výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.81
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.99
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.27
4 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 24.05
5 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 25.29
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.17
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.11
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.55
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.01
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.38
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.86
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.25
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.26
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.12
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.41
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.88
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.04
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.06
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.85
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.44
3 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 26.07
4 Marek MašekMarek Mašek 01 GPROSGPROS 3 26.37
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.81
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.99
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.00
7 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.01
8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.17
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.25
10 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.26
11 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.27
12 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.38
13 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.88
14 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.97
15 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.04
16 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 24.05
17 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.11
18 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.12
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48
20 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.55
21 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.85
22 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.86
23 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 25.29
24 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.38
25 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.41
26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.44
27 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.06
28 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 26.07
29 Marek MašekMarek Mašek 01 GPROSGPROS 3 26.37
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.29
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.78
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 25.36
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.58
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.21
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 27.21
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.38
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.38
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.42
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.51
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.66
2 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.24
3 72 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.72
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.51
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.85
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.06
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.41
4 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.93
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.06
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.32
3 3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.54
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.38
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.69
6 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.43
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.28
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.39
3 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.94
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.99
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.38
6 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 30.86
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 8.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.91
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 30.26
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.34
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.91
6 Jana MuzikantováJana Muzikantová 99 GPROSGPROS 3 34.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 25.36
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.58
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.85
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.06
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.21
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.29
9 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.38
9 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.38
11 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.41
12 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.42
13 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.66
14 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.93
15 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 27.21
16 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.24
17 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.51
18 72 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.72
19 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.78
20 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.03
21 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.06
22 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
23 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.28
24 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.32
25 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.39
26 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.51
27 3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.54
28 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.57
29 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84
30 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.91
31 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.94
32 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.38
33 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.99
34 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.00
35 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 30.26
36 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.34
37 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.38
38 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.69
39 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 30.86
40 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.43
41 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.91
42 Jana MuzikantováJana Muzikantová 99 GPROSGPROS 3 34.17
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS