výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C

Ostrava - Vítkovice (8. 12. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 07.46
2 41 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.79
3 77 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.87
4 8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 08.02
5 112 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.15
6 113 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 7 08.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.89
2 140 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.10
3 41 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.22
4 79 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.29
5 78 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.42
114 Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 07.46
2 41 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.79
3 77 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.87
4 5 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.89
5 8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 08.02
6 140 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 08.10
7 112 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.15
8 41 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.22
9 113 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 7 08.23
10 79 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.29
11 78 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.42
114 Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 07.44 9.00
2 77 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.79 7.00
3 41 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.82 6.00
4 5 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 07.94 5.00
5 8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.08 4.00
6 140 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 08.09 3.00
7 112 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.23 2.00
8 79 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 08.39 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 08.25 9.00
2 72 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.32 7.00
3 2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.34 6.00
4 73 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 08.41 5.00
5 36 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.42 4.00
6 107 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 7 08.53 3.00
7 57 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 08.68 2.00
8 116 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.92 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.29
2 73 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 08.47
3 71 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.52
4 57 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.60
5 38 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.68
6 106 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 09.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.28
2 2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.35
3 36 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.44
4 107 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.47
5 116 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 7 08.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.28
2 1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.29
3 2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.35
4 36 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.44
5 73 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 08.47
5 107 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.47
7 71 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.52
8 57 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.60
9 38 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.68
10 116 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 7 08.87
11 106 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 09.01

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 17.72 9.00
2 5 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 19.13 6.00
3 8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 19.30 5.00
4 41 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 19.43
5 77 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.46 4.00
6 113 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 19.81 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 18.75 7.00
2 79 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.59 3.00
3 140 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.06 1.00
4 78 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.47
114 Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 17.72 9.00
2 41 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 18.75 7.00
3 5 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 19.13 6.00
4 8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 19.30 5.00
5 41 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 19.43
6 77 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.46 4.00
7 79 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.59 3.00
8 113 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 19.81 2.00
9 140 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.06 1.00
10 78 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.47
114 Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.85 9.00
2 2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 19.87 7.00
3 100 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.83 3.00
4 64 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.86 2.00
5 38 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.33 6.00
2 107 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.46 5.00
3 72 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 20.75 4.00
4 73 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 20.90
5 115 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 22.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.85 9.00
2 2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 19.87 7.00
3 36 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.33 6.00
4 107 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.46 5.00
5 72 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 20.75 4.00
6 100 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.83 3.00
7 64 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.86 2.00
8 73 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 20.90
9 38 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.70
10 115 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 22.18 1.00

800 m - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 2:15.65 9.00
2 97 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 2:21.62 7.00
3 19 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 11 2:22.04 6.00
4 86 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 2:24.97 5.00
5 66 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:25.99 4.00
6 20 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 2:27.80 3.00
7 112 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:28.49 2.00
8 96 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.95
MS 83 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10 2:33.99
10 133 Patrik MatulaPatrik Matula 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 2:38.28 1.00
134 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 9 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 2:26.09 9.00
2 92 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 2:27.44 7.00
3 56 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 2:29.32 6.00
4 91 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 2:30.63 5.00
5 55 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 2:30.93 4.00
6 15 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 11 2:32.95 3.00
7 57 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:37.00
8 93 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 2:37.39
9 128 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 2:38.07 2.00
10 127 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Zlínský krajZlínský kraj 9 2:42.04 1.00
11 129 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 Zlínský krajZlínský kraj 10 2:45.26
Poznámky:
39.31 16 200m 1:14.81 16 400m 1:51.31 92 600m
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 David KovářDavid Kovář 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 09.26 9.00
2 43 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 09.39 7.00
3 131 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.48 6.00
4 86 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 10.55 2.00
22 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.71 5.00
2 140 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.79 4.00
3 77 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.06 3.00
4 48 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 10.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 David KovářDavid Kovář 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 09.26 9.00
2 43 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 09.39 7.00
3 131 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.48 6.00
4 12 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.71 5.00
5 140 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.79 4.00
6 77 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.06 3.00
7 48 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 10.18
8 86 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 10.55 2.00
22 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.52 9.00
2 116 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 10.33 6.00
3 80 Jana DrásalováJana Drásalová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.39
4 124 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.49 5.00
5 115 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.53
6 45 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 10.84 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.94 7.00
2 35 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 10.55 4.00
3 7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 10.56 3.00
4 44 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.77 2.00
5 46 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 11.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.52 9.00
2 82 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.94 7.00
3 116 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 10.33 6.00
4 80 Jana DrásalováJana Drásalová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.39
5 124 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.49 5.00
6 115 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.53
7 35 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 10.55 4.00
8 7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 10.56 3.00
9 44 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.77 2.00
10 45 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 10.84 1.00
11 46 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 11.10

