výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.01
2 6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:01.24
3 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:02.94
4 7 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:03.12
5 4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:03.13
6 3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:03.82
7 8 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:03.83
MS 6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:04.70
9 5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.73
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.45
MS 4 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:05.28
3 3 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:06.69
4 5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:07.07
5 6 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:11.67
6 9 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:18.51
7 8 David KovaříkDavid Kovařík 00 GPROSGPROS 8 2:26.40
8 2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:26.80
7 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.01
2 6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:01.24
3 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:02.94
4 7 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:03.12
5 4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:03.13
6 3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:03.82
7 8 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:03.83
8 1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.45
9 6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:04.70
10 4 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:05.28
11 5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.73
12 3 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:06.69
13 5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:07.07
14 6 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:11.67
15 9 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:18.51
16 8 David KovaříkDavid Kovařík 00 GPROSGPROS 8 2:26.40
17 2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:26.80
7 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.23
2 1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:33.28
3 4 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.45
4 8 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:35.93
5 6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:40.66
6 7 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 7 2:44.92
7 2 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:47.05
8 3 Veronika ČernáVeronika Černá 01 GNMNMGNMNM 3 2:52.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:13.42
2 4 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.71
3 6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:13.87
4 8 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 2:18.81
5 7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 2:22.55
6 2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.07
7 3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:25.34
8 1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:27.02
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:13.42
2 4 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.71
3 6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:13.87
4 8 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 2:18.81
5 7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 2:22.55
6 2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.07
7 3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:25.34
8 5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.23
9 1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:27.02
10 1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:33.28
11 4 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.45
12 8 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:35.93
13 6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:40.66
14 7 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 7 2:44.92
15 2 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:47.05
16 3 Veronika ČernáVeronika Černá 01 GNMNMGNMNM 3 2:52.91