Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.91
2= Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.88
2= Michal MoroňMichal Moroň 00 PolskoPolsko 1.88
skok vysoký - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.74
2 Simona ButkovskáSimona Butkovská 98 SlovenskoSlovensko 1.66
3 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.62
skok o tyči - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.50
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.60
3 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.60
skok o tyči - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.30
2= Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.20
2= Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20
skok daleký - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6.82
2 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.37
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.03
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.47
2 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 6.22
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.20
skok daleký - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.36
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.23
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.02
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.49
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.48
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.41
trojskok - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.03
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.65
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.26
trojskok - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 11.90
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.15
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.10
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.81
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.10
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.12
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.29
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.88
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.86
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.56
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.22
3 Štefan OliverŠtefan Oliver 02 SlovenskoSlovensko 11.19
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.50
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HorňákJan Horňák 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.46
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.91
3 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek 98 PolskoPolsko 13.88