výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále běžeckého poháru mládeže

Alfrédov (24. 11. 2018)

Přespolní běh - štafeta - Dorostenci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Kováčech, Pastor, Zemaníková, Sasynová Kováčech, Pastor, Zemaníková, Sasynová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:12:25
2 11 Stibal, Staníček, Kouřilová, Charvátová Stibal, Staníček, Kouřilová, Charvátová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:12:39
3 12 Gogela, Grégr, Lavrinčíková, Drásalová Gogela, Grégr, Lavrinčíková, Drásalová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:12:45
4 3 Řehula, Strnad, Dvořáková, Veldová Řehula, Strnad, Dvořáková, Veldová 01 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:12:50
5 5 Vaidiš, Šebo, Sedlecká, Navrátilová Vaidiš, Šebo, Sedlecká, Navrátilová 01 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:13:02
6 6 Martinák, Janeček, Bisová, Porubčanová Martinák, Janeček, Bisová, Porubčanová 01 Ústecký krajÚstecký kraj 0:13:05
7 10 Janík, Sádlík, Šaclová, Němcová Janík, Sádlík, Šaclová, Němcová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 0:13:07
8 4 Matulka, Davidík, Křenková, Fořtová Matulka, Davidík, Křenková, Fořtová 01 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:13:09
9 7 Kolín, Hanyk, Čadová, Horáčková Kolín, Hanyk, Čadová, Horáčková 01 Liberecký krajLiberecký kraj 0:13:13
10 8 Paleček, Vintr, Sádlová, Jansová Paleček, Vintr, Sádlová, Jansová 01 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 0:13:23
11 1 Vrána, Beneš, Hartmanová, Chlupáčová Vrána, Beneš, Hartmanová, Chlupáčová 01 PrahaPraha 0:13:25
12 9 Vítek, Boháč, Dušková, Řeháková Vítek, Boháč, Dušková, Řeháková 01 Pardubický krajPardubický kraj 0:13:38
13 2 Dryák, Kabrda, Pelová, Roubíková Dryák, Kabrda, Pelová, Roubíková 01 Středočeský krajStředočeský kraj 0:13:41
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - štafeta - Žáci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Červenka, Hlavačka, Cagašová, Máchová Červenka, Hlavačka, Cagašová, Máchová 03 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:12:41
2 11 Plaček, Odehnal, Štoudková, Svobodová Plaček, Odehnal, Štoudková, Svobodová 03 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:12:44
3 12 Hroch, Oplocký, Dostálová, Gieselová Hroch, Oplocký, Dostálová, Gieselová 03 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:12:50
4 2 Šolc, Dražan, Placatková, Adamcová Šolc, Dražan, Placatková, Adamcová 03 Středočeský krajStředočeský kraj 0:12:57
5 10 Vokoun, Dolák, Střešňáková, Podrábská Vokoun, Dolák, Střešňáková, Podrábská 03 Kraj VysočinaKraj Vysočina 0:13:07
6 6 Hřích, Synáček, Helebrantová, Kalibová Hřích, Synáček, Helebrantová, Kalibová 03 Ústecký krajÚstecký kraj 0:13:11
7 9 Bílek, Vebr, Stránská, Serbousková Bílek, Vebr, Stránská, Serbousková 03 Pardubický krajPardubický kraj 0:13:13
8 7 Šlapák, Kopřiva, Šlapáková, Janecká Šlapák, Kopřiva, Šlapáková, Janecká 03 Liberecký krajLiberecký kraj 0:13:16
9 1 Minol, Kožina, Přikrylová, Landsmannová Minol, Kožina, Přikrylová, Landsmannová 03 PrahaPraha 0:13:18
10 4 Pergler, Trávníček, Pavlíčková, Vimmerová Pergler, Trávníček, Pavlíčková, Vimmerová 03 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:13:19
11 3 Gribbin, Brejška, Gutwirthová, Hesová Gribbin, Brejška, Gutwirthová, Hesová 03 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:13:28
12 5 Kundrát, Slaba, Loufková, Srogoňová Kundrát, Slaba, Loufková, Srogoňová 03 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:13:44
13 8 Štrégl, Chaloupský, Horáčková, Tobišková Štrégl, Chaloupský, Horáčková, Tobišková 03 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 0:13:48
14 13 Sedlář, Vizner, Peričová, Hendrychová Sedlář, Vizner, Peričová, Hendrychová 03 Zlínský krajZlínský kraj 0:14:01
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - štafeta - Ml. žáci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Blatný, Marinov, Jindrová, Šebrlová Blatný, Marinov, Jindrová, Šebrlová 05 PrahaPraha 0:13:29
2 4 Švígler, Pergler, Kubecová, Provalilová Švígler, Pergler, Kubecová, Provalilová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 0:13:31
3 12 Hřebíček, Slavíček, Klimentová, Hloušková Hřebíček, Slavíček, Klimentová, Hloušková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 0:13:33
4 11 Růža, Odehnal, Hudečková, Křížová Růža, Odehnal, Hudečková, Křížová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 0:13:33
5 14 Turek, Dvořák, Bystřičanová, Feilhauerová Turek, Dvořák, Bystřičanová, Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 0:13:49
6 7 Čada, Vodička, Hadravová, Pergerová Čada, Vodička, Hadravová, Pergerová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 0:13:56
7 10 Dreisig, Dočkal, Machovcová, Horákovská Dreisig, Dočkal, Machovcová, Horákovská 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 0:13:56
8 5 Surovec, Janecký, Kučerová, Šalátová Surovec, Janecký, Kučerová, Šalátová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 0:14:09
9 6 Zahálka, Apolén, Babjáková, Vávrová Zahálka, Apolén, Babjáková, Vávrová 05 Ústecký krajÚstecký kraj 0:14:15
10 2 Malina, Hošek, Chvátalová, Jedličková Malina, Hošek, Chvátalová, Jedličková 05 Středočeský krajStředočeský kraj 0:14:18
11 3 Nový, Hrdlička, Manuel, Řádová Nový, Hrdlička, Manuel, Řádová 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 0:14:23
12 8 Kuhn, Bezrouk, Metelková, Voborníková Kuhn, Bezrouk, Metelková, Voborníková 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 0:14:45
13 9 Houf, Kristl, Koletová, Slonková Houf, Kristl, Koletová, Slonková 05 Pardubický krajPardubický kraj 0:14:50
14 13 Hanslík, Kliment, Světlíková, Boková Hanslík, Kliment, Světlíková, Boková 05 Zlínský krajZlínský kraj 0:16:07
Celkem 14 závodníků