výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.02
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.20
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 07.21
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.28
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.31
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
7 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.21
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.37
5 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.41
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.47
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.75
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.29
2 2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.52
3 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.53
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 07.57
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.62
6 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 07.42
2 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.76
3 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.76
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.81
5 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.89
6 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.13
7 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.22
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.40
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.40
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.62
4 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 08.01
5 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.12
6 Jakub NosekJakub Nosek 01 GPROSGPROS 6 08.19
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 00 GPROSGPROS 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.02
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.20
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 07.21
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.21
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.28
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.29
8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.31
8 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31
10 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.37
11 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.40
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.40
13 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.41
14 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 07.42
15 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
16 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.47
17 2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.52
18 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.53
19 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 07.57
20 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.62
20 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.62
22 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.75
22 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75
24 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.76
24 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.76
26 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.81
27 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
28 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.89
29 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 08.01
30 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.12
31 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.13
32 Jakub NosekJakub Nosek 01 GPROSGPROS 6 08.19
33 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.22
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 00 GPROSGPROS 5 DNS

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 07.81
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.84
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.85
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.89
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.09
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.09
MS 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.13
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.15
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.17
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.18
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.26
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.30
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.34
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.13
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.15
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.26
4 1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.33
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.39
6 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.41
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 08.54
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.60
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.62
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.71
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.78
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.83
5 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.03
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
7 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.06
8 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
2 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.88
3 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23
6 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.65
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.25
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.39
3 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62
4 2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.63
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70
6 Lucie HromkováLucie Hromková 00 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.40
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.76
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 07.81
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.84
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.85
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.89
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.09
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.09
9 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.13
9 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.13
11 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.15
11 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.15
13 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.17
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.18
15 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.25
16 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.26
16 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.26
18 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.30
19 1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.33
20 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.34
21 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.39
21 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.39
23 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.41
24 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 08.54
26 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.60
27 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.62
27 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62
29 2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.63
30 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70
31 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.71
32 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.78
33 76 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
34 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.83
35 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.88
35 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
37 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95
38 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.03
39 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
40 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.06
41 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.14
42 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23
43 Lucie HromkováLucie Hromková 00 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.40
44 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.65
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNS
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS