Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B

Jablonec nad Nisou (8. 12. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 07.75
2 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 07.78
3 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.91
4 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 1 08.18
5 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.33
6 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.63
7 164 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 07.96
2 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 08.15
3 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 08.22
4 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 6 08.27
5 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 08.30
6 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 07.75
2 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 07.78
3 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.91
4 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 4 07.96
5 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 08.15
6 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 1 08.18
7 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 3 08.22
8 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 6 08.27
9 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 7 08.30
10 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.33
11 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.39
12 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.63
13 164 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 08.75

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 5 07.70 11.00
2 36 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 4 07.71 9.00
3 106 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 07.88 8.00
4 159 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 07.89 7.00
5 21 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 2 08.17 6.00
6 37 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice PAC Pardubice P 7 08.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. HTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. H 4 08.13
2 121 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.21 4.00
3 160 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa LAC Česká Lípa L 6 08.44 3.00
4 90 Martin LukschMartin Luksch 05 ASK Lovosice UASK Lovosice U 3 08.45 2.00
5 38 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 2 08.51
6 91 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L. UUSK PROVOD Ústí n/L. U 7 08.78 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.13
2 1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 08.22
3 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.37
4 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.45
5 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 7 08.62
6 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 2 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.23
2 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.45
3 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.49
4 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 3 08.75
5 72 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK Most UAK Most U 7 08.93
145 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 3 08.34
2 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.36
3 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 6 08.48
MS 66 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 08.65
MS 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 2 08.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.13
2 1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 08.22
3 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.23
4 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 3 08.34
5 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 08.36
6 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 5 08.37
7 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.45
7 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.45
9 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 6 08.48
10 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.49
11 131 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 2 08.54
12 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 7 08.62
13 66 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. PAC Vysoké Mýto z.s. P 5 08.65
14 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 3 08.75
15 72 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK Most UAK Most U 7 08.93
16 78 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. UAtletika Litvínov, z.s. U 2 09.05
145 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 08.18 11.00
2 51 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. PŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.20 9.00
3 125 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ Neratovice STJ Neratovice S 7 08.28 8.00
4 71 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. UAthletic Club Ústí n/L. z.s. U 6 08.31 7.00
5 142 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 08.43 6.00
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak Vlašim STJ Spartak Vlašim S 5 08.36 4.00
2 144 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 4 08.45
3 53 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. PAtletika Chrudim, z.s. P 3 08.56 3.00
4 127 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika STJ Sokol Kolín-atletika S 6 08.57
5 3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 7 08.77 2.00
6 52 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. PHvězda Pardubice z.s. P 2 08.78
Celkem 6 závodníků