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.661.641.62 Body
1 136 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 10 1.63 ooooooooooxxxxxo 9.00
2 50 David KovářDavid Kovář
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 1.63 -oooooooooxxxxxx 7.00
3 21 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 7 1.60 oooooooooxxx 6.00
4 101 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 2 1.57 ooooooxooxxx 5.00
5 140 Wiliam HřibWiliam Hřib
Zlínský krajZlínský kraj
05 8 1.54 ooooooxoxxx 4.00
6 62 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 5 1.51 -oooooxxx 3.00
7 61 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 9 1.48 ooxoxoxxoxxx
8 99 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 1 1.45 oooxoxxx 2.00
9 98 Martin MlčochMartin Mlčoch
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 3 1.40 oooxxx
10 77 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 4 1.35 oxoxxx
22 Ondřej SamiecOndřej Samiec
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 6 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 53 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 1.52 ----xoooxxooxxx 9.00
2 88 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 1.49 --ooooxooxxx 7.00
3 54 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 8 1.49 --oooooxoxxx 6.00
4 124 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 1.46 ---ooooxxx 5.00
5 100 Gabriela BegováGabriela Begová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 5 1.46 -ooxxoxoxooxxx 4.00
6 126 Natálie NovotnáNatálie Novotná
Zlínský krajZlínský kraj
05 9 1.46 -ooooxoxoxxx 3.00
7 14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 10 1.46 --ooxoxoxoxxx 2.00
8 13 Kristýna MatějováKristýna Matějová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 1.46 -oooxooxxoxxx 1.00
9 125 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Zlínský krajZlínský kraj
05 4 1.43 --ooxxooxxx
10 52 Tereza JanouškováTereza Janoušková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 2 1.40 -ooxooxxx
11 90 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 7 1.30 --xoxxx
Celkem 11 závodníků

