výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

600 m - Muži

(so, 5.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:23.20
2 6 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 6 1:25.67
3 4 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 1:27.18
4 5 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 5 1:28.30
5 2 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 2 1:36.80
Celkem 5 závodníků

600 m - Junioři

(so, 5.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:25.97
2 5 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:26.27
3 7 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:30.12
4 2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:31.20
5 6 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:31.22
6 3 Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 01 PolskoPolsko 3 1:41.92
Celkem 6 závodníků

600 m - Dorostenci

(so, 5.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:23.21
2 3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 1:28.80
3 2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:30.22
4 1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 1:35.15
5 3 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 1:37.35
6 5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:42.33
7 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 1:50.44
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 98 PolskoPolsko 1 1:35.11
2 6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:41.87
3 5 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 1:43.97
4 10 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:44.10
5 2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:44.76
6 4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 1:48.45
7 6 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:09.29
Celkem 7 závodníků

600 m - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 1:39.61
2 2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:41.74
3 1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:44.47
4 4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:46.08
5 5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:51.80
6 11 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 1:51.92
7 6 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 1:52.03
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:34.50
2 2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 2 1:35.76
3 6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 1:38.58
4 3 Nikola NagiečNikola Nagieč 05 PolskoPolsko 3 1:39.84
5 7 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:43.29
6 4 Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 PolskoPolsko 4 1:44.25
7 5 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 1:44.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:46.44
2 1 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:48.17
3 7 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 7 1:51.72
4 2 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:53.95
5 9 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 1:58.72
6 3 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 PolskoPolsko 3 1:59.78
7 5 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 5 2:00.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:34.50
2 2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 2 1:35.76
3 6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 1:38.58
4 3 Nikola NagiečNikola Nagieč 05 PolskoPolsko 3 1:39.84
5 7 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:43.29
6 4 Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 PolskoPolsko 4 1:44.25
7 5 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 1:44.28
8 6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:46.44
9 1 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:48.17
10 7 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 7 1:51.72
11 2 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:53.95
12 9 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 1:58.72
13 3 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 PolskoPolsko 3 1:59.78
14 5 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 5 2:00.43