Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C

Ostrava - Vítkovice (8. 12. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.45 5.45xx5.455.295.155.28 9.00
2 9 Jan KremserJan Kremser
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 2 5.19 5.194.874.905.19xx2.62 7.00
3 47 Ondřej BudínOndřej Budín
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 9 5.15 5.094.944.865.094.734.845.15 6.00
4 85 Adam PolanskýAdam Polanský
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 7 5.15 x5.154.465.15x4.995.06 5.00
5 131 Šimon PekařŠimon Pekař
Zlínský krajZlínský kraj
05 1 5.13 4.82x5.125.125.135.064.98 4.00
6 119 Filip HanáčekFilip Hanáček
Zlínský krajZlínský kraj
05 8 5.01 4.504.834.774.834.764.655.01 3.00
7 10 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 5.00 5.004.48x5.003.444.794.58 2.00
8 48 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 10 4.75 4.644.694.754.754.494.484.72
9 78 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 5 4.64 3.824.644.644.644.624.554.58 1.00
10 133 Patrik MatulaPatrik Matula
Zlínský krajZlínský kraj
05 3 4.43 3.414.434.384.434.20xx
11 83 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 4.05 xx3.633.63x4.053.57
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 5 5.13 4.824.835.035.034.924.795.13 9.00
2 53 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.07 4.755.025.075.074.94xx 7.00
3 39 Tereza MyškováTereza Myšková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 12 4.96 4.694.864.934.93x4.954.96 6.00
4 88 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 10 4.88 4.484.884.724.884.614.554.62 5.00
5 16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 6 4.79 x4.70-4.704.79xx 4.00
6 71 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 4.69 xx4.594.594.69x4.68 3.00
7 82 Eliška ZelováEliška Zelová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 9 4.62 4.624.254.334.624.60x4.34
8 126 Natálie NovotnáNatálie Novotná
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 4.52 4.20x4.404.404.314.264.52 2.00
9 63 Eliška GrzybováEliška Grzybová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 4 4.38 4.383.993.994.38x4.26x
MS 35 Michaela SochováMichaela Sochová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 4.30 4.154.304.004.304.064.244.18
11 106 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 4.26 3.944.093.794.094.263.813.79 1.00
12 110 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 2 4.21 3.644.214.144.214.18x3.92
Celkem 12 závodníků