6 x 200 m - Mix

(so, 8.12.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Horáček, Krejčiříková, Jakusidisová, Budín, Němcová, Hanek Horáček, Krejčiříková, Jakusidisová, Budín, Němcová, Hanek Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 2:40.01 8.00
2 7 Suchánková, Tkáčová, Teslík, Kremser, Podvéský, Synková Suchánková, Tkáčová, Teslík, Kremser, Podvéský, Synková Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:47.47 6.00
3 56 Hudečková, Bezdíčková, Konečná, Hanek, Pavlíček, Jež Hudečková, Bezdíčková, Konečná, Hanek, Pavlíček, Jež Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 2:47.70
4 72 Světlíková, Begová, Štoplová, Peterka, Lambertucci, Moravec Světlíková, Begová, Štoplová, Peterka, Lambertucci, Moravec Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 2:47.88 4.00
5 107 Hefková, Hanáková, Hřib, Janča, Samohýlová, Dostál Hefková, Hanáková, Hřib, Janča, Samohýlová, Dostál Zlínský krajZlínský kraj 4 2:52.54 2.00
6 71 Homoláčová, Drozdová, Zelová, Mikeš, Slavíček, Šiška Homoláčová, Drozdová, Zelová, Mikeš, Slavíček, Šiška Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 2:53.15
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.45 5.45xx5.455.295.155.28 9.00
2 9 Jan KremserJan Kremser
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 2 5.19 5.194.874.905.19xx2.62 7.00
3 47 Ondřej BudínOndřej Budín
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 9 5.15 5.094.944.865.094.734.845.15 6.00
4 85 Adam PolanskýAdam Polanský
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 7 5.15 x5.154.465.15x4.995.06 5.00
5 131 Šimon PekařŠimon Pekař
Zlínský krajZlínský kraj
05 1 5.13 4.82x5.125.125.135.064.98 4.00
6 119 Filip HanáčekFilip Hanáček
Zlínský krajZlínský kraj
05 8 5.01 4.504.834.774.834.764.655.01 3.00
7 10 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 5.00 5.004.48x5.003.444.794.58 2.00
8 48 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 10 4.75 4.644.694.754.754.494.484.72
9 78 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 5 4.64 3.824.644.644.644.624.554.58 1.00
10 133 Patrik MatulaPatrik Matula
Zlínský krajZlínský kraj
05 3 4.43 3.414.434.384.434.20xx
11 83 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 4.05 xx3.633.63x4.053.57
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 5 5.13 4.824.835.035.034.924.795.13 9.00
2 53 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.07 4.755.025.075.074.94xx 7.00
3 39 Tereza MyškováTereza Myšková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 12 4.96 4.694.864.934.93x4.954.96 6.00
4 88 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 10 4.88 4.484.884.724.884.614.554.62 5.00
5 16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 6 4.79 x4.70-4.704.79xx 4.00
6 71 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 4.69 xx4.594.594.69x4.68 3.00
7 82 Eliška ZelováEliška Zelová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 9 4.62 4.624.254.334.624.60x4.34
8 126 Natálie NovotnáNatálie Novotná
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 4.52 4.20x4.404.404.314.264.52 2.00
9 63 Eliška GrzybováEliška Grzybová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 4 4.38 4.383.993.994.38x4.26x
MS 35 Michaela SochováMichaela Sochová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 4.30 4.154.304.004.304.064.244.18
11 106 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 4.26 3.944.093.794.094.263.813.79 1.00
12 110 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 2 4.21 3.644.214.144.214.18x3.92
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Martina MazurováMartina Mazurová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 10 13.54 12.8613.0113.2113.2113.5412.3612.67 9.00
2 3 Alice StehnováAlice Stehnová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 8 12.37 12.1212.3712.0512.3712.04xx 7.00
3 39 Tereza MyškováTereza Myšková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 7 11.95 11.1311.0511.9511.9511.2311.3311.52 6.00
4 75 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 9 11.25 10.9710.9710.9710.9711.2510.7711.08 5.00
5 76 Silvie BeňováSilvie Beňová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 10.90 09.5909.6709.8009.8010.9010.6509.38
6 125 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Zlínský krajZlínský kraj
05 5 10.89 09.9909.8910.2910.2910.8510.8909.48 4.00
7 4 Lucie BláhováLucie Bláhová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 4 10.79 10.5610.7909.7910.7910.1310.0410.13 3.00
8 110 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 09.80 09.4909.4709.8009.8009.4708.7209.56 2.00
9 65 Markéta MaškováMarkéta Mašková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 1 08.87 08.8708.0008.6108.8708.7008.0908.08 1.00
10 137 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Zlínský krajZlínský kraj
05 2 08.47 08.4708.0007.9308.4708.2208.0307.97
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Martin GrulichMartin Grulich
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 5 13.96 13.20xx13.2013.96x13.14 9.00
2 136 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 13.46 12.7012.5712.3012.7012.4913.4613.01 7.00
3 18 Alan NiemczykAlan Niemczyk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 12.47 11.6912.4710.6612.4711.6710.6512.23 6.00
4 60 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 4 11.52 10.5810.6210.2210.6210.329.8511.52 5.00
5 132 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
Zlínský krajZlínský kraj
05 8 10.73 9.9810.739.839.9810.2910.4710.02 4.00
6 85 Adam PolanskýAdam Polanský
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 10.31 10.3110.009.969.969.889.549.68 3.00
7 58 Jan FialaJan Fiala
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 3 10.23 9.7710.1110.079.779.568.8810.23 2.00
8 95 Martin CardaMartin Carda
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 2 09.47 9.468.919.269.469.179.479.07 1.00
Celkem 8 závodníků