Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:10.73
2 2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:13.69
3 3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:14.77
4 6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:17.25
5 7 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:19.71
6 9 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:21.09
7 8 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:24.15
8 4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:35.04
9 5 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:02.47
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:25.44
2 1 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:27.38
3 3 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:43.11
4 6 Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka 00 GPROSGPROS 6 4:49.77
5 4 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:58.05
6 7 Dominik LiškaDominik Liška 00 GPROSGPROS 7 5:15.90
7 5 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 5:16.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:10.73
2 2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:13.69
3 3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:14.77
4 6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:17.25
5 7 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:19.71
6 9 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:21.09
7 8 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:24.15
8 2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:25.44
9 1 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:27.38
10 4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:35.04
11 3 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:43.11
12 6 Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka 00 GPROSGPROS 6 4:49.77
13 4 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:58.05
14 5 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:02.47
15 7 Dominik LiškaDominik Liška 00 GPROSGPROS 7 5:15.90
16 5 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 5:16.36

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 8.1.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:56.36
2 6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:05.55
3 3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 5:07.20
4 7 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:08.97
5 2 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:11.67
6 10 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 GJIHLGJIHL 10 5:29.61
7 8 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:30.11
8 4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 6:05.49
9 5 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 6:44.51
10 11 Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová 02 GPROSGPROS 11 7:10.98
9 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 DNS
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 GNMNMGNMNM 12 DNS
Celkem 12 závodníků