Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B

Jablonec nad Nisou (8. 12. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 118 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 7 2:13.40 11.00
2 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 8 2:18.73 9.00
3 168 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 2:22.87 8.00
4 26 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:28.37 7.00
5 167 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 5 2:30.25 6.00
6 25 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. HTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. H 2 2:33.89 5.00
7 24 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 1 2:38.68
8 120 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:39.89 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:21.04 3.00
2 41 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:21.17
3 94 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s. UATLETIKA Kadaň z.s. U 1 2:23.03 2.00
4 119 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:23.80
5 163 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 2:24.41
6 95 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 4 2:38.15 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 118 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 7 2:13.40 11.00
2 39 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 8 2:18.73 9.00
3 40 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:21.04 3.00
4 41 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:21.17
5 168 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 2:22.87 8.00
6 94 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s. UATLETIKA Kadaň z.s. U 1 2:23.03 2.00
7 119 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:23.80
8 163 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 2:24.41
9 26 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s. HDětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:28.37 7.00
10 167 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 5 2:30.25 6.00
11 25 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. HTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. H 2 2:33.89 5.00
12 95 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 4 2:38.15 1.00
13 24 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s. HSK Dobruška z.s. H 1 2:38.68
14 120 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:39.89 4.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 1 2:28.92 11.00
2 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:31.36 9.00
3 7 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 8 2:33.55 8.00
4 129 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.53 7.00
5 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 2 2:36.41 6.00
6 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 5 2:38.73 4.00
7 150 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 2:40.26
8 6 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 2:45.41
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 2:38.21 5.00
2 76 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 2:39.57 3.00
3 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:41.30 2.00
4 57 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:43.18 1.00
5 138 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 1 2:43.73
6 75 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 2:46.03
7 56 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s PČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:47.21
MS 152 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 2:36.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 1 2:28.92 11.00
2 151 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 2:31.36 9.00
3 7 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 8 2:33.55 8.00
4 129 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. SAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.53 7.00
5 4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol Jaroměř HTJ Sokol Jaroměř H 2 2:36.41 6.00
6 152 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 8 2:36.84
7 74 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most UAK Most U 4 2:38.21 5.00
8 137 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 5 2:38.73 4.00
9 76 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 2:39.57 3.00
10 150 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 2:40.26
11 54 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 6 2:41.30 2.00
12 57 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 5 2:43.18 1.00
13 138 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s. SAC Čáslav z.s. S 1 2:43.73
14 6 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 2:45.41
15 75 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 2:46.03
16 56 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s PČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:47.21