Urbanová Zeman, Uher, Dudycha, Koletová, Konstantinovová, Urbanová Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 3 2:03.16
7 111 Kroužel, Avmedoski, Šmíd, Bělíčková, Štěrbová, Chrastinová Kroužel, Avmedoski, Šmíd, Bělíčková, Štěrbová, Chrastinová SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S 3 2:05.37
8 3 Šmídová, Frejvaldová, Maixnerová, Petržela, Svoboda, Kohl Šmídová, Frejvaldová, Maixnerová, Petržela, Svoboda, Kohl TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 2 2:06.62
9 38 Výšek, Zeman, Němec, Adamcová, Ježková, Vondráčková Výšek, Zeman, Němec, Adamcová, Ježková, Vondráčková Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 4 2:06.83
10 90 Luksch, Kuřil, Balášová, Kutová, Sebránková, Apolén Luksch, Kuřil, Balášová, Kutová, Sebránková, Apolén ASK Lovosice UASK Lovosice U 1 2:11.16

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.79
1 161 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L
05 2 1.67 --ooooxoooooxxx
2 44 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC Pardubice PAC Pardubice P
05 10 1.61 o-ooooxooxxoxxx
3 42 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.55 oooxooxooxxx
4 112 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S
06 12 1.50 --o-ooxxx
5 114 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u Prahy SSokol Roztoky u Prahy S
05 8 1.50 -oooxooxxx
6 31 Antonín HronAntonín Hron
AO TJ Spartak Vrchlabí HAO TJ Spartak Vrchlabí H
05 6 1.50 oooooxoxxx
7 113 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 11 1.50 --ooxoxoxxx
8 43 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
AC Pardubice PAC Pardubice P
05 3 1.45 xoooooxxx
9 30 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z....
05 9 1.45 ooooxoxxx
10 94 Jan ApolénJan Apolén
ATLETIKA Kadaň z.s. UATLETIKA Kadaň z.s. U
05 1 1.40 oxoooxxx
11 24 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H
05 7 1.35 oooxxx
12 173 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L
05 5 1.35 xooxxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65
1 148 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L
06 11 1.53 -oooooooxooxxx
2 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice STJ Neratovice S
05 16 1.53 -oooooooxooxxx
3 61 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P
05 15 1.53 ---o-ooooxxoxxx
4 11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. HTJ Sokol Dvůr Králové n/L. H
05 14 1.53 --ooooxxoxoxoxxoxxx
5 12 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z....
05 7 1.50 -oooooxxoxxooxxx
6 133 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S
05 17 1.50 -----o-oxoxxx
7 72 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most UAK Most U
05 2 1.47 o-ooooooxxx
8 134 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SSK Sporting Příbram, Z.S. S
05 9 1.47 --ooxooxooxxx
9 147 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L
05 10 1.47 -ooooxooxoxxx
10 73 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK Lovosice UASK Lovosice U
05 13 1.47 -ooxoooxoxxoxxx
11 154 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 12 1.44 -o-o-ooxxx
12 55 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC Pardubice PAC Pardubice P
05 4 1.44 -xxoooxxooxoxxx
13 80 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U
05 8 1.38 -ooooxxx
14 59 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská Třebová PAK Slovan Moravská Třebová P
05 1 1.38 -o-oxoxxx
MS 62 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P
07 3 1.30 xoooxxx
MS 157 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 6 1.41 -oooxoxxoxxx
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H
05 5 NM --xxx
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 161 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L
05 1 5.43 5.195.325.275.325.430.00.0
2 166 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 13 5.23 x5.22x5.225.230.00.0
3 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H
05 12 4.87 4.874.144.514.874.540.00.0
4 164 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L
05 11 4.85 4.854.643.954.854.630.00.0
5 109 Jan MozgaJan Mozga
TJ Neratovice STJ Neratovice S
05 10 4.81 4.584.694.814.814.530.00.0
6 112 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S
06 7 4.77 4.774.734.524.774.720.00.0
7 32 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H
05 9 4.77 4.304.364.774.774.430.00.0
8 46 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra Litomyšl PTJ Jiskra Litomyšl P
07 8 4.69 4.694.624.544.694.490.00.0
9 23 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Jilemnice HTJ Jilemnice H
05 4 4.68 4.584.544.334.584.680.00.0
10 38 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P
05 6 4.67 4.594.334.674.67x0.00.0
11 47 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3 4.52 4.353.944.524.524.450.00.0
12 91 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U
05 5 4.19 3.834.194.164.194.030.00.0
13 90 Martin LukschMartin Luksch
ASK Lovosice UASK Lovosice U
05 2 4.09 4.093.653.974.093.850.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 17 4.92 4.864.914.824.914.920.00.0
2 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice STJ Neratovice S
05 14 4.91 4.734.754.534.754.910.00.0
3 77 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U
05 18 4.86 x4.864.804.864.770.00.0
4 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P
05 8 4.76 4.764.594.454.764.650.00.0
5 132 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SSK Sporting Příbram, Z.S. S
05 10 4.69 4.624.634.694.69x0.00.0
6 81 Barbora KutováBarbora Kutová
AK Most UAK Most U
05 11 4.67 4.524.424.674.674.470.00.0
7 79 Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina UAK Bílina U
05 12 4.65 4.264.384.654.654.170.00.0
8 8 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H
05 16 4.60 3.264.524.244.524.600.00.0
9 130 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno SA. C. TEPO Kladno S
05 7 4.59 4.274.434.504.504.590.00.0
10 9 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H
05 15 4.57 4.344.574.424.573.860.00.0
11 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
06 13 4.49 4.494.444.444.494.390.00.0
12 141 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L
06 9 4.49 4.354.374.494.494.370.00.0
13 12 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z....
05 2 4.48 3.834.354.144.354.480.00.0
14 63 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P
06 3 4.46 4.384.464.424.464.310.00.0
15 62 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P
07 5 4.25 3.894.174.254.254.030.00.0
MS 139 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 4.45 4.294.284.454.454.030.00.0
MS 67 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. PTJ Svitavy, z. s. P
05 4 4.37 4.374.214.354.374.280.00.0
MS 57 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P
06 1 4.13 4.133.884.014.134.080.00.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 135 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S
05 15 12.88 12.0412.6812.8812.8811.740.00.0
2 156 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L
05 14 11.87 11.7911.8711.4811.8711.120.00.0
3 132 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SSK Sporting Příbram, Z.S. S
05 10 11.80 11.1411.5311.8011.8011.760.00.0
4 147 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L
05 9 11.36 11.3610.8911.1511.3610.690.00.0
5 58 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 10.79 10.7909.44x10.79x0.00.0
6 136 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno SA. C. TEPO Kladno S
05 3 10.60 10.0610.1110.6010.6009.700.00.0
7 13 Linda BuštováLinda Buštová
TJ Jilemnice HTJ Jilemnice H
05 13 10.41 09.6409.4510.4110.4108.970.00.0
8 83 Nela PabištováNela Pabištová
AK Most UAK Most U
05 4 10.16 09.5409.6410.1610.1609.890.00.0
9 157 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 12 10.16 10.1608.9509.3610.1609.540.00.0
10 14 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Jilemnice HTJ Jilemnice H
05 8 09.87 09.6509.7707.9909.7709.870.00.0
11 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U
06 11 09.80 09.8009.5709.6409.8009.750.00.0
12 67 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. PTJ Svitavy, z. s. P
05 2 09.39 08.7709.2709.3909.3909.320.00.0
13 65 Veronika StehnováVeronika Stehnová
AK Slatiňany PAK Slatiňany P
05 1 09.30 09.1108.6209.3009.3008.730.00.0
14 80 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U
05 7 09.25 09.25x09.1309.2508.730.00.0
15 15 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H
05 6 07.93 x07.4707.9307.9307.400.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 170 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L
05 16 13.26 11.1413.0013.2613.2612.400.00.0
2 33 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. HTJ Sokol Dvůr Králové n/L. H
05 14 12.68 11.5010.6111.2711.5012.680.00.0
3 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice ST.J. Sokol Říčany a Radošov...
05 12 12.64 12.1411.5812.6412.6410.700.00.0
4 165 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s. LAC Rumburk, z.s. L
05 15 12.18 11.7512.1811.7812.1811.530.00.0
5 48 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 13 12.07 12.0711.4012.0512.0711.660.00.0
6 117 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u Prahy SSokol Roztoky u Prahy S
05 9 11.38 11.3810.1410.3011.3810.670.00.0
7 49 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P
05 10 10.76 10.4809.67x10.4810.760.00.0
8 111 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s. SSKP Nymburk, z.s. S
05 3 10.20 09.4410.0310.2010.2010.090.00.0
9 162 Jakub UlrichJakub Ulrich
AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L
06 7 09.71 09.0809.1109.7109.7109.560.00.0
10 98 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U
06 1 09.62 09.0509.0809.6209.6208.970.00.0
11 97 Jiří PaulJiří Paul
ASK Lovosice UASK Lovosice U
05 5 09.18 08.6009.0709.0009.0709.180.00.0
12 35 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H
05 8 09.16 09.1608.6908.8109.1608.850.00.0
13 47 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 09.09 08.5109.0908.6509.0908.850.00.0
14 96 Jiří VondráčekJiří Vondráček
ASK Děčín UASK Děčín U
05 6 08.37 07.4608.3708.2908.37x0.00.0
15 34 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H
06 11 08.27 x07.1807.3507.3508.270.00.0
50 Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků