Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

skok o tyči - Junioři

(út, 8.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,35 3,50 3,65 3,80 3,95 4,05 4,15 4,25 4,35 4,55 4,75 4,85 4,95 Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 4.95 -------------xooooo
2 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 10 4.75 -------------ooxxo-xxx
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 4.15 ------xxoxxoo-ooxxx
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 3.65 ---xxoooxooxxx
5 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 11 3.20 ---oxoxxx
6= Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 7 2.80 --oxxx
6= Václav KúřilVáclav Kúřil
GJABLGJABL
01 3 2.80 -ooxxx
8 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 2.80 xxoxooxxx
9 Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 2.80 -xxoxxoxxx
10 Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 1 2.40 oxxx
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 DNS
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,15 3,30 3,45 3,60 3,75 3,90 4,01 Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 3.90 ---------oxxooxxx
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 3.60 -------xooxxox
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3 3.45 -----oxoooxxx
4 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 3.45 -----oooxo
5 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 3.30 ----xo-ooxxx
6 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 7 3.15 ----xoxooxxx
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 8 3.15 ---oooxoxxx
8 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 3.00 ----oxxoxxx
9 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 2.60 ---xxoxxx
10 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 2.40 -ooxxx
11 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1 2.20 ooxxx
Celkem 11 závodníků