Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B

Jablonec nad Nisou (8. 12. 2018)

Body - oddíly

# Oddíl Kategorie Body
1. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L Ml. žákyně 68,00
2. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L Ml. žáci 42,00
3. AC Mladá Boleslav z.s. L Ml. žáci 38,00
4. Athletic Club Ústí n/L. z.s. U Ml. žákyně 35,00
5. TJ Neratovice S Ml. žákyně 34,00
6. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H Ml. žáci 26,50
7. AC Vysoké Mýto z.s. P Ml. žáci 25,00
8. AK Most U Ml. žákyně 24,00
9. AC Pardubice P Ml. žáci 23,00
10. TJ Neratovice S Ml. žáci 19,00
11. TJ Sokol Kolín-atletika S Ml. žáci 19,00
12. AC Česká Lípa L Ml. žákyně 19,00
13. AC Slovan Liberec, z.s. L Ml. žákyně 19,00
14. SKP Nymburk, z.s. S Ml. žáci 18,00
15. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. P Ml. žáci 18,00
16. TJ Sokol Hradec Králové H Ml. žákyně 18,00
17. TJ Sokol Hradec Králové H Ml. žáci 17,00
18. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. P Ml. žákyně 15,00
19. SK Sporting Příbram, Z.S. S Ml. žákyně 14,00
20. Hvězda Pardubice z.s. P Ml. žákyně 13,00
21. AC Rumburk, z.s. L Ml. žáci 13,00
22. TJ Sokol Kolín-atletika S Ml. žákyně 13,00
23. Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. S Ml. žákyně 12,00
24. Atletika Chrudim, z.s. P Ml. žákyně 11,00
25. AC Čáslav z.s. S Ml. žákyně 11,00
26. Sokol Roztoky u Prahy S Ml. žáci 11,00
27. Dětské centrum Ostroměř, z.s. H Ml. žáci 11,00
28. AC Čáslav z.s. S Ml. žáci 11,00
29. TJ Spartak Vlašim S Ml. žákyně 11,00
30. TJ Sokol Jaroměř H Ml. žákyně 10,00
31. Hvězda Pardubice z.s. P Ml. žáci 10,00
32. AC Mladá Boleslav z.s. L Mix 10,00
33. USK PROVOD Ústí n/L. U Ml. žáci 10,00
34. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. H Ml. žáci 9,00
35. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H Ml. žákyně 9,00
36. SK Nové Město nad Metují H Ml. žákyně 8,00
37. TJ Jilemnice H Ml. žákyně 8,00
38. TJ Sokol Kolín-atletika S Mix 8,00
39. AC Turnov, z. s. L Ml. žáci 8,00
40. T.J. Sokol Říčany a Radošovice S Ml. žáci 8,00
41. AK Slovan Duchcov U Ml. žáci 7,00
42. TJ Sokol Dvůr Králové n/L. H Ml. žákyně 7,00
43. TJ Sokol Hradec Králové H Mix 6,00
44. ASK Lovosice U Ml. žáci 6,00
45. Dětské centrum Ostroměř, z.s. H Ml. žákyně 6,00
46. ASK Lovosice U Ml. žákyně 5,00
47. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. H Ml. žáci 5,00
48. TJ Sokol Jaroměř H Ml. žáci 5,00
49. AC Mladá Boleslav z.s. L Ml. žákyně 5,00
50. ATLETIKA Kadaň z.s. U Ml. žáci 5,00
51. AO TJ Spartak Vrchlabí H Ml. žáci 5,00
52. Atletika Stará Boleslav, z.s. S Ml. žáci 4,50
53. Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. S Ml. žáci 4,00
54. AK Slovan Duchcov U Mix 4,00
55. AC Pardubice P Ml. žákyně 4,00
56. TJ Jiskra Litomyšl P Ml. žáci 4,00
57. Atletika Litvínov, z.s. U Ml. žákyně 3,00
58. Atletika Chrudim, z.s. P Ml. žáci 3,00
59. AC Česká Lípa L Ml. žáci 3,00
60. TJ Svitavy, z. s. P Ml. žákyně 3,00
61. Athletic Club Ústí n/L. z.s. U Ml. žáci 2,00
62. Hvězda Pardubice z.s. P Mix 2,00
63. SK Nové Město nad Metují H Ml. žáci 1,00
64. AK Slovan Moravská Třebová P Ml. žákyně 1,00
65. AK Slatiňany P Ml. žákyně 0,00
66. Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s P Ml. žákyně 0,00
67. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. Ml. žákyně 0,00
68. SK Sokol Zlatníky, z.s S Ml. žákyně 0,00
69. SK Dobruška z.s. H Ml. žákyně 0,00
70. AC Turnov, z. s. L Ml. žákyně 0,00
71. AC Vysoké Mýto z.s. P Ml. žákyně 0,00
72. AK Bílina U Ml. žákyně 0,00
73. A. C. TEPO Kladno S Ml. žákyně 0,00
74. SK Dobruška z.s. H Ml. žáci 0,00
75. TJ Jilemnice H Ml. žáci 0,00
76. SKP Nymburk, z.s. S Mix 0,00
77. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L Mix 0,00
78. ASK Lovosice U Mix 0,00
79. Atletika Chrudim, z.s. P Mix 0,00
80. ASK Děčín U Ml. žáci 0,00
81. AC Slovan Liberec, z.s. L Ml. žáci 0,00
82. USK PROVOD Ústí n/L. U Ml. žákyně 0,00