výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A

Praha - Strahov (9. 12. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5.41
2 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.20
3 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.05
4 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.97
5 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.89
6 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4.80
7 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.70
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.64
9 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.41
10 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.23
11 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.21
12 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4.15
13 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.96
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5.09
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5.01
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.88
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.82
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.68
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.62
7 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4.47
8 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4.44
9 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4.41
10 Barbora SamkováBarbora Samková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 4.28
11 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.25
12 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.24
13 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4.19
14 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.12
15 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.80
Celkem 15 závodníků