výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A

Praha - Strahov (9. 12. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.59
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.68
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.02
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.24
5 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.92
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.04
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.13
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.24
5 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.26
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.50
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.62
5 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.72
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.86
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.97
4 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.15
5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.12
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.32
3 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.72
4 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.75
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.06
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.07
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.10
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.24
5 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.33
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.51
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.53
5 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.07
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.34
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.47
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.50
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.19
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.23
3 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.68
4 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.74
5 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.04
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40
4 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.53
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.54
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.75
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 18.86
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.14
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.46
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.55
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.77
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 19.32
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 20.18
3 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.42
4 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 22.04
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.24
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.59
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.12
4 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.54
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.95
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.67
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.30
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.31
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 21.12
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 21.70
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.05
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.13
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.33
4 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 20.84
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.69
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.53
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.21
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.31
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.00
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:16.13
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:16.28
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:17.92
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.35
6 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:19.69
7 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:21.81
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:21.36
2 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:21.88
3 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:22.96
4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.77
5 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:28.05
6 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:28.63
7 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.85
8 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:30.67
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:23.29
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:26.46
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:28.94
4 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:28.95
5 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:30.65
6 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:31.82
7 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:34.98
8 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:35.58
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.19
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:36.25
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:37.95
5 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:38.24
6 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:42.04
7 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:43.14
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.33
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.88
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.93
4 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.02
5 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.70
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.12
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.29
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.00
Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.01
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.20
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.24
4 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.52
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.64
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.77
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.79
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.22
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.92
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.09
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.23
4 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.41
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.45
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.74
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.99
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.08
4 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.27
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.51
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1.71
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.68
3 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.56
4= Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.53
4= Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.53
6 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.53
7 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 1.44
8 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.41
9 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.38
10 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.35
David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 NM
Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.61
2 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.58
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.55
4 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.55
5 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.52
6 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.49
7 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.49
8 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 1.49
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.46
10 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1.46
11 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1.40
12 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1.40
13 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1.40
Celkem 13 závodníků

6 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 1 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křížová, Kaucká, Šimková, Marinov, Labuť, Hrubý Křížová, Kaucká, Šimková, Marinov, Labuť, Hrubý 05 PrahaPraha 2:39.81
2 Vacek, Poslušný, Svoboda, Šefránková, Šteierová, Bahenská Vacek, Poslušný, Svoboda, Šefránková, Šteierová, Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:41.78
3 Dzurová, Fleisig, Záhořová, Zajíc, Jánská, Houžvička Dzurová, Fleisig, Záhořová, Zajíc, Jánská, Houžvička 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:44.26
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tuček, Pavlidu, Manďák, Musilová, Dreisig, Sobotková Tuček, Pavlidu, Manďák, Musilová, Dreisig, Sobotková 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:51.65
2 Sochůrek, Šmrha, Škarda, Augustová, Hejdová, Kučerová Sochůrek, Šmrha, Škarda, Augustová, Hejdová, Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:55.63
Němečková, Jelínková, Lasíková, Beseda, Auředník, Plachý Němečková, Jelínková, Lasíková, Beseda, Auředník, Plachý 05 PrahaPraha DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Zvěřinová, Skála, Salcmanová, Štrunc, Čermáková, Peterka Zvěřinová, Skála, Salcmanová, Štrunc, Čermáková, Peterka 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj DQ
Kučera, Janecký, Surovec, Stejskalová, Peinová, Burešová Kučera, Janecký, Surovec, Stejskalová, Peinová, Burešová 05 Karlovarský kraj BKarlovarský kraj B DQ
Skuček, Novotný, Sobotka, Řádová, Borová, Kümmelová Skuček, Novotný, Sobotka, Řádová, Borová, Kümmelová 05 Jihočeský krajJihočeský kraj DQ
Šroufek, Dobešová, Koucký, Machovcová,Vostál, Zahrádková Šroufek, Dobešová, Koucký, Machovcová,Vostál, Zahrádková 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina DQ
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5.41
2 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.20
3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.05
4 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.97
5 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.89
6 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4.80
7 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.70
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.64
9 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.41
10 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.23
11 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.21
12 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4.15
13 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.96
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5.09
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5.01
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.88
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.82
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.68
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.62
7 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4.47
8 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4.44
9 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4.41
10 Barbora SamkováBarbora Samková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 4.28
11 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.25
12 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.24
13 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4.19
14 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.12
15 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.80
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 12.58
2 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 11.82
3 Klára HonsůKlára Honsů
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11.72
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11.18
5 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10.94
6 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10.78
7 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10.64
8 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 10.52
9 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 10.44
10 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 10.22
11 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 09.94
12 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 09.30
13 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 08.90
14 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.58
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 14.40
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13.34
3 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11.77
4 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 11.25
5 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 11.00
6 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 10.95
7 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10.60
8 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 10.58
9 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 10.42
10 Adam PajkrAdam Pajkr
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 10.30
11 Martin ČernýMartin Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 09.27
12 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 09.09
13 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.14
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Praha Praha 05 PrahaPraha 116.00
2 Jihočeský kraj Jihočeský kraj 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 096.50
3 Plzeňský kraj Plzeňský kraj 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 084.00
4 Kraj Vysočina Kraj Vysočina 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 057.50
5 Karlovarský kraj Karlovarský kraj 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 032.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Plzeňský kraj Plzeňský kraj 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 107.00
2 Praha Praha 05 PrahaPraha 099.00
3 Jihočeský kraj Jihočeský kraj 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 079.00
4 Kraj Vysočina Kraj Vysočina 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 054.00
5 Karlovarský kraj Karlovarský kraj 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 053.00
Celkem 5 závodníků