Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06 Body
1 68 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 32 2.06 -------oooooooxo 859.00
2 15 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 29 1.94 -------oxooxoxxoxxx 749.00
3 152 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 28 1.86 ----oooooxoxxx 679.00
4 80 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 26 1.86 ---oo-ooxxoxoxxx 679.00
5 149 Ondřej KiszaOndřej Kisza
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 25 1.86 ---oooooxoxxoxxx 679.00
6 158 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 23 1.82 ---ooxooooxxx 644.00
7 4 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 27 1.82 ----ooooxoxxx 644.00
8 102 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
99 24 1.82 ---ooxxooxoxoxxx 644.00
9 13 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 19 1.70 ---o-oxxx 544.00
10 113 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 11 1.70 --ooxooxxx 544.00
11 6 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 20 1.70 ---xoxooxxx 544.00
12 127 Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 18 1.70 ooxoxoxooxxx 544.00
13 116 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 12 1.70 ---ooxoxxx 544.00
14= 170 Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 22 1.70 ---xooxoxxx 544.00
14= 28 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 30 1.70 xoooooxoxxx 544.00
16 103 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 15 1.70 ---ooxxoxxx 544.00
17= 185 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 4 1.70 xoxooxooxxoxxx 544.00
17= 94 Ondřej SurovecOndřej Surovec
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
02 16 1.70 ooxooxxoxxoxxx 544.00
19= 55 Jan PetrekJan Petrek
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 6 1.66 oooooxxx 512.00
19= 121 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 17 1.66 -ooooxxx 512.00
21 25 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 31 1.66 oooxooxxx 512.00
22 135 Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 8 1.66 oooxxooxxx 512.00
23 38 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 9 1.66 ooooxoxxx 512.00
24 159 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 13 1.66 ooxooxoxxx 512.00
25= 73 Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 3 1.66 ooxooxxoxxx 512.00
25= 140 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 10 1.66 ---xoxxoxxx 512.00
27= 44 Michal ProvodMichal Provod
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 5 1.62 ooooxxx 480.00
27= 53 Vítek LukavecVítek Lukavec
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 14 1.62 ooooxxx 480.00
29 89 Jiří KuciakJiří Kuciak
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
01 1 1.62 xooooxxx 480.00
30 188 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
02 2 1.62 oxooxoxxx 480.00
31 61 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ TáborSPŠ Tábor
02 7 1.62 oxooxxoxxx 480.00
32 169 Marek ArbeitMarek Arbeit
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 21 1.58 oooxxx 449.00
Celkem 32 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 321 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 32 1.72 --------oooooxxx 879.00
2 337 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 31 1.72 -------ooxoxoxxoxoxxx 879.00
3 301 Monika KopeckáMonika Kopecká
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 28 1.64 -----ooooooxxx 783.00
4 338 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 30 1.56 ----oooooxxx 689.00
5 314 Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
99 27 1.56 ---oooxooxxoxxx 689.00
6= 254 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 24 1.52 ---ooooo-xxx 644.00
6= 225 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 9 1.52 ----ooooxxx 644.00
8= 311 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 26 1.48 --oooooxxx 599.00
8= 257 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 20 1.48 ---ooooxxx 599.00
8= 277 Barbora HložkováBarbora Hložková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 29 1.48 ---oooox-xx 599.00
8= 279 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 1.48 ---oooox-xx 599.00
12 374 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 18 1.48 ---xooooxxx 599.00
13= 238 Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 6 1.48 ---oooxoxxx 599.00
13= 202 Anna KozlováAnna Kozlová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 23 1.48 -oooooxoxxx 599.00
15 268 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 15 1.44 ooooooxxx 555.00
16 326 Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 21 1.44 --oxoxooxxx 555.00
17= 386 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 12 1.44 -oooxoxoxxx 555.00
17= 207 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 8 1.44 --ooxoxoxxx 555.00
19 357 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 19 1.44 --xooxoxoxxx 555.00
20 216 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 22 1.40 ----oxxx 512.00
21 363 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 25 1.40 --ooxoxxx 512.00
22 241 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 10 1.36 ooooxxx 470.00
23 304 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 13 1.36 oxoxooxxx 470.00
24= 387 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 14 1.36 --oxoxxx 470.00
24= 371 Karolína MagerováKarolína Magerová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 11 1.36 oooxoxxx 470.00
24= 220 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 4 1.36 oooxoxxx 470.00
27 228 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 5 1.36 ooxoxxoxxx 470.00
28 290 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
01 16 1.32 xoooxxx 429.00
29 266 Adéla RoučkováAdéla Roučková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 2 1.32 xxoooxxx 429.00
30 351 Veronika SoukupováVeronika Soukupová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 3 1.32 ooxoxxx 429.00
31 286 Eliška DrahošováEliška Drahošová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
00 7 1.28 oxoxxx 389.00
32 348 Barbora MatějkováBarbora Matějková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1 1.24 xoxxx 350.00
Celkem 32 závodníků