Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.73
2 3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.01
3 5 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.11
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 53.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.79
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.00
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.22
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 55.86
5 7 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 56.77
3 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.48
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 51.97
MS 6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.36
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 68.91
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.24
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.91
3 7 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.07
4 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.37
5 9 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 58.24
6 2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 59.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.73
2 3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.01
3 5 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.11
4 6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.79
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.00
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.22
7 5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.24
8 5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.48
9 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
10 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.91
11 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 51.97
12 7 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.07
13 6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.36
14 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 53.97
15 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.26
16 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 55.86
17 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.37
18 7 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 56.77
19 9 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 58.24
20 2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 59.22
21 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 68.91
3 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.31
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 61.08
4 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.39
5 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 2 65.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.45
2 74 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.62
3 75 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 62.27
4 76 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 62.95
5 6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 63.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 64.80
2 2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.11
3 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 65.31
4 1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 65.45
5 5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 68.50
6 1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 75.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.31
3 72 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.45
4 74 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.62
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 61.08
6 75 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 62.27
7 76 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 62.95
8 6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 63.58
9 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.39
10 3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 64.80
11 2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.11
12 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 65.31
13 1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 65.45
14 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 2 65.74
15 5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 68.50
16 1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 75.66